Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Jahtas un laivas

Uzdāvini draugiem iespēju iepazīt vēl neatklātus ūdeņus, izmantojot piedzīvojumus, ko sniedz smailītes un kanoe. Brauciens ar smailīti un kanoe pa Gauju, Salacu vai Daugavas lokiem – šāda dāvana spēs radīt atmiņas pat veselam draugu pulkam vai kolektīvam.
Noteikti neaizmirsti aplūkot arī citas mūsu kategorijas – apmācības ūdenī, niršana, jahtas un laivas. Ūdens izklaides spēs iepriecināt ikvienu, kuru aizrauj ūdens.

Izkārtojums
Atrastas: 64
Apskatīti 60 no 64
Vienmēr esi vēlējies aplūkot Latvijas upes no cita skatupunkta? Smailītes un kanoe sniedz šādu iespēju. Uzdāvini šo piedzīvojumu sev vai saviem tuvākajiem. Neatkarīgi no tā, vai esi iesācējs vai arī iepriekš jau esi izmēģinājis smailītes un kanoe, šis būs neaizmirstams piedzīvojums ikvienam. Smailīšu izbrauciens noteikti aizraus ūdens atrakciju cienītājus, kā arī tos, kuri vēlas apbrīnot skaistās dabas ainavas, ko mums sniedz Latvija. Dāvanas saņēmējam ir iespēja būt stūrmanim vai sēdēt aizmugurē un baudīt skatus, ko sniedz upju krasti.
Tiem, kuri vēlas nostiprinās attiecības, ir pieejama romantiskas smailītes noma, savukārt ekstrēmo sajūtu cienītājiem ir iespēja iznomāt smailītes un kanoe intensīviem maršrutiem. Smailītes un kanoe ir arī lielisks veids, kā saliedēties lielākam draugu pulkam vai darba kolektīvam. Dodieties vienas vai divu dienu izbraucienā pa Gauju, Salacu, Daugavas lokiem vai Latgales ūdeņiem – šī ir pieredze, ko vērts izbaudīt ikvienam, kuru aizrauj aktīvs dzīvesveids. Nav nekā labāka par izraušanos no ikdienas steigas un dabas baudīšanu kopā ar sev tuviem cilvēkiem – brauciens ar smailīti un kanoe var sniegt emocijas par kurām atcerēsies vēl ilgi. Pirms doties iekarot ārzemju upes, ir vērts doties ceļā pa Latvijas ainaviskajām vietām, palūkojoties uz dabu no citas puses. Smailītes un kanoe noma būs lieliska dāvana dzimšanas dienā, vecpuišu ballītei, kā arī citiem svētkiem.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!