Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanas 25 gadu jubilejā

Vai tuvojas kāda 25tā dzimšanas diena un Jūs nezināt, kāda būtu vislabākā dāvana? Mēs nāksim palīgā! Apskatiet, mūsu sagatavoto kategoriju ar idejām dāvanai uz 25to dzimšanas dienu un izvēlaties īsto, kas derēs Jūsu 25 gadus vecajam jaunietim! Dāvini dāvanas, kas nekrāj putekļus un, sniedz patīkamas emocijas un atmiņas!
Izkārtojums
Atrastas: 152
Apskatīti 60 no 152

Ko dāvināt uz 25to dzimšanas dienu

 Masāžas apmeklējums! Tā būs perfekta 25tās dzimšanas dienas dāvana gan viņai, gan viņam. Galu galā, atpūta, kādā no SPA saloniem ir lieliska iespēja atrast laiku tikai sev un paņemt pauzi no ikdienas. Masāžām ir pozitīvs efekts uz visu ķermeni un prātu, īpaši ja tos pārņēmis stress un nogurums. Tajā pašā laikā, tas arī ir ideāls veids kā relaksēties un gūt patiesi svētlaimīgus brīžus. Ir vairāki piedāvājumi no kuriem izvēlēties, kā, piemēram, maigas un relaksējošas pilna ķermeņa masāžas, intensīvas Thai masāžas vai sildoša karsto akmeņu masāža. Katra no šīm iespējām sniedz iespēju relaksēt saspringtos muskuļu, nomierināt prātu un nodrošināt maigu ādu. Šī ir īpaša dāvana uz 25to dzimšanas dienu, kas noteikti tiks novērtēta. Jūs arī variet izvēlēties masāžas diviem, kas ļaus pavadīt laiku romantiskā noskaņā diviem. Izvēlies relaksācijas pilnu dāvanu 25tajā dzimšanas dienā! Patiesa relaksācija un atpūta ir laba 25tās dzimšanas dienas dāvana gan brālim, gan draudzenei vai draugam un māsai.

25tās dzimšanas dienas dāvana viņai

Neziniet, ko dāvināt meitenei uz 25to dzimšanas dienu? Jūs, esat nonācis pareizajā vietā! Pie mums atradīsiet vairākus piedāvājumus, kas lieliski derēs kā dāvana uz 25to dzimšanas dienu viņai. 25tajā dzimšanas dienā dāviniet iespēju ļaut vaļu maņām! Tam lieliski noderēs vakariņas tumsā! Kas ir vakariņas tumsā? Dine in The Dark ir vakariņas, kas notiek pilnīgā tumsā, kad viena maņa izzūd, šajā gadījumā redze, tad citas pārņem roku. Vakariņas tumsā noteikti būs lieliska pieredze 25tajā dzimšanas dienā. Vakara gaitā, kad redzi pārņems tauste un garša, pat jau zināmas un mīļākās garšas šķitīs kā jaunas! Dāviniet šo neaizmirstamo piedzīvojumu 25tajā dzimšanas dienā viņai. Mēs apsolām, ka šādu dāvanu viņa nekad neaizmirsīs!

25tās dzimšanas dienas dāvana meitai

Ko dāvināt meitai uz 25to dzimšanas dienu? Vai Jums sajūta, ka vēl tikai vakar vedāt savu meitu mājās no dzemdību nama, bet šodien jau ir pienākusi viņas 25tā dzimšanas diena? Kā būtu, ja Jūs meitai uz 25to dzimšanas dienu dāvinātu mirkļus kopā, kā nekā meita un mamma var būt gluži kā labākās draudzenes! Kā būtu ar kopīgu pacelšanos gaisā no zemes? Kopā pavadīt 3h gaisā un baudīt skaistos dabas skatus, kas pavērsies zem Jums? Izklausās lieliski? Tad meitai uz 25to dzimšanas dienu dāviniet lidojumu gaisa balonā un dodaties kopā ar viņu! Un pēc skaistā lidojuma var doties kopīgi pusdienās vai vakariņās uz kādu no restorāniem. Šādu dienu kopā ar Jums savā 25tajā dzimšanas dienā, Jūsu meita noteikti neaizmirsīs un tā ne tikai paliks atmiņās, bet arī būs sirdij vistuvākā! Pārsteidziet meitu viņas 25tajā dzimšanas dienā!

25tās dzimšanas dienas dāvana draudzenei

Vai Jūsu draudzenei tuvojas viņas 25tā dzimšanas diena? Vai Jūsu draudzene ir radošs cilvēks un viņai patīk viss un ap mākslu? Draudzenei viņas 25tajā dzimšanas dienā dāvini iespēju radoši izpausties! Dāvini gleznošanas meistarklasi! 3 stundu garumā viena vai ar labāko draudzeni kopā, viņa spēs iejusties mākslinieka lomā un pati radīt savu mākslu, baudot gardu glāzi ar vīnu! Tomēr, ja Jūsu draudzene nav ar "Tu" mākslas pasaulē, tad apskatiet citas mūsu piedāvātās meistarklases, kas lieliski noderēs kā dāvana uz 25to dzimšanas dienu Jūsu draudzenei. 25tajā dzimšanas dienā dāviniet radošumu, kas noteikti noderēs arī turpmāk dzīvē! Valodu, zīmēšanas, rokdarbu vai kulinārijas apmācības un kursi ir lieliska dāvana un unikāla iespēja iepazīt sevi no jauna un iegūt sev jaunu hobiju.
Dāvini savai draudzenei uz 25to dzimšanas dienu iespēju uzdrīkstēties!

25tās dzimšanas dienas dāvana viņam

Tuvojas viņa 25tā dzimšanas diena un Jūs vēl neziniet, ko dāvināt? Vai viņam patīk izjust ātrumu, adrenalīnu un pat baiļu sajūtu? Tad ekstrēma dāvana viņam 25tajā dzimšanas dienā būs tieši laikā! Brauciens ar vienu no sporta mašīnām - Lamborghini vai Ferrari -, kas zem sevis slēpj līdz pat 560 lielu zirgspēku! Lēciens ar izpletni no 3000 metru augstuma! Lidojums reaktīvajā lidmašīnā! Vasaras sezonā brauciens ar ūdens motociklu. Vai viss šis izklausās pēc tā, ko viņš darītu jebkurā laikā – diena vai nakts? Tad apskatiet mūsu sagatavoto kategoriju un izvēlaties 25tāss dzimšanas dienas dāvanu viņam, kas ne tikai sniegs patiesu prieku, patīkamas atmiņas un emocijas, bet arī ļaus sajust kā adrenalīns ieplūst asinīs un pārņem sirdsdarbību! Uz 25to dzimšanas dienu viņam dāviniet pieredzi!

25tās dzimšanas dienas dāvana draugam

Vai ir pienākusi Jūsu drauga 25tā dzimšanas diena? Vai meklējiet idejas dāvanai draugam uz 25to dzimšanas dienu? Vai esat nokļuvuši strupceļā un neziniet, ko dāvināt? Varbūt Jūsu draugam patīk šaujamieroči un par tiem var stundām ilgi meklēt informāciju un izzināt! Tad kāds no mūsu šaušanas piedzīvojumiem draugam 25tajā dzimšanas dienā būs tieši laikā! Šaušana šautuvē ir dāvana, kurā var ieraudzīt rakstura spēku, acs trāpīgumu un rokas stingrību. Šaušana – lieliska dāvana, kas noderēs arī 25tajā dzimšanas dienā Jūsu draugam! Saņemot šādu dāvanu Jūsu draugs Jums būs pateicīgs ilgu laiku, jo šis piedzīvojums ilgu laiku paliks viņam atmiņās. Dāvini atmiņas, emocijas un piedzīvojumus, kopā ar mums!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!