Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Nakšņošana un SPA

Vai ikdienas steiga liek sapņaini lūkoties tālumā, domājot par pēdējo reizi, kad varēji nesteidzīgi baudīt rīta kafiju? Vai saspringums plecos lūdzas pēc masāžas? Vai pienācis laiks izrauties no rutīnas, lai ļautos pāris dienām miera un klusuma?
Aplūko mūsu izveidoto izlasi, kur katrs no piedāvājumiem izstrādāts, lai sniegtu miera oāzi, kurā atrast savu balansu un spēku, lai atgrieztos ikdienā atjaunots un spēku pilns. Lai rīta kafija ir baudpilns process, lai nav jāraizējas par veikala apmeklējumu un citiem ikdienas pienākumiem, lai Ziemassvētku drudzis šogad iet secen, atrodi laiku sev, izbaudot procedūras Rīgā vai dodoties ārpus tās, apmeklējot Lietuvas vai Igaunijas SPA viesnīcas - Tavs ķermenis būs Tev pateicīgs!
Kura atpūtas vieta Tevi uzrunā visvairāk? Jūrmala, Ikšķile, Druskininki, Pērnava vai kāda cita?

Izkārtojums
Atrastas: 112
Apskatīti 60 no 112

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!