Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanas vīram

Dāvana vīram ir izaicinošs uzdevums, vai ne? Gribas atrast dāvanu kas ir īpaša, neaizmirstama, pārsteidzoša, mīļa un vēl un vēl.

Mēs zinām šīs situācijas, tāpēc esam apkopojuši dažādas dāvanas vīram, lai tev atliktu tikai izvēlēties. Neatradi meklēto? Ieskaties arī citās kategorijās, piemēram, dāvanas pie stūres, aktīvās atpūtas dāvanas vai dāvanas gardēžiem.

 

Izkārtojums
Atrastas: 332
Apskatīti 60 no 332
Vīri ir tik dažādi – kaislīgi makšķernieki, ātruma mīļotāji, prasmīgi kulināri, aizrautīgi ūdens baudītāji, mierīgi sapņotāji – tāpēc arī nav vienas universālas dāvanas vīram. Pie mums atradīsi vairāk nekā 200 dažādas dāvanas vīram, lai tu varētu izvēlēties vislabāko un īpašāko tieši savam mīļotajam vīrietim. Tālāk esam aprakstījuši trīs popularākās dāvanas vīram!

Lidojums ar deltaplānu

Lai arī tavs vīrs bieži dodas ārvalstu komandējumos, lidojums ar parastu lidmašīnu ir viens, bet lidojums ar atvērta tipa deltaplānu – kaut kas pavisam cits. Tavs vīrs kopā ar pieredzējušu instruktoru varēs baudīt aizraujošu lidojumu virs Rīgas, bet pēc tam jūs varēsiet doties uz kādu skaistu restorānu un baudīt laiku divatā.

Brauciens ar vučko

Vēlaties aizbraukt uz Siguldu, bet esat bijuši jau visās populārākajās apskates vietās un izstaigājuši visas takas? Laiks jaunai pieredzei! Brauciens ar vučko noteikti būs neaizmirstama dāvana tavam vīram. Ātrums, adrenalīns, smiekli, emocijas, uztraukums, azarts – tici mums, šajās pāris minūtēs tavs vīrs izdzīvos to visu.

Brauciens ar Ferrari vai Lamborghini

Tā jau saka, ka ka ikvienam vīrietim ir vismaz viens nepiepildīts sapnis. Brauciens ar sapņu auto noteikti ir viens no tiem. Pie mums tu vari iegādāties dāvanu vīram, kas ļaus doties izbraucienā pa Rīgas ielām vai mototrasi ekskluzīvā auto. Tā noteikti būs nebijusi pieredze un izjūtas, ko viņš atcerēsies visu mūžu!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!