Kartingi

Kartinga brauciens – dāvana aizrautīgajiem un enerģiskajiem. Ja ātrums aizrauj un spēkrata vadīšana sagadā prieku, tad kartingi būs īstā dāvana aizrautīgam kungam, azartiskai dāmai un enerģijas pārpilniem jauniešiem un bērniem.

Aizraujošiem piedzīvojumiem ielūkojies arī sadaļās ekstrēmā braukšana, KTM X - BOW R, kā arī Ferrari un Lamborghini.Ja esi aizrautīgs auto mīlis, tad kartingi būs lieliska izvēle tev vai kādam īpašam cilvēkam, kuru vēlies iepriecināt. Ja tuvojas kādi īpaši svētki un sveicamā persona ir aktīvās atpūtas piekritējs, tad kartingi noteikti būs labākā izvēle. Tā būs izcila iespēja izbaudīt ātrumu un prieku, ko spēj sniegt kartingi. Kartingi ir labākā vieta, kur piepildīt sevi ar pozitīvām emocijām un adrenalīnu. Savukārt, ja ar kartingiem nepietiek, lai apmierinātu savu iekšējo nemieru, iesakām izmēģināt arī Ferrari un Lamborghini – tā būs izcila iespēja izmēģināt superauto iespējas. Šis noteikti būs piedzīvojums, ko kaut reizi savā dzīvē vēlējies izmēģināt ikviens auto mīlis.

Kartingi – lieliska dāvana aktīviem cilvēkiem

Aktīviem cilvēkiem, kurus aizrauj ātrums un piedzīvojumi, šī noteikti būs lieliska dāvana jebkuros svētkos. Kartingi būs laba dāvana arī kolēģiem, lai varētu kopīgi saliedēties. Noteikti ieskaties mūsu piedāvājumā, jo pie mums ir ļoti plašs kartingu piedāvājums aktīviem cilvēkiem. Ja tev ir vēlme sajust ātrumu un izbaudīt adrenalīnu, tas kartingi būs lieliska izdevība izaicināt savus draugus, lai. Ja vienmēr esi vēlējies to izmēģināt, tad kartingi noteikti būs domāti tieši tev. Pie mums atradīsi braucienus gan ar parastajiem, gan elektriskajiem kartingiem. Kartingus būs iespējams izmēģināt gan Latvijā, gan Lietuvā. Viss, kas tev nepieciešams – ērts apģērbs un vēlme izjust piedzīvojumu. Pie mums pieejami arī braucieni ar superauto trasē – īsteniem adrenalīna mīļiiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.