Dāvanas „pie stūres”

Draugs mīl ātrumu un automašīnas? Brauciens ar jaudīgo Ferrari, kartingi, kā arī braucieni ar superauto trasē būs lieliska dāvana gan sievietei, gan vīrietim, kas vēlas izbaudīt adrenalīnu un autosacīkstes.
Toties pašiem mazākajiem automīļiem pirmie soļi pie auto stūres būs laba dāvana- brauciens autosimulatorā vai braucieni ar elektrokartingiem. Tas būs lielisks piedzīvojums bērniem, gan mazajam brālim, gan māsai.

 

60 no 77

Dāvanas “pie stūres” patiks ikvienam, kuru aizrauj automašīnas. Dāvanas “pie stūres” ļauj izbaudīt braucienu ar Ferrari, Lamborghini, braucienu ar superauto trasē, braucienus ar kvadraciklu un sniega motociklu, kartingiem, motocikliem. Pieejama arī braukšanas apmācība un ekstrēmā braukšana. Dāvanas “pie stūres” iespējams izvēlēties, vadoties pēc braucēja pieredzes, kā arī interesēm. Lieliska dāvana vīrietim noteikti būs brauciens ar Ferrari vai superauto trasē. Savukārt, ja tavā draugu vai tuvinieku lokā ir kāds, kurš vēl nav ieguvis autovadītāja apliecību, dāvanas “pie stūres” būs tieši laikā, jo pie mums iespējams iegādāties arī dāvanu kartes braukšanas apmācībām.
Ekstrēmu izjūtu cienītājiem noteikti patiks dāvanas “pie stūres” kas piedāvā braucienu ar krosa motociklu, ekstrēmo braucienu pa bezceļa trasi ar “Bobiku”, kā arī ekskluzīvu braucienu ar formulu Biķernieku trasē. Šādas dāvanas “pie stūres” tās saņēmējam spēs sniegt neaizmirstamas emocijas, ko nenākas piedzīvot katru dienu. Noteikti neaizmirsti arī šo piedzīvojumu iemūžināt, lai vienmēr varētu atcerēties par šo aizraujošo un emocijām piepildīto braucienu.
Dāvanas “pie stūres” būs lieliski piemērotas dzimšanas dienā, vecpuišu ballītei, kāzu dāvanai, kā arī citiem svētkiem. Pats svarīgākais, protams, ir tas, lai dāvanas saņēmēju aizrautu šāda veida dāvanas “pie stūres”. Esam pārliecināti, ka pie mums varēsi atrast pašus aizraujošākos un labākos piedzīvojumus jebkurai dzīves situācijai.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.