Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanas 35 gadu jubilejā

Vai esiet apmaldījies 35tās dzimšanas dienas dāvanas meklējumos? Vairs nav ideju kurp un ko meklēt? Tad Jūs esiet nonācis pareizajā vietā! Šeit, pie mums, mūsu sagatavotajā kategorijā atradīsiet dažnedažādus piedāvājumus un ieteikumus, kas lieliski noderēs kā dāvana uz 35to dzimšanas dienu sievai, māsai, draudzenei, vīram un citiem. Apskatiet, iedvesmojaties un ieprieciniet!
Izkārtojums
Atrastas: 296
Apskatīti 60 no 296

Ko dāvināt uz 35to dzimšanas dienu?

Vai vēlaties, lai jūsu 35. dzimšanas dienas dāvana būtu patiešām īpaša? Iepazīstieties ar vakariņām tumsā! Tas ir vairāk nekā tikai došanās uz tradicionālu restorānu. Tās notiek izvēlētās telpās, kur mirkli pēc ienākšanas visi viesi ir iegrimuši pilnīgā tumsā. Šādā gaisotnē – tumsas ietverti – notiks visas vakariņas. Uz galdiem tiks servēti vairāki ēdienu, un, lai katru no tiem atpazītu, pastirpināsies smaržas un garšas maņas, ikdienā zināmas garšas šķitīs jaunas. Dinner in the Dark ir ideāla 35. dzimšanas dienas dāvana meitai, dēlam vai vecākiem un pilnīgi jauna pieredze, kas ļauj pārliecināties, cik svarīga mūsu ikdienā ir vīzija. Šādos apstākļos pat labi zināmi ēdieni var garšot pavisam savādāk, un tādējādi sniegt patiesi neparastu kulinārijas pieredzi. Vakariņas sastāv no uzkodas, pamatēdiena un deserta, ko papildina glāze izsmalcināta vīna. Katrs ēdiens tiek gatavots, pievēršot uzmanību vissīkākajām detaļām, tāpēc visus aicinātos sagaida īsti sajūtu svētki. Tumsa ļaus patiešām koncentrēties uz ēdienu garšu un tekstūru, tādējādi pilnībā novērtējot kulinārijas mākslinieciskumu. Ja tavam mīļotajam patīk izmēģināt jaunas lietas, šāda dāvana 35. dzimšanas dienā būs lieliska izvēle. Jo īpaši tāpēc, ka tas dos arī iespēju pavadīt laiku savas otrās pusītes vai drauga sabiedrībā. Vai esat gatavs dāvāt saviem mīļajiem vakaru, kas pilns ar unikālu pieredzi?

35tās dzimšanas dienas dāvana viņai

Kāda dāvana viņai 35. dzimšanas dienā? Kā būtu ar lidojumu ar paraplānu vai lidojumu ar lidmašīnu? Katrs no tiem ir unikāls debesu piedzīvojums, kas ļaus apbrīnot skaistos skatus apkārt, kā arī piedzīvot pārsteidzošu brīvības sajūtu. Paceļoties paraplānam vai lidmašīnai, var redzēt, ka pat labi zināmas vietas no putna lidojuma izskatās pavisam savādāk. Tā ir ideāla 35. dzimšanas dienas dāvana tavai sievai, māsai vai draudzenei, jo ļauj piedzīvot lielisku piedzīvojumu un sagādā daudz īpašu mirkļu. Ja, no otras puses, nevarat izlemt, ko izvēlēties, dāviniet dāvanu komplektu "Piedzīvojumi debesīs." Tas ļoti labi derēs pat kā dāvana drauga 35. dzimšanas dienā, kad neesiet pārliecināts, kurš piedzīvojums derēs vislabāk. Visiem mūsu piedzīvojumie ir 3 gadu derīguma termiņš, tāpēc lēmuma pieņemšanai, kad pacelties virs zemes ir daudz laika. Neatkarīgi no tā, ko galu galā izvēlaties, jūs uzdāvināsiet viņai pārsteidzošu un ārkārtīgi oriģinālu dāvanu 35. dzimšanas dienā.

35tās dzimšanas dienas dāvana labākajai draudzenei

Labākā draudzene ir cilvēks, kurš mums ir ļoti tuvs, viņa vienmēr ir blakus gan laimes pilnos brīžos, gan skumjos notikumos. Mēs varam vērsties pie viņas ar visām savām bažām, un viņa mūs atbalstīs, uzklausīs un uzlabos garastāvokli. Tieši ar viņu mums ir arī daudz kopīgu atmiņu un iespēju lieliski izklaidēties. Šo un daudzu citu iemeslu dēļ ir vērts izvēlēties unikālu dāvanu draudzenes 35. dzimšanas dienā. Spa apmeklējum kopā būs lieliska izvēle. Greznajos spa salonos sagaidīs patiesa relaksācija. Relaksējoša masāža, Taizemes masāža, šokolādes vai bambusa nūjiņas... ir kaut kas piemērots ikvienam. Dodiet savam mīļotajam iespēju atpūsties, gūt relaksācijas sajūtu visā ķermenī un nomierināt prātu. Nekas neliedz kopā doties uz spa! Spa salona apmeklējums diviem sagādās īpašus mirkļus, kas ļaus vēl vairāk pietuvoties vienam otram un gūt jaunas patīkamas atmiņas. Negaidiet ilgāk un sniedziet īstu atpūtu. Ideāls risinājums cilvēkiem, kuri ikdienā piekopj ļoti aktīvu, prasīgu un saspringtu dzīvesveidu, kā arī visiem tiem, kas ciena mierīgas relaksācijas formas. Šeit ir ideāla dāvana viņai 35. dzimšanas dienā! 

35tās dzimšanas dienas dāvana viņam

Ja jūs domājat, ko izvēlēties kā dāvanu viņam 35. dzimšanas dienā, padomājiet par to, kādas ir viņa intereses. Ja viņam patīk ūdens sporta veidi, tad niršanas kurss var būt lieliska ideja. Niršanas nodarbības var notikt peldbaseinā vai ezerā. Tomēr ir vērts tos izvēlēties, jo pateicoties tam var iepazīt dzīvīgo zemūdens pasauli un savām acīm aplūkot dažādu zivju barus vai vērot koraļļu rifus. Lieliska dāvana 35. dzimšanas dienā vīrietim, kurš ir piedzīvojumu meklētājs, kurš vēlas pārkāpt savām robežām un izklaidēties. Niršanas kursa ilgums ir atkarīgs no konkrētā piedāvājuma, taču var sniegt gan vienreizēju tikšanos ar instruktoru, gan arī pilnu apmācību, kas noslēdzas ar oficiāla sertifikāta iegūšanu. Turklāt ir pieejami arī niršanas apmācību kursi diviem cilvēkiem – nekas neliedz jums kopā doties dziļos ūdeņos! Līdz ar to tā ir arī laba 35. dzimšanas dienas dāvana brālim, kas ļaus pavadīt laiku kopā, gūt jaunu pieredzi un iegūt vairāk atmiņu. Visos gadījumos tā ir unikāla pieredze, ko saņēmējs noteikti vēlēsies atkārtot. Galu galā šāda pieredze sniedz pārsteidzošas emocijas un unikālus mirkļus, un tādai ir jābūt piemērotai dāvanai vīrieša 35. dzimšanas dienā.

35tās dzimšanas dienas dāvana draugam

Vai domājat, kādu dāvanu izvēlēties 35. dzimšanas dienā? Ja nolemsi iegūt kādu no mūsu piedāvājumiem, noteikti liksiet saviem mīļajiem prieka pilniem pasmaidīt! Galu galā, kā gan citādi reaģēt, piemēram, uz iespēju apgūt cirvju mešanu mērķī? Runa ir par noteikti nestandarta izklaidi. Tātad, ja izvēlēsities šādu dāvanu viņa 35. dzimšanas dienā, jūs noteikti viņu pārsteigsiet, bet arī iepriecināsiet. Šāds piedāvājums ir ideāls veids, kā iegūt jaunu pieredzi un, galvenais, piedzīvot ko interesantu draugu kompānijā! Turklāt mešanas trasē būs klāt pieredzējis instruktors, kurš ar prieku pastāstīs, kā gūt vēl lielāku gandarījumu no šī sporta veida. Šī ir ideāla dāvana 35. dzimšanas dienā vīrietim, kurš ir atvērts jaunām idejām un kuram patīk izmēģināt jaunas lietas. Pārliecinieties, cik maz dažreiz ir jādara, lai kādam sagādātu daudz prieka!

Ko dāvināt 35. dzimšanas dienā vīram? Viens no mūsu dāvanu piedāvājumiem! Kā būtu ar kopīgu ceļojumu ārpus pilsētas? Pateicoties tam, jūs atklāsiet skaistus Latvijas vai Baltijas  valstu nostūrus un jauki pavadīsiet laiku kopā. Atkarībā no tā, kādām aktivitātēm ikdienā dodat priekšroku, kādai no lielajām pilsētām Baltijas valstīs vai tomēr mazai pilsētiņai tuvu dabai, tālāk prom no cilvēkiem, lai ļautos laikam tikai sev diviem. Garantējam, ka šī 35. dzimšanas dienas dāvana Jūsu vīru iespaidos! No pieredzes zinām, cik liels prieks var būt kopā pavadīts laiks un sapņu piepildīšana, un to ļauj mūsu pieredze. Izvēlies vienu no mūsu plašajiem piedāvajumiem – brīvdienas ārpus pilsētas – un ļaujies kopīgai relaksācijai ar vīru, viņa 35tajā dzimšanas dienā.

Idejas 35tās dzimšanas dienas dāvanai

Vai starp mūsu plašā piedāvājuma klāsta neziniet, kas Jūsu 35-gadniekam derētu vislabāk? Tad izvēlaties mūsu dāvanu karti un sniedziet iespēju viņam vai viņai izvēlēties savu dāvanu. Ar mūsu dāvanu karti Jūs sniegsiet ne tikai patīkamas atmiņas, kas glabāsies mūžīgi, bet arī plašu emociju buķeti. Un pat labākais! Dāvanas izvēle paliks gaviļnieka rokās, Jūs varēsiet neuztraukties par to, vai tā bija pareizā izvēle! Kopā ar mums Jūs dāvināsiet emocijas, atmiņas un pieredzi!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!