Kino apmeklējums

Uzdāvini iespēju doties uz aizraujošu filmu! Dāvanu Serviss piedāvā iegādāties kino apmeklējuma dāvanu karti un pārsteigt Tavus mīļos ar brīnišķīgu kino piedzīvojumu un gardām kinoteātra uzkodām. Kino apmeklējums būs lieliska dāvana ikvienam!

Pie mums pieejamas arī fotosesijas, piedzīvojumu spēles un kvesti, kā arī muzikāla izklaide.


Kino apmeklējums būs izcila dāvana vārda dienā vai kādos citos īpašos svētkos. Ikvienam no mums noteikti ir kāda filma, kuru vēlamies noskatīties. Kino apmeklējums būs lieliska dāvana kolēģiem, draugiem vai ģimenei. Filmas tiek izrādītas gan 2D, gan 3D formātos, tāpēc ikviens var izvēlēties sev piemērotāko formātu. Tev ir iespēja iegādāties dāvanu karti kino apmeklējumam Rīgā, Liepājā vai Siguldā – pārsteidz kādu īpašu cilvēku un uzdāvini šo iespēju! Priekam un jautrībai tev ir iespēja iegādāties arī dažādas citas dāvanas. Tā ir iespēja piepildīt dienu ar dažādām interesantām un jautrām aktivitātēm, kas ļaus kopīgi pavadīt aizraujošu dienu un vakaru.

Kino apmeklējums – lieliska dāvana draugu grupai

Ja vēlies pārsteigt draugus, tad kino apmeklējums noteikti būs laba dāvana, kas spēs raisīt smaidu ikviena cilvēka sejā. Tā būs lieliska dāvana arī kolēģu grupiņai, kas vēlas kopīgi pavadīt vakaru, piemēram, noskatoties kādu komēdiju. Uzdāvini prieku un uzdāvini kopīgi pavadītus brīžus par kuriem atcerēties vēl ilgu laiku! Kino apmeklējums būs lieliska dāvana arī mīļotajam cilvēkam, jo tādā veidā varēsiet pavadīt kopīgi laiku, vērojot kādu romantisku filmu un baudot viens otra klātbūtni. Pie mums pieejamas arī piedzīvojumu spēles un kvesti, ko iespējams papildināt ar kino apmeklējumu. Kino apmeklējums radīs neaizmirstamas emocijas un prieku visa vakara garumā!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.