Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanas „pie stūres”

Draugs mīl ātrumu un automašīnas? Brauciens ar jaudīgo Ferrari, kartingi, kā arī braucieni ar superauto trasē būs lieliska dāvana gan sievietei, gan vīrietim, kas vēlas izbaudīt adrenalīnu un autosacīkstes.
Toties pašiem mazākajiem automīļiem pirmie soļi pie auto stūres būs laba dāvana- brauciens autosimulatorā vai braucieni ar elektrokartingiem. Tas būs lielisks piedzīvojums bērniem, gan mazajam brālim, gan māsai.

 

Izkārtojums
Atrastas: 67
Apskatīti 60 no 67
Dāvanas “pie stūres” patiks ikvienam, kuru aizrauj automašīnas. Dāvanas “pie stūres” ļauj izbaudīt braucienu ar Ferrari, Lamborghini, braucienu ar superauto trasē, braucienus ar kvadraciklu un sniega motociklu, kartingiem, motocikliem. Pieejama arī braukšanas apmācība un ekstrēmā braukšana. Dāvanas “pie stūres” iespējams izvēlēties, vadoties pēc braucēja pieredzes, kā arī interesēm. Lieliska dāvana vīrietim noteikti būs brauciens ar Ferrari vai superauto trasē. Savukārt, ja tavā draugu vai tuvinieku lokā ir kāds, kurš vēl nav ieguvis autovadītāja apliecību, dāvanas “pie stūres” būs tieši laikā, jo pie mums iespējams iegādāties arī dāvanu kartes braukšanas apmācībām.
Ekstrēmu izjūtu cienītājiem noteikti patiks dāvanas “pie stūres” kas piedāvā braucienu ar krosa motociklu, ekstrēmo braucienu pa bezceļa trasi ar “Bobiku”, kā arī ekskluzīvu braucienu ar formulu Biķernieku trasē. Šādas dāvanas “pie stūres” tās saņēmējam spēs sniegt neaizmirstamas emocijas, ko nenākas piedzīvot katru dienu. Noteikti neaizmirsti arī šo piedzīvojumu iemūžināt, lai vienmēr varētu atcerēties par šo aizraujošo un emocijām piepildīto braucienu.
Dāvanas “pie stūres” būs lieliski piemērotas dzimšanas dienā, vecpuišu ballītei, kāzu dāvanai, kā arī citiem svētkiem. Pats svarīgākais, protams, ir tas, lai dāvanas saņēmēju aizrautu šāda veida dāvanas “pie stūres”. Esam pārliecināti, ka pie mums varēsi atrast pašus aizraujošākos un labākos piedzīvojumus jebkurai dzīves situācijai.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!