Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Ferrari un Lamborghini

Simtiem zirgspēku rūkoņa, ātrums, kas ievelk tevi dziļāk sēdeklī un emocijas, kas veicina zosādu – to visu iegūsi sēžoties pie supermašīnas stūres! Izvēlieties savu sapņu mašīnu un dodieties atmiņās paliekošā braucienā. Mūsdienās aizraušanās ar sporta automašīnām un sapņa īstenošana par braukšanu ar šādu transportlīdzekli kļūst arvien pieejamāks. Tomēr daudziem no mums superauto iegādes vai nomas izmaksas var būt nesasniedzamas. Par laimi, ir risinājums, kas piepildīs šo sapni, netērējot daudz naudas. Superautomobiļu izbrauciena dāvanu kartes ir dāvanas, kas paver durvis uz aizraujošas braukšanas pasauli sacīkšu trasē. Braukšana trasē ar ātru auto būs ideāla dāvana visiem adrenalīna cienītājiem!

Izkārtojums
Ferrari un Lamborghini">
Atrastas: 5

Nenovērtējami mirkļi pie superauto stūres

Vai automašīnas ir jūsu iecienītākās rotaļlietas jau kopš bērnībās? Vai esiet kādreiz iedomājies kā būtu sēsties pie Lamborghini vai Ferrari auto stūres un izjust tā ātrumu? Vai dzinēja skaņa jūsu ausīm ir kā bauda? Tad mums ir labas ziņas! Kopā ar mums Jūs variet savu sapni padarīt par realitāti! Kopā ar mums Jūs variet sēsties Lamborghini vai Ferrari un izbaudīt tā ātrumu!
Tā ir izcila iespēja pašam vadīt šo “sporta zvēru” un izjust tā spēcīgos 490 zirgspēkus. Ferrari un Lamborghini vadīšana – elpu aizraujošs piedzīvojums, kuru spēs novērtēt ikviens auto fans. Ferrari un Lamborghini jau izsenis ir leģendāras automašīnas, kuras sniedz neatkārtojamas emocijas, adrenalīnu. Vari nešaubīties, ka tevi apskaudīs un apbrīnos ikviens autovadītājs.
Dāvanu Servisa piedāvājumā atradīsi plašu klāstu ar Ferrari un Lamborghini piedzīvojumiem. Šo piedzīvojumu iespējams izbaudīt Biķernieku trasē. Tā ir lieliska iespēja piesēsties pie stūres superauto, kuri spēj radīt neaizmirstamas emocijas. Brauciens ar Ferrari un Lamborghini būs izcila ideja dāvanai vīrietim, tēvam, brālim, māsai, mammai, vecmeitu/vecpuišu ballītē, dāvā šādu fantastiksu iespēju kādam īpašam cilvēkam. Maksimālais ātrums Ferrari un Lamborghini ir līdz pat 325 km/h – zinot, ka ikdienā mēs neizbaudām vairāk par 90km/h, tad šis noteikti būs labākais piedzīvojums ikvienam adrenalīna cienītājam.

Pasažiera brauciens luksusa automašīnā

Pieredze pie auto stūres nav vienīgā iespēja - mums ir arī izvēles iespējas tiem, kam nav autovadītāja apliecības, bet ir izsalkuši pēc auto emocijām un vēlas apskatīt trasi. Apskatiet un uzziniet, ka piepildīt sapņus nav grūti! Co-drive ir unikāls brauciens pasažiera sēdeklī, kas garantē automobiļu vēlmju piepildījumu. Iegādājieties sev dāvanu vai ļaujiet savam mīļotajam pavadīt laiku, braucot ar sporta automašīnu. Instruktors, kurš sēdēs jums blakus, vadītāja vietā, ne tikai nodrošinās jūsu drošību, bet arī garantēs jums pārsteidzošu pieredzi. Atklājiet, cik jautri ir braukt pasažiera sēdeklī – augsts adrenalīna līmenis ir garantēts! Vai tavs sapnis ir sēsties Lamborghini Gallardo un apbrīnot šo auto tuvplānā? Vai varbūt vēlaties braukt ar Ferrari? Neatkarīgi no tā, kādu automašīnu izvēlaties, tas būs unikāls piedzīvojums un brīnišķīga pieredze!
Automašīnas vadīšana ir patiess prieks un to var izbaudīt arī nesēžot pie stūres! Apskatiet, kādas citas automašīnas mums ir, un izvēlieties savu sapņu dāvanu. Iespējama arī braukšanas jautrība bez autovadītāja apliecības – šādas dāvanas ir tieši laikā!

Kā izskatās sacīkšu trase?

Braukšana trasē ir brauciens pa īpaši izstrādātu un sagatavotu automašīnu vai motociklu sacensībām paredzētu maršrutu – tā var būt lieliska dāvana! Tipiskai trasei raksturīgas platas, gludas un pareizi koptas virsmas, kas pieļauj lielu ātrumu. Šie maršruti parasti ir aprīkoti ar daudziem dažādas grūtības pakāpes pagriezieniem, taisniem posmiem un vietām transportlīdzekļu apstāšanai avārijas gadījumā. Sacīkšu trasēs ir arī visa veida zīmes, drošības barjeras un drošības sistēmas, lai samazinātu negadījumu risku. Katrai sacīkšu trasei ir savas unikālas iezīmes un atšķirīgi elementi, kas veido unikālu izkārtojumu un sniedz braucējiem un skatītājiem neaizmirstamu sacensību un braukšanas pieredzi.
Apskati mūsu piedāvājumā pieejamās iespējas – braukt ar superauto kādā no trasēm ir neaizmirstams piedzīvojums. Garantējam, ka braukšana trasē ir sapņa piepildījums. Vari izmēģināt tādus dārgakmeņus kā Lamborghini Gallardo vai Ferrari! Izvēlies dāvanu, kas pārsteigs!

Sapņu auto - kuru izvēlēties? 

Gallardo ir superauto sērija, ko Lamborghini ražoja no 2003. līdz 2013. gadam. Ražošanas laikā šim modelim tika veiktas vairākas modifikācijas un uzlabojumi, kas ietekmēja tā iespējas. Automašīnai atkarībā no versijas ir 5,0 vai 5,2 litru dzinējs. Tā jauda svārstās no 500 līdz 570 ZS. Paātrinājums no 4,2 sekundēm līdz 3,4 sekundēm. Maksimālais ātrums no 309 līdz 320 km/h. Šīs ir aptuvenās vērtības, kas atšķiras dažādās šī modeļa sērijās!

F430 ir superauto sērija, ko Ferrari ražoja no 2005. līdz 2010.gadam. F430 katru automašīnas collu iedvesmojuši Ferrari Gestione Sportiva F1 sacīkšu nodaļā veiktie inženiertehniskie pētījumi. F430 vadītājs var mainīt savas automašīnas iestatījumus, izmantojot novatorisko selektoru, kas uzstādīts uz stūres. Tāpat kā Formulā 1, F430 pilots var mainīt dažādas automašīnas iestatījumu zonas, izmantojot vienu selektora komplektu uz stūres. Tas ir pārņemts tieši no sacīkšu sacīkstēm un ļauj vadītājam maksimāli efektīvi un ātri kontrolēt dažādas automašīnas funkcijas.

Kuru tad galu galā izvēlēties? Galīgais lēmums ir atkarīgs no jūsu prioritātēm un vēlmēm. Gan Gallardo, gan F430 ir lieliskas trases mašīnas, kas sniegs neaizmirstamus piedzīvojumus.

Kāpēc luksusa automašīnas ir tik dārgas pat vairākus gadus pēc ražošanas beigām? Šeit liela nozīme ir daudziem faktoriem. Svarīgi ir izmantotie materiāli – parasti augstākās kvalitātes. Cenu paaugstina arī interjers – bagātīgs un grezns, ar unikālām detaļām. Īpašie dizaini izceļ automašīnu no citiem priekšlikumiem. Ražošana bieži ir ierobežota un daudzumi ir minimāli. Produkts ir paredzēts elitārai grupai, un par zīmola emocijām un vēsturi ir dārgi jāmaksā!

Brauciens ar automašīnu – dāvana, kas garantē pamatīgu adrenalīna devu

Superautomobiļu dāvanu karte ir novatorisks dāvanas veids, kas paver durvis uz aizraujošo sporta automašīnu pasauli. Tā ir ne tikai iespēja braukt ar luksusa automašīnu, tā ir arī unikāla iespēja justies kā īstam sporta auto braucējam un izjust adrenalīnu sacīkšu trasē. Braukšana trasē ir iespēja, kas garantē emocijas tieši no Formula 1 sacīkstēm!

Tā ir dāvana, kas sniedz neaizmirstamus piedzīvojumus un var būt ideāla dāvana gan autosporta entuziastiem, gan ikvienam aizraujošu piedzīvojumu meklētājam. Apskati sporta automašīnu iespējas un izbaudi aizraujošu braucienu! Ir pienācis laiks izbaudīt, kāda ir jautrība trasē. Nav svarīgi, vai jūs interesē Lamborghini vai vēlaties braukt ar Ferrari. Mums ir izvēles iespējas ikvienam!

Izvēlies savu braucienu tagad un ļaujies patiesam adrenalīnam!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!