Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Ziemassvētku dāvanas skolotājai

Ziemassvētkos vēlamies novērtēt svarīgākos cilvēkus savā vidē, nevis tikai ģimeni. Mēs un mūsu bērni bieži pavadām laiku kopā ar skolotājiem, tāpēc ir vērts pateikties viņiem tik īpašā laikā par apņemšanos un ikdienas atbalstu. Pat neliela Ziemassvētku dāvana skolotājam ir jauks žests un noteikti tiks novērtēts. Zemāk esam sagatavojuši savas interesantākās dāvanu idejas, kas padarīs šī gada Ziemassvētkus vēl neaizmirstamākus.
Izkārtojums
Atrastas: 244
Apskatīti 60 no 244

Interesantas Ziemassvētku dāvanu idejas skolotājiem

Ideja Ziemassvētku dāvanai skolotājai ir SPA salona apmeklējums. Skolotāja darbs ir ārkārtīgi prasīgs, īpaši garīgā un emocionālā ziņā, tāpēc ir vērts dāvināt atelpas brīžus. Salonos ir plašs piedāvājums, tāpēc noteikti atradīsiet ko piemērotu. Var izvēlēties ne tikai muguras vai visa ķermeņa masāžas, bet arī sejas, roku un pēdu procedūras. Uzturēšanās SPA ir īpašs laiks, kurā var koncentrēties tikai uz sevi. Relaksējošas procedūras palīdz atslābināt visu ķermeni, nomierina domas un sajust pilnīgu svētlaimi. Turklāt tas ir universāls piedāvājums, kas derēs gan sievietēm, gan vīriešiem neatkarīgi no viņu vecuma un darba vietas. Galu galā, kurš gan nesapņo ik pa laikam atpūsties un neuztraukties par ikdienas pienākumiem? Izvēlieties vienu no SPA piedāvājumiem un dāviniet pilnas relaksācijas pasauli.

Ko dāvināt skolotājai Ziemassvēkos?

Vai vēlaties pateikties savai skolotājai un dāvināt pārsteigumu pilnu dāvanu Ziemassvētkos, bet nezināt ko un kā? Mēs Jums palīdzēsim! Skolotājs ir cilvēks, kas vienmēr ir blakus - lai sniegtu padomu, lai iemācītu ko jaunu un lai dotu stingrāku vārdu, ja tas nepieciešams. Tieši tāpēc sniedz savai skolotājai vai skolotājam atpūtu no ikdienas, dāvini smieklu devu. Dāvini Shitty Dinner, tas būs vakars, ko skolotāja nekad neaizmirsīs. Vakara gaitā skolotāja ne tikai baudīs gardu ēdienu, bet arī ļausies veselai smieklu buķetei. Shitty Dinner noteikti garantēs, ka skolotāja kaut uz pāris stundām aizmirsīs par apkārtējo pasauli un spēs baudīt mirkli un būt!
Tomēr, ja uzskatāt, ka Jūsu skolotājai vai skolotājam šāda veida humors neies pie sirds, tas apskaties mūsu piedāvājumus ar vakariņām vai vīna degustāciju tumsā. Šāda pasākuma laikā skolotājam būs nepieciešams vadīties pēc savām maņām, kas nav redzes. Vakariņas vai vīna degustācijas norisināsies pilnīgā tumsā, bet visiem zināms, ka ja pazūd viena maņa, tad citas pastiprinās. Šāda vakara laikā Jūs liksiet skolotājai vai skolotājam iepazīt no jaunas jau zināmas garšas un sajūtas, bet tas noteikti būs prātam neaptverams un neaizmirstams vakars!

Oriģināla dāvana skolotājai Ziemassvētkos

Dāvanai skolotājai nav jābūt pašai dārgākajai, ar dāvanu Jūs vēlaties pateikties par kopā pavadīto kopā pirmo semestri un vēlaties sniegt dāvanu šī gada Ziemassvētkos? Mūsuprāt, dāvanai jābūt tādai, kas nekrās putekļus un veidos atmiņas. Kā būtu, ja skolotāja pati varēs izvēlēties savu dāvanu? Tam lieliski noderēs mūsu dāvanu komplekts "Sievietei" vai "Vīrietim", ja Jūsu skolotājs ir vīriešu dzimuma pārstāvis. Dāvinot vienu no šiem komplektiem, Jūs ļausiet izvēlēties dāvanu tās saņēmējam. Skolotāja no vairākiem piedāvājumiem komplektā varēs izvēlēties vienu no dažāda veida masāžām, vakariņām vai aktīvas atpūtas piedāvājumiem. Tieši tā pat skolotājs no komplekta "Vīrietim" starp daudziem piedāvājumiem, kuri sevī apvienos aktīvu atpūtu vai mierpilnu atpūtu, spēs izvēlēties vienu, kas viņu uzrunās visvairāk. Tomēr tas nav viss! Mūsu plašajā klāstā atradīsiet dažnedažādus dāvanu komplektus, kas lieliski derēs kā dāvana skolotājai vai skolotājam. Dāvinot komplektu Jūs dāvināsiet atmiņas, pieredzi, atpūtu un labus laika brīžus vienā! Apskatiet, atrodiet un ieprieciniet!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!