Cik ilgi ir derīga mana dāvanu karte?

Dāvanu kartes ir derīgas 12 mēnešus no iegādes brīža. Pēc derīguma termiņa beigām pakalpojums netiek sniegts, un nauda netiek atgriezta.

Ja Pircēja iegādātā Dāvanu kartes derīguma termiņš ir beidzies atbilstoši Pirkšanas Noteikumu 5.1. punkta noteikumiem, Pircējs 1 (vienu) mēnesi pēc šāda derīguma termiņa beigām vienu reizi ir tiesīgs pagarināt derīguma termiņu uz vēl vienu gadu tikai un vienīgi uz sekojošiem noteikumiem un nosacījumiem:

a) Dāvanu kartē minētais pakalpojums vēl aizvien ir un/vai būs pieejams attiecīgā gada ietvaros;

b)Dāvanu kartē minētā pakalpojuma cena paliek nemainīga no attiecīgā pakalpojuma sniedzēja puses;

c) Pircējs 1 (viena) mēneša laikā pēc Kupona vai Čeka derīguma termiņa beigām samaksā Starpniekam pagarinājuma maksu 25% apmērā no Kuponā vai Čekā minētās pakalpojuma aktuālas cenas.

Cik ilgi derīga dāvanu karte, kas iegādāta ar dāvanu karti nominālvērtībā?

Dāvanu kartei uz konkrēto pakalpojumu, kas iegādāta par dāvanu karti nominālvērtībā, derīguma termiņs beidzas tajā paša datumā, kad nominālvērtības dāvanu kartei.

Cik ilgi derīgas dāvanu kartes uz sezonalām aktivitatēm?

Dāvanu kartes uz aktivitātem, kam ir ierobežota sezona, ir derīgas 12 mēnešus no iegādes brīža. 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.