Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvana skolotājam gada beigās

Pienākušas mācību gada beigas! Meklē dāvanu skolotājai vai skolotājam, lai pateiktos par visām mācībām, ko sniedza? Pateikties, par kopā pavadītajām nedienām un prieka dienām. Skolotājs ir bijis līdzās visu skolas gadu, tāpēc noteikti jāpasakās ar kaut ko īpašu! Apskaties, mūsu sagatavoto kategoriju un atrodi veidu kā pateikties savam skolotājam!
Izkārtojums
Atrastas: 321
Apskatīti 60 no 321

Ko dāvināt skolotājai skolā?

Ir pienākušas mācību gada beigas. Vai vēlaties pateikties savai skolotājai par mācību gadu, bet nezināt ko un kā? Mēs Jums palīdzēsim! Skolotājs ir cilvēks, kas skolas gados vienmēr ir blakus - lai sniegtu padomu, lai iemācītu ko jaunu un lai dotu stingrāku vārdu, ja tas nepieciešams. Bez skolotājiem skolas gads nav iespējams. Tieši tāpēc sniedz savai skolotājai vai skolotājam atpūtu no ikdienas, dāvini smieklu devu. Dāvini Shitty Dinner, tas būs vakar, ko skolotāja nekad neaizmirsīs. Vakara gaitā skolotāja ne tikai baudīs gardu ēdienu, bet arī ļausies veselai smieklu buķetei. Shitty Dinner noteikti garantēs, ka skolotāja kaut uz pāris stundām aizmirsīs par apkārtējo pasauli un spēs baudīt mirkli un būt!
Tomēr, ja uzskatāt, ka Jūsu skolotājai vai skolotājam šāda veida humors neies pie sirds, tas apskaties mūsu piedāvājumus ar vakariņām vai vīna degustāciju tumsā. Šāda pasākuma laikā skolotājam būs nepieciešams vadīties pēc savām maņām, kas nav redzes. Vakariņas vai vīna degustācijas norisināsies pilnīgā tumsā, bet visiem zināms, ka ja pazūd viena maņa, tad citas pastiprinās. Šāda vakara laikā Jūs liksiet skolotājai vai skolotājam iepazīt no jaunas jau zināmas garšas un sajūtas, bet tas noteikti būs prātam neaptverams un neaizmirstams vakars!

Ko puķu vietā dāvināt skolotājai?

Vai ir pienācis Jūsu pēdējais mācību gads? Vai vēlaties dāvāt skolotājai, kaut ko vairāk par puķu pušķi, kaut ko iespaidīgāku? Kā būt, ja Jūs ar klasi uzdāvinātu skolotājai neaizmirstamu lidojumu, lēna pacelšanās no zemes un tik pats lēns un mierpilns lidojums virs zemes, kura laikā varēs vērot kā saullēkts vai saulriets pārņem Latvijas skaisto dabu? Izklausās labi? Dāviniet skolotājai lidojumu ar gaisa balonu. Lidojums ne tikai liks aizrauties elpai par skaisto dabas spēku un krāšņumu, bet arī noteikti sagadās patīkamas un neaizmirstamas atmiņas. Kas zina, varbūt skolotāja visu mūžu ir sapņojusi par lidojumu gaisa balonā un Jūs ar šāda veida dāvanu liksiet skolotājas sapņiem piepildīties! Būs garantēts, ka Jūsu klasi skolotāja nekad neaizmirsīs un nākamajos skolas salidojumos sagaidīs ar prieka asarām acīs!

Cik dārgu dāvanu skolotājai?

Dāvanai skolotājai nav jābūt pašai dārgākajai, ar dāvanu Jūs vēlaties pateikties par kopā pavadīto mācību gadu un arī apsveikt ar beigušos mācību gadu. Mūsuprāt, dāvanai jābūt tādai, kas nekrās putekļus un veidos atmiņas. Kā būtu, ja skolotāja pati varēs izvēlēties savu dāvanu? Tam lieliski noderēs mūsu dāvanu komplekts "Sievietei" vai "Vīrietim", ja Jūsu skolotājs ir vīriešu dzimuma pārstāvis. Dāvinot vienu no šiem komplektiem, Jūs ļausiet izvēlēties dāvanu tās saņēmējam. Skolotāja no vairākiem piedāvājumiem komplektā varēs izvēlēties vienu no dažāda veida masāžām, vakariņām vai aktīvas atpūtas piedāvājumiem. Tieši tā pat skolotājs no komplekta "Vīrietim" starp daudziem piedāvājumiem, kuri sevī apvienos aktīvu atpūtu vai mierpilnu atpūtu, spēs izvēlēties vienu, kas viņu uzrunās visvairāk. Tomēr tas nav viss! Mūsu plašajā klāstā atradīsiet dažnedažādus dāvanu komplektus, kas lieliski derēs kā dāvana skolotājai vai skolotājam. Dāvinot komplektu Jūs dāvināsiet atmiņas, pieredzi, atpūtu un labus laika brīžus vienā! Apskatiet, atrodiet un ieprieciniet!

Vai skolotāja var pieņemt dāvanas?

Dāvana skolotājai mācību gada beigās ir visklasiskākais veids kā pateikties par novadīto mācību gadu. Dāvanai nav jābūt tūkstoš eiro dārgai, kas varētu likt skolotājai likt neērti justies par dāvanas pieņemšanu. Dāvana tik pat labi var būt puķu pušķis kopā ar kartiņu, uz kuras Jūsu rokrakstā būtu pateicības vārdi, šāda veida kartiņa noteikti liks pasmaidīt un justies īpašam. Arī šajā mūsu sagatavotajā kategorijā dāvanas skolotājai mācību gada beigās, Jūs atradīsiet vairākus ieteikumus, kas noderēs kā dāvana skolas gada beigās. Izvēlies vienu un dāvā to kopā ar skaistu puķu pušķi, ar mūsu dāvanu piedāvājumiem, Jūs dāvināsiet skolotājam neaizmirstamas atmiņas, prieku un iespēju atpūsties.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!