Pēdu masāžas

Lai pēc grūtās darba dienas Tavas kāju pēdiņas būtu kārtīgi atpūtušās un no visas sirds palutinātas, uzdāvini sev vai mīļotajam cilvēkam pēdu masāžas dāvanu karti un pasniedz ārstniecisku un relaksējošu atpūtu. Pēdu masāžas vilinājumam nespēs atteikt neviens!

Ieskaties arī citās relaksējošās procedūrās: medus masāžas, šokolādes procedūras, kā arī ietīšanas procedūras.

 


Mūsu pēdas ir pelnījušas, lai ik pa laikam tās tiktu palutinātas. Uz tām mēs pavadām lielāko savas dienas daļu, tāpēc ir vērts ļauties relaksējošai pēdu masāžai, kas ļaus atgūt enerģiju. Uzdāvini šo iespēju saviem mīļajiem. Pēdu masāžas ir pieejamas arī apvienojumā ar pedikīru, kas nozīmē, ka tā būs iespēja ne tikai ļauties relaksējošai masāžai, bet arī iegūt izcili skaistu pedikīru no profesionāliem meistariem. Tā būs izcila dāvana svētkos mammai, mīļotajai, māsai vai draudzenei. Viņas noteikti priecāsies par iespēju baudīt profesionālu masāžu, kas ļaus relaksēties un uzlabot savu veselību. Pie mums pieejams arī manikīrs un pedikīrs koptam izskatam, kas ļaus sapucēt ne tikai kāju, bet arī roku nagus.

Pēdu masāžas – veselības uzlabošanai

Iespējams, tu nemaz nenojaut, ka pēdās atrodas daudz refleksogēno punktu, kas saistīti ar noteiktiem orgāniem, audiem un dziedzeriem. Pareizi ietekmējot šos punktus, ir iespējams panākt vispārējo organisma funkciju uzlabošanos. Tādā veidā tiek stimulētas organisma dabiskās aizsargspējas, un tas varēs pats cīnīties ar slimībām. Papildus tam, pēdu masāžas spēj uzlabot zarnu trakta darbību, kā arī uzlabo miegu. Pastāv dažādi pēdu masāžas veidi, piemēram, Taizemes vai Indijas – šī procedūra pielīdzināma meditācijai, jo tā iedarbojas kā galvas smadzeņu attīrīšana. Pats labākais, ko mēs varam uzdāvināt otram cilvēkam, protams, ir veselība, tāpēc pēdu masāžas būs lieliska dāvana ikvienam, kurš vēlas relaksēties un uzlabot savu fizisko labsajūtu. Pie mums atradīsi arī citas veselību uzlabojošas procedūrās, piemēram, medus masāžas vai masāžas veselībai un skaistumam.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.