Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Wine in the dark

 Vīna degustācija tumsā ''Wine in the Dark'' – unikāls vīna pasaules piedzīvojums tumsā. Palutini kādu īpašu cilvēku ar šo piedzīvojumu, kas ļaus iepazīt vīna pasauli. Vīna degustācija tumsā ''Wine in the Dark'' spēs pārsteigt ikvienu!

Garšas piedzīvojumiem ieskaties arī kategorijās Shitty Dinner, alus degustācijas un vakariņas tumsā.

Izkārtojums
Atrastas: 4
Vēlies izbaudīt aizraujošu piedzīvojumu, baudot vīnu tumsā? Vīna degustācija tumsā – wine in the dark – būs lielisks piedzīvojums ikvienam. Vakars tiks aizvadīts pilnīgā tumsā, baudot pasaulē labākos vīnus. Šī būs izcila dāvana ikvienam, kurš vēlas vakaru pavadīt neierastā gaisotnē, tajā pat laikā iepazīstot jaunas garšas. Par šo dāvanu noteikti priecāsies tavs mīļotais cilvēks, vecāki vai draugi. Vīna degustācija tumsā – wine in the dark – tā būs lieliska dāvana dzimšanas dienā vai kādos citos nozīmīgos svētkos. Ielūkojies arī sadaļā Vakariņas tumsā, kas ļaus ne tikai tumsā baudīt vīnu, bet arī gardus ēdienus.

Vīna degustācija tumsā – wine in the dark – izcils piedzīvojums

Ja nevari izvēlēties, ko svētkos uzdāvināt kādam sev īpašam cilvēkam, ir vērts ieskatīties šajā piedāvājumā. Tas ir nebijis piedzīvojums, kas noteikti spēs uzrunāt ikvienu, kuram patīk piedzīvot nebijušas emocijas. Vīna degustācija tumsā – wine in the dark, noteikti radīs smaidu ikviena cilvēka sejā. Tā ir lieliska iespēja uzdāvināt piedzīvojumu visa vakara garumā, kas neliks vilties. Iesakām ieskatīties arī sadaļā Shitty Dinner, kas ļaus piedzīvot pavisam nebijušas emocijas, baudot izcili labus ēdienus neierastā atmosfērā. Šīs dāvanas nosaukums jau izsaka visu – neveikli viesmīļi, dažādi pārpratumi – tas viss sagaida tos, kuri izvēlēsies izmēģināt Shitty Dinner piedāvājumu. Savukārt Vīna degustācija tumsā – wine in the dark būs piemērota tiem, kuri mierīgā atmosfērā vēlas izbaudīt gardus vīnus.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!