Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Peintbols un airsoft

Peintbols un Airsoft ir jautra izklaide un adrenalīna deva kā puišiem tā meitenēm, tāpēc tā būs izcila izvēle tiešam lieliskai un oriģinālai dāvanai jebkuros svētkos. Peintbols un Airsoft ir lielisks veids, kā pavadīt jautru un aizraujošu dienu.

Aktīvās atpūtas cienītājiem noteikti patiks arī izjādes un jāšanas apmācības, ekstrēmās dāvanas, kā arī piedzīvojumu spēles un kvesti.

 

Izkārtojums
Atrastas: 23
Peintbols un Airsoft ir lieliska komanda spēle, kura rada adrenalīna pieplūdumu. Tā ir lieliska iespēja pārbaudīt savu šaušanas precizitāti un reakciju. Spēle ir droša, jo dalībniekiem tiek izsniegti peintbola marķieri, pretsviedru maskas, krūšu aizsargi un bumbiņas. Pirms spēles tiksiet iepazīstināts arī ar profesionāliem norādījumiem. Vari būt pārliecināts, ka šī enerģiskā spēle radīs daudz pozitīvu emociju un pārdzīvojumu, ko atcerēties vēl ļoti ilgu laiku. Mūsu piedāvājumā pieejami arī piedzīvojumu parki Baltijas valstīs, ko varēsi izvēlēties, lai papildinātu dāvanu.

Peintbols un Airsoft – lieliska saliedēšanās aktivitāte

Ja meklē dāvanu draugiem vai kolēģiem, tad peintbols un airsoft būs lieliska izvēle dāvanai. Peintbols un airsoft ir aizraujoša saliedēšanās aktivitāte, kuru iespējams izbaudīt jebkurā gadalaikā. Airsoft spēles laikā spēlētājiem ir iespēja spēlēt ar reālistiskām ieroču kopijām, ko sauc par airsoft pistolēm. Ar šīm gaisa pistolēm ir iespējams šaut ar plastmasas bumbiņām. Spēles laikā jūs iedalīsieties vairākās grupās – karavīri, policisti, teroristi. Spēles dalībniekiem ir iespēja izvēlēties savu personāžu, kā arī izvēlēties viņu ieročus, apģērbus un taktiku. Peintbols un airsoft ir lieliska aktivitāte jebkuros svētkos – dzimšanas dienā, kolēģu saliedēšanai, vecpuišu ballītei vai jebkuriem citiem svētkiem. Ja meklē dāvanu vecpuišu ballītei, ieskaties mūsu sadaļā šaušana, kurā atradīsi dažādas vīru cienīgas aktivitātes. Uzdāvini iespēju izjust adrenalīnu un piedzīvot neaizmirstamu pieredzi!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!