Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanas brālim

Brālis – mīļš un dažkārt arī ne tik mīļš, tomēr ir un paliek viens no tuvākajiem cilvēkiem. Tieši viņam var paraudāt uz pleca un kopā priecāties par dzīvi. Viņš ir pelnījis ko īpašu, tādēļ, ja meklē oriģinālas dāvanas brālim, šī ir īstā vieta, kur ielūkoties!

Izpaudies radoši un izvēlies adrenalīna pilnu piedzīvojumu, relaksējošu atpūtu vai citu dāvanu brālim! Ielūkojies arī dāvanas vīram, dāvanas draugam un dāvanas tētim.

Izkārtojums
Atrastas: 213
Apskatīti 60 no 213
Brālis ir bijis tavs sabiedrotais dažādos niķos un stiķos jau kopš bērnības, un jūs vieno daudz kopīgu atmiņu. Padari viņa dzimšanas dienu, izlaidumu un citus svētkus īpašākus, izvēloties mūsu sortimentā esošās lieliskās dāvanas brālim, kas radīs pozitīvas emocijas un kalpos par iemeslu jaunām, aizraujošām pieredzēm, kuras atcerēties vēl ilgi!

Mūsu tuvinieki, it īpaši, brāļi un māsas, ir tie, ar kuriem esam kopā pavadījuši bērnību, taču pieaugot ne vienmēr varam būt kopā ar saviem mīļajiem viņu īpašajās dienās. Taču neskumsti, jo plašajā Dāvanu Serviss piedāvājumā atradīsi plašu dāvanu klāstu, no kurām varēsi izvēlēties liesku dāvanu brālim.

Kad būsi veikusi izvēli un iegādājusies īsto dāvanu brāli, mēs palīdzēsim nodrošināt to, ka pārsteigums nonāk pie viņa durvīm īstajā laikā. Tev nebūs jāuztraucas par laika kavēšanu, staigājot pa veikaliem, vai to, kā nogādāt dāvanas brālim. Mēs piedāvājam ne tikai oriģinālas un personalizētas idejas dāvanām brālim, bet arī parūpējamies par to, lai izvēlētais pārsteigums tiktu saņemts tieši tad, kad plānots.

Brālis ir kā labākais draugs no bērnības līdz pat vecumdienām, tādēļ, meklējot pārsteigumu, kas viņu iepriecinātu un liktu elpai aizrauties, vari izvēlēties, piemēram, adrenalīna pilnu lidojumu ar deltaplānu virs Rīgas vai arī braucienu ar kartingu. Esam parūpējušies arī par tādām dāvanām brālim, kas palutinās gan garšas kārpiņas, gan arī liks gardi izsmieties. Un tas vēl nav viss – ielūkojies plašajā piedāvājumā, lai atrastu daudzas citas idejas brāļa dāvanai!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!