Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Kartingi

Kartinga brauciens – dāvana aizrautīgajiem un enerģiskajiem. Ja ātrums aizrauj un spēkrata vadīšana sagadā prieku, tad kartingi būs īstā dāvana aizrautīgam kungam, azartiskai dāmai un enerģijas pārpilniem jauniešiem un bērniem.

Aizraujošiem piedzīvojumiem ielūkojies arī sadaļās ekstrēmā braukšana, KTM X - BOW R, kā arī Ferrari un Lamborghini.


Izkārtojums
Kartingi">
Atrastas: 17
Ja esi aizrautīgs auto mīlis, tad kartingi būs lieliska izvēle tev vai kādam īpašam cilvēkam, kuru vēlies iepriecināt. Ja tuvojas kādi īpaši svētki un sveicamā persona ir aktīvās atpūtas piekritējs, tad kartingi noteikti būs labākā izvēle. Tā būs izcila iespēja izbaudīt ātrumu un prieku, ko spēj sniegt kartingi. Kartingi ir labākā vieta, kur piepildīt sevi ar pozitīvām emocijām un adrenalīnu. Savukārt, ja ar kartingiem nepietiek, lai apmierinātu savu iekšējo nemieru, iesakām izmēģināt arī Ferrari un Lamborghini – tā būs izcila iespēja izmēģināt superauto iespējas. Šis noteikti būs piedzīvojums, ko kaut reizi savā dzīvē vēlējies izmēģināt ikviens auto mīlis.

Kartingi – lieliska dāvana aktīviem cilvēkiem

Aktīviem cilvēkiem, kurus aizrauj ātrums un piedzīvojumi, šī noteikti būs lieliska dāvana jebkuros svētkos. Kartingi būs laba dāvana arī kolēģiem, lai varētu kopīgi saliedēties. Noteikti ieskaties mūsu piedāvājumā, jo pie mums ir ļoti plašs kartingu piedāvājums aktīviem cilvēkiem. Ja tev ir vēlme sajust ātrumu un izbaudīt adrenalīnu, tas kartingi būs lieliska izdevība izaicināt savus draugus, lai. Ja vienmēr esi vēlējies to izmēģināt, tad kartingi noteikti būs domāti tieši tev. Pie mums atradīsi braucienus gan ar parastajiem, gan elektriskajiem kartingiem. Kartingus būs iespējams izmēģināt gan Latvijā, gan Lietuvā. Viss, kas tev nepieciešams – ērts apģērbs un vēlme izjust piedzīvojumu. Pie mums pieejami arī braucieni ar superauto trasē – īsteniem adrenalīna mīļiiem.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!