Pēdu masāžas

Lai pēc grūtās darba dienas Tavas kāju pēdiņas būtu kārtīgi atpūtušās un no visas sirds palutinātas, uzdāvini sev vai mīļotajam cilvēkam pēdu masāžas dāvanu karti un pasniedz ārstniecisku un relaksējošu atpūtu. Pēdu masāžas vilinājumam nespēs atteikt neviens!

Ieskaties arī citās relaksējošās procedūrās: medus masāžas, šokolādes procedūras, kā arī ietīšanas procedūras.

 

Izkārtojums
Atrastas: 10
Mūsu pēdas ir pelnījušas, lai ik pa laikam tās tiktu palutinātas. Uz tām mēs pavadām lielāko savas dienas daļu, tāpēc ir vērts ļauties relaksējošai pēdu masāžai, kas ļaus atgūt enerģiju. Uzdāvini šo iespēju saviem mīļajiem. Pēdu masāžas ir pieejamas arī apvienojumā ar pedikīru, kas nozīmē, ka tā būs iespēja ne tikai ļauties relaksējošai masāžai, bet arī iegūt izcili skaistu pedikīru no profesionāliem meistariem. Tā būs izcila dāvana svētkos mammai, mīļotajai, māsai vai draudzenei. Viņas noteikti priecāsies par iespēju baudīt profesionālu masāžu, kas ļaus relaksēties un uzlabot savu veselību. Pie mums pieejams arī manikīrs un pedikīrs koptam izskatam, kas ļaus sapucēt ne tikai kāju, bet arī roku nagus.

Pēdu masāžas – veselības uzlabošanai

Iespējams, tu nemaz nenojaut, ka pēdās atrodas daudz refleksogēno punktu, kas saistīti ar noteiktiem orgāniem, audiem un dziedzeriem. Pareizi ietekmējot šos punktus, ir iespējams panākt vispārējo organisma funkciju uzlabošanos. Tādā veidā tiek stimulētas organisma dabiskās aizsargspējas, un tas varēs pats cīnīties ar slimībām. Papildus tam, pēdu masāžas spēj uzlabot zarnu trakta darbību, kā arī uzlabo miegu. Pastāv dažādi pēdu masāžas veidi, piemēram, Taizemes vai Indijas – šī procedūra pielīdzināma meditācijai, jo tā iedarbojas kā galvas smadzeņu attīrīšana. Pats labākais, ko mēs varam uzdāvināt otram cilvēkam, protams, ir veselība, tāpēc pēdu masāžas būs lieliska dāvana ikvienam, kurš vēlas relaksēties un uzlabot savu fizisko labsajūtu. Pie mums atradīsi arī citas veselību uzlabojošas procedūrās, piemēram, medus masāžas vai masāžas veselībai un skaistumam.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!