Jahtas un laivas

Uzdāvini draugiem iespēju iepazīt vēl neatklātus ūdeņus, izmantojot piedzīvojumus, ko sniedz smailītes un kanoe. Brauciens ar smailīti un kanoe pa Gauju, Salacu vai Daugavas lokiem – šāda dāvana spēs radīt atmiņas pat veselam draugu pulkam vai kolektīvam.
Noteikti neaizmirsti aplūkot arī citas mūsu kategorijas – apmācības ūdenī, niršana, jahtas un laivas. Ūdens izklaides spēs iepriecināt ikvienu, kuru aizrauj ūdens.


Vienmēr esi vēlējies aplūkot Latvijas upes no cita skatupunkta? Smailītes un kanoe sniedz šādu iespēju. Uzdāvini šo piedzīvojumu sev vai saviem tuvākajiem. Neatkarīgi no tā, vai esi iesācējs vai arī iepriekš jau esi izmēģinājis smailītes un kanoe, šis būs neaizmirstams piedzīvojums ikvienam. Smailīšu izbrauciens noteikti aizraus ūdens atrakciju cienītājus, kā arī tos, kuri vēlas apbrīnot skaistās dabas ainavas, ko mums sniedz Latvija. Dāvanas saņēmējam ir iespēja būt stūrmanim vai sēdēt aizmugurē un baudīt skatus, ko sniedz upju krasti.
Tiem, kuri vēlas nostiprinās attiecības, ir pieejama romantiskas smailītes noma, savukārt ekstrēmo sajūtu cienītājiem ir iespēja iznomāt smailītes un kanoe intensīviem maršrutiem. Smailītes un kanoe ir arī lielisks veids, kā saliedēties lielākam draugu pulkam vai darba kolektīvam. Dodieties vienas vai divu dienu izbraucienā pa Gauju, Salacu, Daugavas lokiem vai Latgales ūdeņiem – šī ir pieredze, ko vērts izbaudīt ikvienam, kuru aizrauj aktīvs dzīvesveids. Nav nekā labāka par izraušanos no ikdienas steigas un dabas baudīšanu kopā ar sev tuviem cilvēkiem – brauciens ar smailīti un kanoe var sniegt emocijas par kurām atcerēsies vēl ilgi. Pirms doties iekarot ārzemju upes, ir vērts doties ceļā pa Latvijas ainaviskajām vietām, palūkojoties uz dabu no citas puses. Smailītes un kanoe noma būs lieliska dāvana dzimšanas dienā, vecpuišu ballītei, kā arī citiem svētkiem.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.