Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanas 10-gadniekam Ziemassvētkos

Ziemassvētki ir laiks, kad pavadām īpašus mirkļus kopā ar ģimeni, tiek veidotas par ikdienišķām un sev svarīgām tēmā vai vienkārši gremdējamies labās atmiņās. Dāvanas, lai arī tā nav svarīgākā šo svētku daļa, tās tomēr it svētku sastāvdaļa. Dāvanu dalīšana ir patīkams brīdis un ar tām ir iespējams pat piepildīt mūsu mīļoto, īpaši jaunāko un mazāko sapņus. Galu galā tieši bērni visvairāk mīl šīs svētku brīvdienas, unikālo atmosfēru un prieku, ko tās sniedz katru gadu. Kādu Ziemassvētku dāvanu izvēlēties 10 gadus vecam bērnam? Ir daudz iespēju. Katringi, izlaušanās istaba, kino apmeklējums vai varbūt sportiska aktivitāte brīvā dabā. Atrodiet ideālo Ziemassvētku dāvanu 10-gadniekam, dāvājot kaut ko oriģinālu. Lai šī gada svētki būtu patiesi īpaši un lai dāvanas piedzīvojuma veidā sagādātu satriecošas emocijas un atmiņas tās saņēmējiem! Apskatiet un iedvesmojieties, kādas dāvanas izvēlēties 10 gadus vecam zēnam un 10 gadus vecai meitenei.
Izkārtojums
Atrastas: 69
Apskatīti 60 no 69

Kulinārijas Ziemassvētku dāvanas 10-gadniekam

Jūsu bērnam patīk ceļot un atklāt katras valsts kulinārijas pasauli? Vakariņas restorānā vai degustācijas apmeklējums ģimenes lokā ir lielisks veids, kā kopīgi paplašināt savu kulinārijas redzesloku, uzzināt pat intriģējošām garšu kombinācijām. Šāda pieredze būs lieliska ideja Ziemassvētku dāvanai 10 gadus vecai meitenei, kurai patīk gatavot un kura nebaidās atklāt jaunas, sev nezināmas garšas. Ģimeniskais restorāna apmeklējums liks piedzīvot unikālu kulinārijas pasaules ceļoju, kas var izrādīties pilns ar pārsteigumiem un patiesu prieku, atklājot jaunas garšas. Dāvini šajos Ziemassvētkos kulinārijas bagātu dāvanu savam 10-gadniekam. Padariet šos svētkus vēl garšīgākus nekā tie ir parasti! Kulinārijas Ziemassvētku dāvana 10 gadus vecai meitenei var izrādīties viņas sapņu piepildījums. Šādu dāvanu novērtēs arī 10 gadus vecs zēns!

Ģimenes Ziemassvētku dāvanas 10 gadus vecam bērnam - uzdāviniet atmiņas

Ko izvēlēties kā Ziemassvētku dāvanu 10 gadus vecam bērnam un kāda būtu vislabākā dāvana? Jautrības, prieka un fantastisku atmiņu pilns piedzīvojums. Kuru aktivitāti izvēlēties? Noteikti ir vērts apsvērt ģimenes apmeklējumu uz izlaušanās istabu, kas pozitīvi ietekmēs ne tikai pašu bērnu, bet visu dalībnieku radošumu, iztēli un loģisko domāšanu. Izlaušanās istabas ietvaros vissvarīgākais ir sadarbība, pateicoties kurai kopīgi noteikti atrisināsiet istabas mistēriju pirms laika beigām. Šāda dāvana 10-gadniekam Ziemassvētkos ir priekšlikums, kas sniegs daudz pozitīvu atmiņu. Šī izklaide ģimenes vai draugu kompānijā ir lieliskas dāvanas garants. Turklāt ir vērts arī padomāt par ģimenes apmeklējumu uz kino vai muzeju, kur pavadītais laiks kopā būs arī izglītojošs. Dāvana 10 gadus vecam bērnam ģimenes lokā, kuru ir vērts izvēlēties!

Aktīva Ziemassvētku dāvana 10 gadus vecai meitenei un zēnam

Ziemassvētku dāvanas 10 gadus vecam bērnam ir īsts izaicinājums, it īpaši, ja mēs nevēlamies atkārtoti dāvināt rotaļlietu, kas pēc kāda laika nonāks istabas stūrī, kur krās puteķlus. Ko uzdāvināt Ziemassvētkos 10 gadus vecai meitenei, kurai patīk fiziskās aktivitātes brīvā dabā? Ūdens atrakcija ir lielisks piedāvājums, pateicoties kuram dāvanas saņēmēja atklās jaunas iespējas, kā pavadīt aktīvi laiku. Kādu aktīvās atpūtas Ziemassvētku dāvanu izvēlēties 10 gadus vecam zēnam? Brauciens ar kartingu ir lielisks variants, kas viņam sagādās adrenalīna un pozitīvu emociju devu. Dāvana būs lieliski piemērota mazajiem auto un Formula 1 faniem. Galu galā lielākā daļa braucēju sāka tieši ar kartingiem! Neatkarīgi no tā, kādu dāvanu izvēlēsieties 10-gadniekam, vērts izvēlēties tādu, kas būs atbilstoši viņu interesēm! Aktīvās atpūtas dāvana 10-gadniekam ir gatava! Apskatiet, kādu Ziemassvētku dāvanu vari izvēlēties 10 gadus vecam bērnam.

Universālas Ziemassvētku dāvanas bērniem vecumā no 10 gadiem

Jūs nezināt, kas interesē jūsu 10 gadus vecajam bērnam? Vai jūs domājat, kādas Ziemassvētku dāvanas 10 gadus vecam bērnam derēs un ko nevajadzētu pirkt? Vai varbūt jūs apsverat dažādas dāvanas 10 gadus vecai meitenei Ziemassvētkos un jums nav ne jausmas, kas patiks šāda vecuma meitenei? Dāvanu karte ir universāls piedāvājums, kas lieliski noderēs kā Ziemassvētku dāvanas ideja! Dāvanu karte ļaus apdāvinātajam bērnam izvēlēties sev tīkamāko pieredzi. Šāda dāvana sagādās daudz prieka, ļaujot 10-gadniekam pašam izvēlēties savu dāvanu, neuztraucoties par jautājumiem – kāda būtu vislabākā dāvana 10-gadniekam, ko dāvināt 10 gadus vecam bērnam Ziemassvētkos? Tā ir iespēja tavam 10-gadniekam iegūt jaunas atmiņas un gūt pieredzi, par kuru jau sen ir sapņojis. Ziemassvētku dāvana 10 gadus vecam bērnam dāvanu kartes veidā ļaus izvēlēties viņam vai viņai savām interesēm atbilstošu pieredzi. Izvēlieties pareizo summu un uzdāviniet svētkos dāvanas 10 gadus veciem bērniem, kas sagādās patiesu prieku. Ir pienācis laiks piedzīvot Ziemassvētku burvību!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!