Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Komandas saliedēšanai

Komanda ir viena no svarīgākajām uzņēmuma sastāvdaļām, jo tieši motivēti un laimīgi darbinieki darbojas visefektīvāk! Pie mums pieejamas labākās dāvanas komandas saliedēšanai. Parūpējieties, ieprieciniet savus padotos, kolēģus vai vadību ar dāvanu komandas saliedēšanai.

Aplūko arī dāvanas bosam, dāvanas kolēģiem, kā arī dāvanas biznesa partneriem

Izkārtojums
Atrastas: 89
Apskatīti 60 no 89
Vislabāk savus kolēģus iespējams iepazīt nevis darbā, bet gan kopīgos piedzīvojumos. Tur rodas labākās emocijas, prieks un smiekli. Dāvanas komandas saliedēšanai ir lielisks veids, kā iepazīt savus kolēģus vai draugus. Boulinga spēle, brauciens ar kvadracikliem, lāzertags, kvests, brauciens ar kanoe – šīs ir tikai dažas idejas komandas saliedēšanai, ko vari atrast pie mums. Šīs būs lieliskas dāvanas arī draugu kompānijas saliedēšanai, radot emocijas, ko atcerēties vēl ļoti ilgu laiku. Pie mums pieejamas labākās dāvanas kolēģiem, kas spēs radīt smaidu ikviena kolēģa sejā.

Labākās dāvanas komandas saliedēšanai darbā

Izvēloties labākās dāvanas komandas saliedēšanai, noteikti nepieciešams ņemt vērā vairākas būtiskas lietas, piemēram, komandas intereses un vecumu. Ja komanda pārsvarā sastāv no cilvēkiem, kurus aizrauj dažādi aktīvi piedzīvojumi, ir vērts izvēlēties, piemēram, braucienu ar kartingu, piedzīvojumu parku apmeklējumu vai lāzertagu. Pie mums atradīsi labākās dāvanas komandas saliedēšanai jebkurai gaumei – atliek tikai izvēlēties. Tā būs lieliska iespēja izrauties no ikdienas darbiem un jautri pavadīt laiku kopā ar saviem kolēģiem. Savukārt, ja tev ar kolēģiem nepieciešams atrast dāvanu bosam, tad būsi iepriecināts, jo dāvanas bosam pie mums pieejamas ļoti plašā klāstā.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!