Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

SPA pie jūras

Vai Jūs sapņojiet par īpašiem brīžiem tikai diviem kopā?  Vai vēlaties piedzīvot patiesi relaksējošus brīžus kopā un paņemt pauzi no ikdienas? SPA apmeklējums pie jūras ir tieši nepieciešamais! Izvēlies vienu no mūsu piedāvājumiem un uzzini, cik maz nepieciešams, lai sevi palutinātu. Kopīga došanās uz SPA pie jūras ļaus Jums abiem garantēs mierpilnu atmosfēru un relaksācijas procedūras, kas parūpēsies par Jūsu ķermeni un prātu!
Izkārtojums
Atrastas: 31

Kuru SPA salonu pie jūras izvēlēties?

Nakšņošana pie jūras sniedz daudz relaksācijas pilnus brīžus un ja tos apvieno ar SPA apmeklējumu, tad nedēļas nogales ceļojums izklausās vēl labāk. Tomēr, kurš SPA komplekss var piedāvāt vislabāko servisu un visinteresantākās idejas SPA pie jūras apmeklējumam? Mūsu pirmais piedāvājums ir SPA apmeklējums Jūrmala Hotel SPA. Tā ir unikāla vieta kūrorta pilsēta, šī vieta sniegs neaizmirstamu relaksāciju. Lai arī viesnīcas ietvaros ir vairāki piedāvājumi vienai personai, tur Jūs atradīsiet arī vairākus piedāvājumus divām personām. Tiek piedāvātas vairākas relaksējošas masāžas, saldas masāžas ar šokolādi un daudzas citas.
Ja Jums interesē vēl piedāvājumi Jūrmalā, tad tur atradīsies arī Baltic Beach Hotel & SPA, kas piedāvā iespēju pavadīt relaksācijas pilnu laiku kopā.
Abās vietas atrodas pie jūras, kas ļauj iespēju pēc relaksācijas SPA centrā, doties lēnā pastaigā gar jūru, baudīt saulrietu un baudīt viena otra esamību.

Vai palikšana SPA pie jūras ir dārga?

Atkarībā no piedāvājuma, kuru izvēlēsieties SPA apmeklējumam diviem pie jūras nepārsniedz 250 eiro. Lai vai kā, neskatoties uz cenu, jebkurš no šiem piedāvājumiem šajā kategorijā ļaus jums piedzīvot pārsteidzošu relaksāciju! Nomierinoša atmosfēra jau kopš pašas ierašanās, kas Jums ļaus justies gluži kā paradīzē! Tiēsi tāpēc apskaties un izvēlaties vienu no piedāvājumiem SPA diviem pie jūras! Cena variē no mazākām līdz augstākām, tāpēc esam pārliecināti, ka atradīsiet kaut ko sev!
Mūsu dāvanu komplekti arī ir laba izvēle, piemēram, "Brīvdienu romantika". Komplekts apvieno vairākus piedāvājums, starp kuriem atradīsiet arī relaksācijas pilnus brīžus diviem pie jūras. Dāvanu komplekts arī būs labs veids kā savam mīļotajam cilvēkam pasniegt oriģinālu dāvanu, kas ļaus Jums abiem kopā parūpēties pašiem par sevi vienlaiksus baudot viena otra kompāniju romantiskā SPA diviem pie jūras.

SPA piedzīvojumi diviem pie jūras - pavadi īpašus brīžus kopā!

Vai Jūs meklējiet iespēju aizmukt uz citu valsti nedēļās nogalēm, ar galamērķi SPA pie jūras diviem? Tad mums ir ko piedāvāt? Kā būtu ar iespēju aizbraukt te pat uz kaimiņvalsti – Igauniiju? Kuresāre ir pilsēta uz viena no Igaunijai piederošām salām – Sārema –, kas nozīmē, ka apkārt jūra būs no visām pusēm! Mazā pilsētiņa piedāvā iespēju paviesoties Johan Spa Hotel, kur gūsiet mieru un relaksāciju. Jums būs ne tikai iespēja baudīt ūdens un saunas centru viesnīcā, bet arī doties pastaigā par skaisto, mājīgo pilsētu! Kurp doties? Turpat, netālu no viesnīcas 20 minūšu gājiena attālumā atrodas pludmale. Iespēja baudīt saulrietu vai saullēktu, baudīt sauli un baltās smiltis starp kāju pirkstiem? Kas var būt vēl labāk? Apskatiet, šo SPA diviem pie jūras piedāvājumu un daudzus citus, kurus atradīsiet šajā kategorijā!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!