Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Kāzu jubilejas dāvana tantei un onkulim

Ne vienmēr ir viegls uzdevums izdomāt oriģinālu kāzu jubilejas dāvanas ideju savai tantei un onkulim. It īpaši, ja tie ir jūsu attāli radinieki, pareizās dāvanas izvēle var būt nedaudz sarežģīta. Tomēr, izvēloties mūsu unikālās dāvanas, varat būt pārliecināti, ka jūsu dāvana atstās lielisku iespaidu un sagādās prieku saņēmējiem. Negaidiet ilgāk un uzdāviniet neaizmirstamas emocijas un atmiņas jau tagad!
Izkārtojums
Atrastas: 79
Apskatīti 60 no 79

Ko pirkt kāzu jubilejā tantei un onkulim?

Kāzu gadadiena neapšaubāmi ir nozīmīgs notikums, kuru ir vērts atzīmēt – arī tad, ja tas attiecas uz jūsu mīļajiem. Labs veids, kā to izdarīt, ir uzdāvināt dāvanu un vēl labāk - dāvanu pieredzes veidā. Ja domā, kāda dāvana 30. kāzu gadadienā tavai tantei un onkulim būs labākā ideja, mēs ar prieku sniegsim mājienu. Pirmkārt, Dine in the Dark. Šis ir unikāls kulinārijas pasākums, kas elegantu vakariņu jautājumam pieiet pilnīgi novatoriskā veidā. Kā liecina nosaukums, viesi būs pilnīgā tumsā, un pasniegtos ēdienus tos varēs atpazīt tikai ar ožas un garšas maņu palīdzību. Šāda 30. kāzu jubilejas dāvana tantei un onkulim garantē viņiem patiesi unikālu pieredzi, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku. Ir pieejamas dažādas ēdienkartes iespējas: gaļa, zivis un veģetārie ēdieni, un to visu papildinās glāze izsmalcināta vīna. Tātad tuvojas īsti sajūtu svētki un ārkārtīgi aizraujošs pasākums. Ēdienu atpazīšana uz šķīvja varbūt nav tik vienkārša lieta, bet galu galā tas sagādā lielu prieku un gandarījumu. Perfekta 30. kāzu gadadienas dāvana tavai tantei un onkulim!

Kāzu gadadienas dāvana tantei un onkulim - skatiet mūsu ieteikumus

Dāvana 40. kāzu gadadienā tantei un onkulim ir jāpielāgo viņu interesēm, un vēl labāk, ja tā ļauj pavadīt mirkļus tieši tā, kā viņiem patīk. Kad jūsu mīļajiem trūkst laika tikai sev, viņi bieži ir pārguruši vai stresā, tad šajā gadījumā tas būs lieliski šajā gadījumā noderēs SPA apmeklējums. Relaksējošas visa ķermeņa masāžas, sāls alas apmeklējums, nomierinoši ūdens relaksācijas mirkļi, šī noteikti ir lieliska dāvana 40. kāzu gadadienā tantei un onkulim. Piedāvājums ir ārkārtīgi daudzveidīgs, tāpēc noteikti atradīsiet ko piemērotu. Uzturēšanās greznā SPA salonā ir iespēja beidzot pa īstam atpūsties, jauki pavadīt laiku, uzlādēt enerģiju darbībai un vienkārši parūpēties par sevi. Kā, piemēram, ar masāžu uz vīna bāzes, masāžu ar bambusa nūjiņām vai siltu vasku? Protams, ir pieejamas arī tradicionālākas procedūras – tai vai relaksējošas masāžas –, kas arī lieliski noderēs šim gadījumam. Negaidiet ilgāk un uzdāviniet saviem mīļajiem īpašus mirkļus unikālā vietā. Šāda 40. kāzu jubilejas dāvana tantei un onkulim viņus noteikti iepriecinās.

Interesantas kāzu gadadienas dāvanu idejas tantei un onkulim

50 gadi kopā – cik lepni tas izklausās! Tieši tāpēc dāvanai 50. kāzu gadadienā tantei un onkulim jābūt unikālai un patiešām neaizmirstamai. Ja vēlaties, lai tā būtu kaut kas iespaidīgs, mēs iesakām to izvēlēties lidojumu ar gaisa balonu. Lidojums tiek īstenots daudzās pilsētās visā Latvijā. Šāda 50. kāzu jubilejas dāvana tantei un onkulim sniedz viņiem unikālu iespēju pacelties augstu virs zemes un vērot elpu aizraujošus skatus no putna lidojuma. Pat ja jūsu mīļie ļoti labi pārzina savu novadu, mēs garantējam, ka, aplūkojot to no citas perspektīvas, tas var sniegt neaizmirstamu pieredzi. Šī ir viena no labākajām 50. kāzu gadadienas dāvanu idejām tantei un onkulim.

Oriģināla kāzu jubilejas dāvana tantei un onkulim – ko izvēlēties?

Ko darīt, ja neesat pārliecināts, ko izvēlēties, piemēram, kā dāvanu 30. kāzu jubilejā savai tantei un onkulim? Kā tad iepriecināt savus mīļos? Vislabāk ir izvēlēties dāvanu karti, kas ir kā caurlaide visu unikālo piedzīvojumu pasaulei. Lidojumi ar gaisa balonu, lidojumi ar lidmašīnu, ceļojumi ārpus pilsētas, SPA zonas, restorāni... Ar mūsu Dāvanu karti jūs varat īstenot gandrīz jebkuru sapni! Tāpēc uzdāviniet savai tantei un onkulim šādu dāvanu 30. kāzu gadadienā, un jūs viņus noteikti pārsteigsiet un arī iepriecināsiet. Tagad viņi varēs kopā gūt vēl vienu unikālu pieredzi un lieliski pavadīt laiku kopā. Galu galā nekad nav par vēlu piedzīvojumiem, baudīt dzīvi un iegūt jaunas aizraušanās! Neatkarīgi no tā, kādu piedāvājumi viņi izvēlas, viņi gūs daudz unikālas emocijas un neaizmirstamas atmiņas. Mūsu dāvanu karte ir lieliska dāvana 30. kāzu gadadienā tantei un onkulim un citiem!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!