Ferrari un Lamborghini

Dāvini patiesas emocijas – iespēju sēdēt pie stūres ekskluzīvam SUPERAUTO - Ferrari un Lamborghini! Mūsu piedāvājumā atradīsi lielisko Ferrari F360 Spider un nepārspējamo Lamborghini Gallardo!

Ja Ferrari un Lamborghini piedzīvojumu jau esi izbaudījis, ieskaties arī iespējās, ko piedāvā braucieni ar superauto trasē, motocikli, kā arī ekstrēmā braukšana.


Vai esi kādreiz iedomājies kā traucies par Rīgas ielā ar Ferrari un Lamborghini? Varbūt zini kādu, kurš jau sen par to sapņo, bet joprojām savu sapni nav piepildījis? Iespējams, ka viņam tuvojas kādi īpaši svētki, kuros vari šo viņa sapni piepildīt! Tā ir izcila iespēja pašam vadīt šo “sporta zvēru” un izjust tā spēcīgos 490 zirgspēkus. Ferrari un Lamborghini vadīšana – elpu aizraujošs piedzīvojums, kuru spēs novērtēt ikviens auto fans. Ferrari un Lamborghini jau izsenis ir leģendāras automašīnas, kuras sniedz neatkārtojamas emocijas, adrenalīnu. Vari nešaubīties, ka tevi apskaudīs un apbrīnos ikviens garāmgājējs un autovadītājs.
Dāvanu Servisa piedāvājumā atradīsi plašu klāstu ar Ferrari un Lamborghini piedzīvojumiem. Šo piedzīvojumu iespējams izbaudīt gan Rīgas ielās, gan arī Biķernieku trasē. Tā ir lieliska iespēja piesēsties pie stūres superauto, kuri spēj radīt neaizmirstamas emocijas.
Brauciens ar Ferrari un Lamborghini būs izcila ideja dāvanai vīrietim, tēvam, brālim, mīļotajam cilvēkam, vecpuišu ballītei. Tās ir emocijas, kas paliks saņēmēja sirdī uz mūžu, tāpēc noteikti uzdāvini šo iespēju kādam īpašam cilvēkam. Maksimālais ātrums Ferrari un Lamborghini ir līdz pat 325 km/h – zinot, ka ikdienā mēs neizbaudām vairāk par 90km/h, tad šis noteikti būs labākais piedzīvojums ikvienam adrenalīna cienītājam.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.