Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Vārda dienas dāvanas labākajam draugam

Tuvojas tava kolēģa vai drauga vārda diena un tu domā, kā svinēt šo dienu? Uztveriet to ne tikai kā iespēju pateikt dažus skaistus vārdus vai pavadīt laiku kopā. Uzdāvini arī dāvanu, kas sniedz iespēju gūt jaunu pieredzi vai piepildīt (arī mazākos) sapņus! Un ko tieši izvēlēties? Zemāk esam sagatavojuši daudz dažādu piedāvājumu, starp kuriem noteikti atradīsi ideālu vārda dienas dāvanu kolēģim vai draugam.
Izkārtojums
Atrastas: 154
Apskatīti 60 no 154

Interesantas idejas vārda dienas dāvanai draugam vai kolēģim

Wellness ūdens centra apmeklējums būs lieliska dāvana draugam vai kolēģim. Ikvienam cilvēkam ik pa laikam nepieciešams brīdis atpūtai, tāpēc došanās uz greznu spa salonā vai nakšņošana viesnīcā ar piekļuvi īpašai atpūtas zonai būs ideāla ideja. Wellness zonas apmeklējumā ietilpst vairāka veida, temperatūras baseini un pirtis, saunas. Atpūta šādās vietās ir iespēja parūpēties gan par savu ķermeni, gan prātu. Ja kā vārda dienas dāvanu draugam izvēlaties, piemēram, sāls alu, tas īpaši pozitīvi ietekmēs elpošanas, asinsrites vai nervu sistēmu. Apstākļi alā ir ļoti līdzīgi kā jūrmalā, tāpēc tā ir lieliska vieta, piemēram, astmas slimniekiem vai alerģijām. Turklāt gaiss ir ārkārtīgi tīrs un jonizēts, kas uzlabo visa organisma vispārējo darbību. Šāda vārda dienas dāvana draugam vai kolēģim būs patīkama un noderīga kombinācija.

Jautra vārda dienas dāvana draugam vai kolēģim

Ja vēlaties saviem mīļajiem sagādāt lielisku jautrību un lielu smieklu devu, dāviniet Shitty Dinner. Kā dāvana draugam vārdadienā lieliski derēs, jo sagādā azarta pilnu vakaru. Visus viesus gaida vakariņas, kas apvieno komēdiju ar improvizāciju. Šķietami elegants restorāns izrādās vieta, kur var notikt jebkas. Turklāt apkalpojošais personāls vai pavārs ir ārkārtīgi kolorīti un ekscentriski cilvēki – tātad tas noteikti notiks! Tā ir vārda dienas dāvana kolēģim vai draugam, ko ilgi neaizmirsti. Protams, visi ēdieni tiks pagatavoti, pievēršot uzmanību vissīkākajām detaļām, bet viss vakariņu uzstādījums ... liks pasmieties! Tāpēc negaidiet ilgāk un izvēlieties smieklīgu dāvanu, kas palīdzēs jums vēl labāk nosvinēt šo īpašo dienu. Labākā vārda dienas dāvana kolēģim vai draugam atrodama šeit!

Ko dāvināt labākajam draugam vārda dienā?

Vai ir pienākusi Jūsu drauga vārda diena? Vai meklējiet idejas dāvanai uz vārda dienu? Vai esat nokļuvuši strupceļā un neziniet, ko dāvināt? Varbūt Jūsu draugam patīk šaujamieroči un par tiem var stundām ilgi meklēt informāciju un izzināt! Tad kāds no mūsu šaušanas piedzīvojumiem draugam šajā dienā būs tieši laikā! Šaušana šautuvē ir dāvana, kurā var ieraudzīt rakstura spēku, acs trāpīgumu un rokas stingrību. Šaušana – lieliska dāvana, kas noderēs lieliski! Saņemot šādu dāvanu Jūsu draugs Jums būs pateicīgs ilgu laiku, jo šis piedzīvojums ilgu laiku paliks viņam atmiņās. Dāvini atmiņas, emocijas un piedzīvojumus, kopā ar mums!

Dāvana labākajam draugam vārda dienā

Ja jūs domājat, ko izvēlēties kā dāvanu viņam vārda dienā, padomājiet par to, kādas ir viņa intereses. Ja viņam patīk ūdens sporta veidi, tad niršanas kurss var būt lieliska ideja. Niršanas nodarbības var notikt peldbaseinā vai ezerā. Tomēr ir vērts tos izvēlēties, jo pateicoties tam var iepazīt dzīvīgo zemūdens pasauli un savām acīm aplūkot dažādu zivju barus vai vērot koraļļu rifus. Lieliska dāvana vīrietim, kurš ir piedzīvojumu meklētājs, kurš vēlas pārkāpt savām robežām un izklaidēties. Niršanas kursa ilgums ir atkarīgs no konkrētā piedāvājuma, taču var sniegt gan vienreizēju tikšanos ar instruktoru, gan arī pilnu apmācību, kas noslēdzas ar oficiāla sertifikāta iegūšanu. Turklāt ir pieejami arī niršanas apmācību kursi diviem cilvēkiem – nekas neliedz jums kopā doties dziļos ūdeņos! Visos gadījumos tā ir unikāla pieredze, ko saņēmējs noteikti vēlēsies atkārtot. Galu galā šāda pieredze sniedz pārsteidzošas emocijas un unikālus mirkļus.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!