Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Kāzu jubilejas dāvana draugiem

Vai tuvojas jūsu paziņu vai draugu kāzu gadadiena? Pārsteidz viņus ar jauku dāvanu un parādi, ka atceries par šiem svarīgajiem svētkiem. Dāviniet emocijas un ļaujiet saviem mīļajiem realizēt intriģējošu, aizraujošu vai relaksējošu pieredzi, kas viņiem paliks atmiņā ilgu laiku. Nav svarīgi, kuru kāzu gadadienu viņi svin kopā – katrs mirklis ir īpašs, lai kopīgi īstenotu sapņus! Esam sagatavojuši kāzu jubilejas dāvanu idejas draugiem un paziņām, kas viņiem noteikti patiks.
Izkārtojums
Atrastas: 251
Apskatīti 60 no 251

Kāzu jubilejas dāvana draugiem

Kāzu gadadienas dāvana draugiem ir iespēja parādīt pārim, ka jums rūp šīs attiecības. Tāpēc padomājiet par to, ko viņiem patīk darīt brīvajā laikā, vai viņiem ir kādas īpašas aizraušanās vai nepiepildīti sapņi, tad izvēlieties kādu no mūsu piedāvājumiem! Neatkarīgi no tā, vai tā ir dāvana 35. kāzu jubilejā draugiem, 5 gadu jubilejā vai 20 gadu jubilejā – ir vērts parūpēties, lai tā atbilstu līgavas un līgavaiņa raksturam. Tikai tad tas raisīs patiesas emocijas, un tām ir liela nozīme gan laulībā, gan dzīvē. Ja jūsu draugi ir fizisko aktivitāšu cienītāji, apsveriet iespēju iegādāties deju nodarbības. 

Ko nopirkt draugiem kāzu gadadienā?

Ja domājat, ko iegādāties draugu kāzu gadadienā, Dine in the Dark būt lielisks risinājums. Šis ir pārsteidzošs un neaizmirstams kulinārijas notikums – mēs garantējam, ka tas pārsteigs ikvienu. Viesi būs iegremdēti pilnīgā tumsā, lai izbaudītu unikālu ēdienu, ko viņi neredz. Vienīgais veids, kā tos atpazīt, ir ar ožas un garšas maņām – tātad tas solās būt patiešām aizraujošs brīdis. Tātad, ja vēlaties uzzināt, kādu kāzu gadadienas dāvanu draugiem izvēlēties, atbilde ir rokas stiepiena attālumā. Vakariņas tumsā ir ārkārtīgi interesants pasākums, kas sniedz unikālu pieredzi, ne tikai kulinārijas. Skatiet, cik viegli ir sagādāt saviem mīļajiem īpašus mirkļus, un izvēlieties oriģinālu kāzu gadadienas dāvanu saviem draugiem.

Interesantas kāzu gadadienas dāvanu idejas draugiem un paziņām

Dāvana lielajās laulību jubilejās ir īpaši grūts uzdevums. Jo kāda dāvana 50. kāzu gadadienā draugiem būs laba ideja? Par laimi, šādos gadījumos varam palīdzēt! Tik svarīgā gadījumā kā šis ir vērts uzdāvināt ko patiešām īpašu, piemēram, fotosesijas apmeklējumu. Pieredzējuša fotogrāfa uzraudzībā dāvanas saņēmēji varēs iemūžināt nākamos kopā mirkļus un atkal justies kā pirmajā randiņā! Taču var izvēlēties ne tikai seansus pāriem, bet arī ģimenes sesijas. Tāpēc nekas nestāv ceļā, lai aicinātu bērnus vai mazbērnus piedalīties šajā pieredzē. Un kāda dāvana 40. kāzu gadadienā draugiem? Šeit lieliski noder arī fotosesija. Tomēr, ja jums rūp kaut kas cits, šī būs vēl viena laba iespēja - lidojums ar gaisa balonu. Unikāls, ceļojums debesīs ir daudzu cilvēku sapnis, tāpēc tas noteikti iepriecinās arī jūsu mīļos. Dodiet viņiem iespēju apbrīnot zemi no putna lidojuma un ļaujiet viņiem atvilkt elpu no ikdienas pienākumiem! Kāda dāvana draugiem 50. kāzu jubilejā vai draugiem 40. gadadienā derēs vislabāk? Unikāla dāvana!

5. kāzu gadadienas dāvana draugiem

Restorānu apmeklējumu ir dāvanu kategorija, starp kurām atradīsiet ideālus ieteikumus kulinārijas ceļojumam neatkarīgi no saņēmēju gaumes. Dāvana 5. kāzu gadadienā draugiem ir iespēja padarīt šo dienu neaizmirstamu. Uzdāviniet saviem mīļajiem īstu kulinārijas piedzīvojumu un uzdāviniet ceļojumu caru garšas kārpiņām – Itālija, Japāna, Amerika, Uzbekistāna. Daudz dažādu piedāvājumu, starp kuriem atrast un izvēlēties īsto!  Neatkarīgi no tā, ko tieši jūs izvēlaties, viņi noteikti būs sajūsmā. Ēdieni tiks gatavoti, pievēršot uzmanību vissīkākajām detaļām, un personāls parūpēsies par perfektu atmosfēru. Kulinārijas pieredze ir ideāla atbilde uz jautājumu, ko iegādāties draugiem kāzu gadadienā. Pateicoties tam, viņi iegūs iespēju pavadīt laiku kopā, kā arī nobaudīt gardus ēdienus, kas iepriecinās ikvienu.

25. kāzu gadadienas dāvana draugiem

Ceļojums ārpus pilsētas ir lieliska atbilde uz jautājumu, kādu dāvanu izvēlēties 25. kāzu gadadienā draugiem. Tas ļaus kopā ar mīļajiem apmeklēt Latvijas, Lietuvas vai Igaunijas skaistākos nostūrus un no jauna atklāt kopīgās ceļošanas prieku. Ceļojums uz mežu, jūru vai citu pilsētu ir iespēja pavadīt laiku tieši tā, kā patīk un uz mirkli atpūsties no ikdienas pienākumiem. Jubilejas nedēļas nogalei var būt dažādas formas, taču galu galā vissvarīgākais ir tas, ka tā tiek pavadīta kopā. Ja joprojām domājat, kāda dāvana draugiem 25. kāzu gadadienā būs laba ideja, varat viņiem piedāvāt, piemēram, uzturēšanos skaistajā Siguldas pilsētā, kur viņi varēs ļauties nesteidzīgai atpūtai. Īsāk sakot: ir kaut kas piemērots ikvienam! Savu sapņu piepildīšana var būt ļoti vienkārša! Lai jūsu 25. kāzu gadadienas dāvana draugiem ir patiesi neaizmirstama.

50. kāzu gadadienas dāvana draugiem

Ko nopirkt uz kāzu gadadienu draugiem, kuri kopā pavadījuši 50 gadus? Uzdāviniet viņiem dāvanu komplektu, kas iekļauj dažādus aktīvās un mierpilnas atpūtas piedāvājumus visā Baltijā. Tā ietvaros viņi var izvēlēties jebkuru piedāvājumu un pavadīt laiku kopā neaizmirstamā veidā. Tas ir arī universāls un personalizēts piedāvājums, jo katram komplektam ir noteikta tēma. Kā dāvanu draugiem 50. kāzu gadadienā vari izvēlēties dāvanu komplektu "Pārim", kas ļauj izmantot, piemēram, iespējum izbaudīt romantiskas masāžas, baudīt gardas vakariņas. Šāda dāvana ir neatkārtojamu emociju un skaistu atmiņu garants, un tieši to vajadzētu piedāvāt 50. kāzu gadadienas dāvanai draugiem un paziņām!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!