Dāvanu kartes derīguma termiņš

Cik ilgi ir derīga mana dāvanu karte?

Dāvanas, kas iegādātas no 13.07.2020. ir derīgas 3 gadus (36 mēnešus) no iegādes brīža. Pirmos 12 mēnešus Dāvana ir spēkā kā ieteiktā dāvana (vaučers), bet atlikušos 24 mēnešus Dāvana ir spēkā kā ieteiktā dāvana (vaučers) vai kā Dāvanu karte Dāvanas nomināla vērtībā. Lūdzam sazināties ar mums, lai noskaidrotu Dāvanas statusu pēc 12 mēnešu perioda beigām.

Dāvanas, kas iegādātas pirms 13.07.2020. ir derīgas 12 mēnešus.

Cik ilgi derīga Dāvana, kas iegādāta, norēķinoties ar Dāvanu karti?

Dāvanai (vaučeram) uz konkrēto pakalpojumu, kas iegādāta, norēķinoties arDāvanu karti, derīguma termiņš beidzas tajā datumā, kad beidzas Dāvanu attiecīgās Dāvanu kartes derīguma termiņš.

Cik ilgi derīgas dāvanu kartes uz sezonalām aktivitatēm?

Dāvanas uz aktivitātēm, kam ir ierobežota sezona, ir derīgas 3 gadus (36 mēnešus) no iegādes brīža. Pirmos 12 mēnešus Dāvana ir spēkā kā ieteiktā dāvana (vaučers), bet atlikušos 24 mēnešus Dāvana ir spēkā kā ieteiktā dāvana (vaučers) vai kā Dāvanu karte Dāvanas nomināla vērtībā. Lūdzam sazināties ar mums, lai noskaidrotu Dāvanas statusu pēc 12 mēnešu perioda beigām., ja Dāvana iegādāta 13.07.2020. vai vēlāk. Ja Dāvana iegādāta pirms 13.07.2020., tad tā ir derīga 12 mēnešus.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.