Lidojums ar lidmašīnu

Lidojums ar lidmašīnu – kaut kas nebijis! Tiem, kuri vēlas asas izjūtas, bet tajā pašā laikā sajust vadības spēku, lidojums ar lidmašīnu būs īstā dāvana!

Ja tevi uzrunā piedzīvojumi gaisā, tad noteikti aplūko arī, ko piedāvā lēcieni ar izpletni, lidojums ar gaisa balonu, kā arī paraplāni.

 


Lidojums ar lidmašīnu var sniegt vēl nebijušas emocijas. Tā būs lieliska dāvana mīļotajam cilvēkam, draugiem, kolēģiem, neaizmirstamai vecpuišu ballītei un citiem svētkiem. Romantiskam piedzīvojumam noteikti piestāvēs lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas diviem, savukārt piedzīvojumu meklētājiem būs piemērots lidojums ar “žiroplānu”. Adrenalīna un asu izjūtu cienītājiem vislabākā dāvana būs lidojums ar reaktīvo lidmašīnu. Lidmašīna L-39C ir divvietīga reaktīvā lidmašīna, kurā jūs kopā ar pilotu - instruktoru varēsiet pacelties augstu debesīs un piedzīvot visas sajūtas, ko piedzīvo pilots veicot augstākās pilotāžas elementus.
Lidojums ar lidmašīnu būs izcila izvēle, ja meklē, ko uzdāvināt dzimšanas dienā, kāzu svinībās vai jebkurā citā pasākumā. Dāvanu Serviss ir parūpējies par pašām labākajām dāvanām, kas saistītas ar atrašanos augstu gaisā. Ja zini kādu, kurš vienmēr sapņojis lidot, tad ir laiks piepildīt šo ilgi loloto sapni. Lidojums ar lidmašīnu ikvienā cilvēkā noteikti spēs radīt gammu neaprakstāmu emociju, ko atcerēties un stāstīt citiem vēl ilgi. Šis ir piedzīvojums, ko mēs neizbaudām katru dienu, tāpēc, ja tev ir padomā kāds īpašs notikums kādam īpašam cilvēkam, tad lidojums ar lidmašīnu noteikti būs izcila dāvana. Pie mums pieejami arī citi piedzīvojumi tiem, kurus aizrauj atrašanās gaisā – lidojumi ar gaisa balonu, deltaplānu, paraplānu, kā arī lēcieni ar izpletni. Izvēlies piemērotāko sev!
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.