Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Friziera pakalpojumi

Friziera apmeklējums ir perfekts piedāvājums visiem tiem, kas vēlas kaut jaunu, jaunas pārmaiņas. Gludi, lokaini mati vai varbūt čolka? Izvēlies no mūsu piedāvājumiem un ļaujies pārmaiņām, kas liks sajusties vēl labāk! Kā arī, neaizmirstiet, ka arī smuki apgriezta bārda vai ūsas veido jaunu priekšstatu. Negaidiet vēl ilgāk un apmeklē, kādu no profesionāļiem!
Izkārtojums
Atrastas: 29

Kā izmantot friziera pakalpojuma piedāvājumu? Kopā ar pārmaiņām!

Ir labi zināms, ka ja kāds nogriež vai nokrāso matus pilnīgi citā krāsā, tad vēlas radikālas pārmaiņas savā dzīvē. Tomēr, nav svarīgi vai Jūs vēlaties pārmaiņas vai sagatavoties, kādam īpašam notikumam. Svarīgākais ir tas, ka Jūs to vēlaties un mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt piepildīt šo sapni. Izvēloties vienu no frizieru pakalpojumu piedāvājumiem, variet būt pārliecināts, ka nonāksiet profesionāļu rokās, kuri parūpēsies par to, lai no salona izejat ar patiesu smaidu uz sejas. Matu lokas, ilgviļņi, matu griešana, krāsošana vai čolka! Izvēle patiešām ir plaša. Apskati mūsu piedāvājumus un dodies pretī pārmaiņām!

Izpaud sevi ar pārvērtībām

Frizūra neapšaubāmi ir svarīgs mūsu izskata elements. Visbiežāk pirmais, ko viens otrā pamanām ir tieši mati, ne tikai citi, bet arī mēs paši lūkojoties spogulī. Par laimi, frizūru var viegli mainīt un pielabot, un pat veikt negaidītas pārmaiņas ar pilnīgu jaunu izskatu, piemēram, nokrāsot matus spilgtā krāsā. Mati ir neatņemama mūsu izskata sastāvdaļa un svarīgs pašizpausmes elements. Tomēr, lai visa lieta radītu "wow" efektu, ir nepieciešams labs frizieris, kurš patiesi parūpējas par mūsu matiem. Ar šādu uzdevumu var būt grūti tikt galā paša spēkiem, tāpēc ir vērts sevi nodot speciālista rokās. Friziera apmeklējums būs ideāls risinājums! Izmēģiniet pavisam ko jaunu – matu griezumu, krāsu un stilu! Profesionāli stilisti palīdzēs jums izvēlēties labāko frizūru, kas izcels jūsu stiprās puses un palīdzēs justies vēl pārliecinātākam. Tev tikai jāizvēlas viens no friziera pakalpojumiem, tālāk par visu parūpēsies speciālists!

Kā parūpēties par gariem matiem?

Arī matiem ir nepieciešams pievērst uzmanību, lai tie vienmēr izskatītos kā tikko no salona. Diemžēl, ikdienas steigā un darba pilnajās rokās bieži vien grūti atrast laika, lai tiem veltītu vairāk laika kopšanai. Kā matiem atgūt dzīvīgumu un to attīrīt no pilsētas putekļiem? Izvēlies kādu no matu nostiprinošajiem rituāliem, kas parūpēsies par to, lai Jūsu mati atgūst stiprumu, veselīgumu un skaistumu. Arī friziera apmeklējums ir lieliska iespēja kā parūpēties par saviem matiem. Aizmirstiet par šķeltiem galiem un sausiem matiem. Turpmāk tie spīdēs kā vēl nekad, un ar savu izskatu visus apburs vēl vairāk nekā parasti! Unikālā dāvana - vieta, kur īstenojam pat vismazākos sapņus, tāpēc negaidi ilgāk un pārliecinies, cik daudz prieka spēj sniegt friziera apmeklējums!

Kā izmantot friziera pakalpojuma dāvanu karti?

Lai izmantot friziera pakalpojuma piedāvājumu, Jums tikai nepieciešama veikt rezervāciju izvēlētajā salonā. Kā to izdarīt? Pa visam viegli! Uz katras kartiņas zem aizsargslānīša glabājas unikāls rezervācijas numurs, kuru ievadot te pat – mūsu mājaslapā – Jūs saņemsiet visu nepieciešamo informāciju: salona telefona numura, lai veiktu rezervāciju! Tagad atliek tikai gaidīt savu pierakstu uz jaunām pārvērtībām. Svarīgi, atcerēties, ka katra mūsu dāvanu karte ir derīga 3 gadus, tāpēc noteikti atradīsiet laiku sev un to iespējams darīt bez steigas! Gadījumā, ja nevēlēsieties jaunas pārmaiņas, tad frizieru pakalpoju piedāvājuma karti viegli varēsiet apmainīt pret kaut ko sev vēlamu. Unikāla dāvana - ar mums Jūsu sapņus īstenot ir viegli!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!