Vīna degustācija tumsā - Wine in the dark

 Vīna degustācija tumsā ''Wine in the Dark'' – unikāls vīna pasaules piedzīvojums tumsā. Palutini kādu īpašu cilvēku ar šo piedzīvojumu, kas ļaus iepazīt vīna pasauli. Vīna degustācija tumsā ''Wine in the Dark'' spēs pārsteigt ikvienu!

Garšas piedzīvojumiem ieskaties arī kategorijās Shitty Dinner, alus degustācijas un vakariņas tumsā.


Vēlies izbaudīt aizraujošu piedzīvojumu, baudot vīnu tumsā? Vīna degustācija tumsā – wine in the dark – būs lielisks piedzīvojums ikvienam. Vakars tiks aizvadīts pilnīgā tumsā, baudot pasaulē labākos vīnus. Šī būs izcila dāvana ikvienam, kurš vēlas vakaru pavadīt neierastā gaisotnē, tajā pat laikā iepazīstot jaunas garšas. Par šo dāvanu noteikti priecāsies tavs mīļotais cilvēks, vecāki vai draugi. Vīna degustācija tumsā – wine in the dark – tā būs lieliska dāvana dzimšanas dienā vai kādos citos nozīmīgos svētkos. Ielūkojies arī sadaļā Vakariņas tumsā, kas ļaus ne tikai tumsā baudīt vīnu, bet arī gardus ēdienus.

Vīna degustācija tumsā – wine in the dark – izcils piedzīvojums

Ja nevari izvēlēties, ko svētkos uzdāvināt kādam sev īpašam cilvēkam, ir vērts ieskatīties šajā piedāvājumā. Tas ir nebijis piedzīvojums, kas noteikti spēs uzrunāt ikvienu, kuram patīk piedzīvot nebijušas emocijas. Vīna degustācija tumsā – wine in the dark, noteikti radīs smaidu ikviena cilvēka sejā. Tā ir lieliska iespēja uzdāvināt piedzīvojumu visa vakara garumā, kas neliks vilties. Iesakām ieskatīties arī sadaļā Shitty Dinner, kas ļaus piedzīvot pavisam nebijušas emocijas, baudot izcili labus ēdienus neierastā atmosfērā. Šīs dāvanas nosaukums jau izsaka visu – neveikli viesmīļi, dažādi pārpratumi – tas viss sagaida tos, kuri izvēlēsies izmēģināt Shitty Dinner piedāvājumu. Savukārt Vīna degustācija tumsā – wine in the dark būs piemērota tiem, kuri mierīgā atmosfērā vēlas izbaudīt gardus vīnus.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.