Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Hotel Jūrmala Spa

Viena no lielākajām SPA viesnīcām Baltijā ar plašu piedāvājumu klāstu kā korporatīvajiem klientiem, tā arī romantiskai atpūtai divatā un lieliskām ģimenes brīvdienām. Izbaudiet Hotel Jūrmala Spa viesmīlību un pārliecinieties par brīvdienu burvību Jūrmalā! Viesnīcai ir lieliska atrašanās vieta pašā kūrortpilsētas Jūrmalas sirdī – uz Jomas ielas un vien pāris simt metrus no zeltainās pludmales.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Hotel Jūrmala SPA 4* ir ideāla izvēle SPA atpūtai Baltijas jūras krastā gan pieaugušajiem, gan bērniem. Hotel Jūrmala SPA 4* ir relaksējošas SPA atpūtas oāze Jūrmalā, kur aizbēgt no ikdienas stresa un uzlabot labsajūtu. Mājīgā atmosfēra, plašais SPA procedūru klāsts, saunas un baseini iepriecinās katru atpūtnieku – labi jutīsieties viens, ar otro pusīti, draugu lokā vai kopā ar ģimeni. Papildus baudīsiet Baltijas jūras tuvumu, svaigo gaisu un rāmas pastaigas. Turklāt, viesnīcas restorāns priecēs gan ar izsmalcinātiem un veselīgiem ēdieniem ikvienai gaumei, gan patīkamu atmosfēru. Viesnīcas logotipā un iekšējā apdarē izmantotais simbols cēlies no slavenās Alhambras pils (Spānijā) vannas istabu sienu mozaīkām. Šis simbols attēlo vilni un ūdeni – Spa kultūras atslēgas vārdus. Spa - no latīņu valodas izteiciena Sanus per Aquam, kas latviešu valodā nozīmētu: Veselība caur ūdeni! Logotipu veidojošie 4 simboli atspoguļo atvērtu un mainīgu sistēmu, kas ir veselības un enerģijas pārpilna.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!