Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanas vīriešu dienā

Vīriešu diena ir īpašs notikums, kuru vērts atcerēties! Galu galā, jums apkārt ir daudz brīnišķīgu vīriešu - vīrs, brālis, tētis vai varbūt draugs? Novērtējiet tos unikālā veidā, uzdāvinot dāvanu, kas garantē lielisku izklaidi, sapņu piepildījumu vai emocijas. Lieciet sev tuvam vīrietim justies svarīgam un raisiet viņa sejā smaidu. Apskati, kādu dāvanu Vīriešu dienā izvēlēties un pārsteidz ar oriģinālu dāvanu, kas sniegs emocijas visaugstākajā līmenī!
Izkārtojums
Atrastas: 106
Apskatīti 60 no 106

Vīriešu diena – kas ir šie svētki un kad tie iekrīt?

Atbilde uz jautājumu, kad ir vīriešu diena, nav tik vienkārša. Teorētiski kungi var svinēt savu dienu līdz 3 reizēm gadā! Starptautiskā vīriešu diena tiek svinēta 19. novembrī, un to 1999. gadā aizsāka Trinidāda un Tobāgo – salu valsts Dienvidamerikā. Iniciatīvu atbalstīja Apvienoto Nāciju Organizācija, atzīstot šo dienu par dzimumu līdzsvara simbolu. Dažas valstis visā pasaulē svin šos svētkus citā datumā. Bieži Starptautisko vīriešu dienu jauc ar Vīriešu dienu (Sarkanās armijas dienu), kuru svin 23.februārī, bet jaukt šos datumus gan nevajadzētu, jo šīs svētku dienas ir gana atšķirīgas vēsturiski un konceptuāli.
Jūs tagad jau zināt, kad ir vīriešu diena! Tāpēc atcerieties par sev tuvu vīrieti viņa dienā un izsakiet vēlmes īstajā laikā. Viens no mūsu piedāvājumiem lieliski noderēs kā dāvana Vīriešu dienā – tas ir neaizmirstamu iespaidu un atmiņu garants, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku. Uzdāvini piedzīvojumu dāvanu un redzi smaidu saņēmēja sejā. Jūs varat uzdāvināt savam vīram, brālim, draugam, tētim vai onkulim. Fantastiska iniciatīva ir arī dāvana Vīriešu dienā kolēģiem no darba. Katrs no viņiem ir pelnījis tikt novērtēts. Padari nākamo vīriešu dienu neaizmirstamu! 

Vīriešu dienas dāvana – ko izvēlēties?

Dāviniet mierpilnu dāvanu vīriešu dienā un uzdāvini dāvanu, kas ļaus tās saņēmējam atpūsties. Masāža, ķermeņa kopšana vai varbūt SPA komplekts? Izvēlies dāvanu sev tuva vīrieša vajadzībām un uzdāvini viņam mirkli tieši viņam! Jums svarīgais vīrietis noteikti ir pelnījis nelielu atpūtu, un relaksējoša dāvana viņam ir tieši laikā. To novērtēs ikviens relaksācijas cienītājs, kuram ikdienā ne vienmēr ir laiks parūpēties par pareizu atjaunošanos. Parādi, ka tev rūp vīra, brāļa vai tēta labklājība un izvēlies kādu no relaksējošajiem priekšlikumiem, kas lieliski derēs kā dāvana Vīriešu dienā. SPA un Relaksācija ir dāvanu kategorija, kas ir lieliski piemērota visiem vīriešiem, kas izslāpuši pēc svētlaimīgas atpūtas. Vīriešu diena ir jāsvin pareizi. Karsto akmeņu masāža viņam ir oriģināls piedāvājums, kas liks saņēmējam justies relaksētam un viņa garastāvoklis noteikti uzlabosies. Tās ir 90 minūšu relaksācijas, kas garantē baudu un relaksāciju. Labs atpūtas veids būs arī ūdens centra apmeklējums - termālās vannas, peldēšana, sauna un daudzas citas idejas, kas iepriecinās ikvienu. Sniedz relaksējošu dāvanu vīriešu dienā!

Oriģināla dāvana vīriešu dienā

Vai vēlaties pārsteigt savu mīļoto ar oriģinālu dāvanu? Mēs piedāvājam atlasītos piedāvājumus, pateicoties kuriem saņēmējs noteikti pavadīs neaizmirstamu laiku ! Dāvana Vīriešu dienā ir iespēja dāvāt neaizmirstamu pieredzi. Skatiet, ko izvēlēties. Simulators ir ideāla izklaide visiem vīriešiem, kuri bērnībā sapņo kļūt rallija braucēju. Simulatori ir ierīces, kas garantē patiesu piedzīvojuma reālismu un sniedz pozitīvu enerģijas devu. Neviena datorspēle nesniegs tādu pieredzi kā simulators!
Vēl viena pārsteidzoša ideja vīrieša dienai būs iepazīšanās ar metamajiem ieročiem, kas garantēs pamatīgu emociju devu. Šāda dāvana Vīriešu dienā ļaus izpaust emocijas un mazināt stresu, ar ko dāvanas saņēmējs saskaras katru dienu. Metot cirvi mērķa centrā, vīrietim tas sagādās lielu gandarījumu – taču tas nebūs tik vienkārši. Lai mērķētu labi, nepieciešams kontrolēt savas emocijas un jākoncentrējas uz mērķi! Tā ir arī lieliska vīrieša dienas dāvana jūsu kolēģiem. Tagad, kad jūs zināt, kad ir vīriešu diena un kādas dāvanas ir vērts izvēlēties – jums atliek tikai pasniegt kuponus vīriešiem, kas jūs ieskauj katru dienu.

Vīriešu diena - ideja dāvanai gatava!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!