Dāvana 60 gadu jubilejā

Atrodi labāko dāvanu 60 gadu jubilejā pie mums! Plašākā piedzīvojumu izvēle jebkurai gaumei. Dāvana 60 gadu jubilejā ir iespēja iepriecināt kādu sev tuvu un īpašu cilvēku, dāvājot iespēju relaksēties vai izmēģināt ko jaunu. Dāvanu Serviss piedāvā labākās dāvanas 60 gadu jubilejā, kas neatstās vienaldzīgu nevienu – tev atliek tikai izvēlēties piemērotāko piedzīvojumu. Iepriecini kādu sev mīļu un tuvu cilvēku ar piedzīvojumu, kas spēs sasildīt ikviena cilvēka sirsniņu.
Izkārtojums
Atrastas: 81
Apskatīti 60 no 81

Dāvana 60 gadu jubilejā – dāvanas relaksācijai

Dāvanu Serviss ir parūpējies par plašu klāstu ar dāvanām, kas ļaus relaksēties un izbaudīt nesteidzīgu atpūtu. Lieliska dāvana 60 gadu jubilejā varētu būt SPA kūre, kuras laikā profesionāli meistari sniegs relaksējošas procedūras ne tikai skaistumam, bet arī veselībai. Savukārt gardēžiem ir vērts uzdāvināt iespēju ieturēt maltīti kādā restorānā vai izbaudīt maltīti neierastā atmosfērā. Dāvanu Serviss piedāvājuma klāstā atradīsi Shitty Dinner, kā arī vakariņas tumsā, kas sniegs nebijušas emocijas visa vakara garumā. Tā ir dāvana 60 gadu jubilejā, kura noteikti patiks ikvienam! Pie mums pieejami arī dažādi kursi, kas ļaus apgūt jaunas zināšanas, piemēram, mākslas kursi un kulinārijas kursi – tā būs lieliska dāvana 60 gadu jubilejā.

60tās jubilejas dāvana sievietei

Ja nepieciešama eleganta dāvana 60. dzimšanas dienā, ir vērts izvēlēties kaut ko tādu, kas būs oriģināls un sagādās prieku dāvanas saņēmējam. Tā nevar būt triviāla vai acīmredzama dāvana. Laba izvēle būs dāvanu karte, kurā var ieskaitīt jebkuru summu, ko saņēmējs varēs tērēt lielākajam: sapņu piepildīšanai! Šī ir eleganta 60. dzimšanas dienas dāvana sievietei. Jūs jau zināt, kādu dāvanu 60. dzimšanas dienā izvēlēties sievietei. Un tā kā jums ir ideja par elegantu 60. dzimšanas dienas dāvanu, tagad ir pienācis laiks dzimšanas dienas svinībām! Kā eleganta dāvana 60. dzimšanas dienā sievietei derēs arī dažāda veida vakariņas, īpaši izsmalcinātās elegantos restorānos, kas svinībām piešķirs kārtīgu raksturu, piem. Vakariņas tumsā, kas ar savu formu iepriecinās visus laba ēdiena cienītājus oriģinālā izdevumā. Uzdāviniet 60 gadus vecai sievietei dāvanu, kas viņu ieintriģēs. Viesu uzdevums būs uzminēt, ko šefpavārs viņiem pasniedza uz šķīvja. Viegli nebūs, jo telpu būs pārņēmusi tumsa, un par apkalpošanu rūpēsies viesmīļi, kas aprīkoti ar nakts redzamības brillēm. Tās ir noslēpumainiem ēdieniem (gaļas, zivju vai dārzeņu versijās) pilnas vakariņas, kuras noslēgumā atklās šefpavārs un mazliet pastāstīs par to, kas ir vēderā! Šī ir eleganta 60. dzimšanas dienas dāvana sievietei, kas pārsteigs un noteikti iepriecinās! Gardu ēdienu baudīšana tumsā ir maģiska pieredze, kas ir jāpiedzīvo ikvienam. Eleganta 60. dzimšanas dienas dāvana ir gatava.

60tās jubilejas dāvana vīrietim

Ko izvēlēties kā oriģinālu dāvanu vīrieša 60. dzimšanas dienā, lai viņa svinības būtu unikālas un pārsteidzošas? Apskatiet kategoriju "aktīvā atpūta", kurā slēpjas lieliskas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Parādiet saņēmējam, cik daudz intriģējošu lietu vēl ir jāpaveic. Nekad nav par vēlu izmēģināt jaunu darbību. Three Gun Nation šaušanas ar trīs veida ieročiem ir unikāls piedāvājums, pateicoties kuram dzimšanas dienā vīrietis piedzīvos neparastas emocijas, pārbaudīs viņa precizitāti un koncentrēšanās spējas. Ļaujiet savam mīļotajam redzēt, vai viņš var trāpīt mērķī, un uzdāviniet oriģinālu 60. dzimšanas dienas dāvanu vīrietim, kas netiks aizmirsta ilgu laiku. Ekstrēmās šautuves apmeklējuma ietvaros saņēmējs uzzinās par vairākiem ieroču veidiem, apgūs svarīgākos drošības noteikumus, pareizu stāju šaujot un redzēs, cik daudz emociju pavada mēģinājums trāpīt! AK, bise, pistole un sporta ieroči gaida. Šāda oriģināla dāvana vīrieša 60. dzimšanas dienā ir tieši laikā un priekšlikums, kas viņu noteikti pārsteigs.

Dāvana mammai uz 60to dzimšanas dienu

Ko dāvināt mammai uz viņas 60to dzimšanas dienu? 60 gadi ir ideāls laiks, lai rūpētos par savām kaislībām un darītu to, ko vēlaties. Relaksējošas masāžas, traki gaisa piedzīvojumi, šautuves apmeklējumi...ir daudz interesantu ideju, kas ļauj izvēlēties perfektu dāvanu viņas 60. dzimšanas dienā. Kursi un darbnīcas – ieteikumi, starp kuriem noteikti atradīsi ikvienai dzimšanas dienas svinētājai piemērotu dāvanu. Vai Jūsu mamma vienmēr ir sapņojusi par pašas sevis radītu gleznu? Mums ir piedāvājums! Gleznošanas meistarklases, kuras laikā Jūsu mamma varēs mierīgā atmosfēra radīt sevis izvēlētu mākslas darbu. Un ne tikai! Vakara gaitā viņa baudīs glāzi vīna! Kas gan varētu būt vēl labāka 60tās dzimšanas dienas dāvana mammai? Papildus piedāvājam keramikas darbnīcas, foto kursus, deju nodarbības, dziedāšanas nodarbības un citus – tikpat intriģējošus piedāvājumus, kas noteikti noderēs kā dāvana viņas 60. dzimšanas dienā. Izvēlies dāvanu, kas pielāgota saņēmēja simpātijām un raksturam, un uzdāvini sievietei 60. dzimšanas dienā, kas ļaus viņai apgūt unikālas prasmes. Apskatiet citus mūsu ieteikumus un beidziet uztraukties par to, ka neatradīsiet viņai ideālo 60. dzimšanas dienas dāvanu.

Dāvana tētim uz 60to dzimšanas dienu

Tētim drīz būs 60? Šis ir patiešām skaists vecums, kuru vislabāk nosvinēt ģimenes un draugu lokā, uzdāvinot tētim 60. dzimšanas dienā dāvanu, ko viņš neaizmirsīs vēl ilgi. Šajā gadījumā par dāvanu ir vērts interesēties nedaudz agrāk un izvēlēties ko absolūti īpašu savam mīļotajam tētim. Galu galā tikai vienu reizi mūžā aprit 60! Viskija degustācijas apmeklējums ir lieliska dāvana tētim 60. dzimšanas dienā. Degustācija ir ne tikai viskija dzeršana, bet arī sarunas ar ekspertiem un viskija garšas mācīšanās. Mierīgas sarunas, izsmalcināta gaume un iespēja uzzināt daudz kuriozu. Viskija meistarklases apmeklējums ir vairāk nekā dāvana tētim 60. dzimšanas dienā – tās ir patiesas emocijas! Garantējam, ka šādi izskatās pieskaņota dāvana tētim 60. dzimšanas dienā. Tavs tētis apgūs viskija noslēpumus un pie pirmās izdevības noteikti labprāt iemetīs tev informāciju, par kuru nebija ne jausmas.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!