Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvana klases audzinātājam gada beigās

Klases audzinātājs, tas ir cilvēks, kurš ir gatavas palīdzēt Jums vai Jūsu skolēnam pat vēlās vakara stundās, lai palīdzētu nostiprināt vai pat iegūt jaunas zināšanas. Bez klases skolotāja skolas gads noteikti būtu grūtāks un sarežģītāks! Tieši tāpēc šī izpalīdzīgā persona ir pelnījusi pateicības dāvanu mācību gada beigās! Apskatiet mūsu kategoriju un izvēlieties!
Izkārtojums
Atrastas: 153
Apskatīti 60 no 153

Ko dāvināt klases audzinātājai mācību gada beigās?

Vai ir pienākušas mācību gada beigas un Jūs vēlaties pateikties klases audzinātājai par sniegtajām zināšanām, par palīdzību, ko sniedza viscaur mācību gadu? Vai Jūs gribiet pateikties skolotājam ar dāvanu, bet neziniet kādu? Mēs Jums palīdzēsim! Ja neziniet, kāda dāvana skolotājam mācību gada beigās būtu vislabākā, tad izvēlaties dāvanu karti! Dāvanu karte klases audzinātājai ļaus pašam izvēlēties savu dāvanu, ar šāda veida dāvanu Jūs pavērsiet plašu iespēju pasauli, sākot no mierīgas atpūtas piedāvājumiem un beidzot ar kaut ko pārgalvīgu, piemēram, lēcienu ar izpletni!
Tomēr, ja domājiet, ka dāvanu karte nav tas, kas derētu Jūsu klases audzinātājam, mēs piedāvājam daudz dažādu veidu dāvanu komplektus. Dāvanu komplekti balstās uz vairāku veida kategorijām – masāžas, šaušanas piedzīvojumi, ūdens piedzīvojumi un daudzi citi. Atrodiet un izvēlaties komplektu, kas derēs tieši Jūsu klases audzinātājai un ļaujiet izvēlēties skolotājam pašam savu dāvanu!

Dāvana klases audzinātājai beidzot 4to klasi

Vai Jūsu klases audzinātājam ir pašam sava ģimene ar bērniem? Tad varbūt laba doma apsvērt ideju dāvanai, ko Jūsu skolotājs vai skolotāja var izmantot savā ģimenes lokā? Kas derētu kā dāvana kopīgai atpūtai ar ģimeni? Te pat Latvijā Jūsu klases audzinātājs ar savu ģimeni var doties kopīgā braucienā uz Siguldas ZOO, kur dodoties lēnā pastaigā par parku varēs apciemot dažādus dzīvnieciņus! Vai došanās uz Liepāju, kur viesošanos mini zoodārzā var apvienot ar nakšņošanu ģimeniskā viesu namā! Tas nav viss! Te pat Latvijā, Ogres novadā, mājvietu sev atraduši staltbrieži, kurus ir iespējams apskatīt pavisam tuvu, paglaudīt un pabarot ar kādu briežiem mīļu našķi. Brieža dārzu apmeklējumu var apvienot ar aktīvu atpūtu un kopīgi uzspēlēt minigolfu!
Vēl iespējā doties kopīgā īsā ceļojumā uz kaimiņvalstīm! Ko tur? Lietuvā skolotājs ar savu ģimeni var doties uz dinozauru parku! Bet Igaunijā ļauties zinātnes pasaulei un apmeklēt WOW izklaides centru!
Mācību gada beigās skolotājam dāviniet patīkamas atmiņās, kas gūtas kopā ar ģimeni!

Dāvana skolotājam beidzot 9to klasi

Meklējiet dāvanu mācību gada beigās, beidzot devīto klasi, Jūsu klases audzinātājam? Kā būtu ja dāvana sniegtu jaunas zināšanas vai skolotāja vaļasprieku? Dažnedažādas meistarklases! Dāviniet klases audzinātājai iespēju izpausties radoši! Gleznošanas meistarklase – tās būs 3 stundas radošas un sirsnīgas atmosfēras, kur, profesionāla mākslinieka vadībā, Jūsu klases audzinātāja radīs savu gleznu, baudīs vīnu un saņems neaizmirstamas emocijas. Kādas vēl meistarklases? Kūku vai citu konditorejas gardumu meistarklases, kuru laikā skolotāja klases audzinātājs ir vīrieša dzimuma pārstāvis un uzskatiet, ka gleznošana un kūku meistarklases viņam nederēs? Varbūt viņam noderēs viskija meistarklase? Meistarklases laikā skolotājs spēs baudīt dažāda veida viskiju, apgūt to vēsturi un uzzinās kā pagatavot neaizmirstamus viskija kokteiļus!
Izvēlies meistarklasi kā dāvanu klases audzinātājai vai audzinātājam mācību gada beigās un sniedz dāvanu, kas ne tikai ļaus labi pavadīt laiku, bet arī gūt jaunu pieredzi un zināšanas!

Ko dāvināt klases audzinātājai?

Ko dāvināt klases audzinātājai, kas vienmēr bijusi gatava palīdzēt? Mēs ticām, ka Jūsu skolotāja ir nogurusi no garā mācību gada un viņa ir pelnījusi kārtīgu atpūtu. Masāžas vai SPA kompleksa apmeklējums būs tieši laikā! Masāžas laikā Jūsu skolotāja ne tikai spēs pilnībā relaksēties, bet arī kaut uz mirkli aizmirst par apkārtējo pasauli. Dāviniet masāžas apmeklējumu un ļaujiet Jūsu skolotājai iegrimt relaksācijas pasaulē, kas būs pilna miera un laimes. Arī došanās uz ūdens relaksācijas centru vienai, kopā ar draudzeni vai savu otro pusīti, Jūsu skolotāja varēs ļauties patiesai atpūtai – baudīt vairāku veida baseinus un pirtis, kurās vienkārši relaksēties un nedomāt par ārpasauli. 

Ko dāvināt klases audzinātājam?

Ko dāvināt klases audzinātājam? Bieži vien liekas, ka atrast dāvanu vīrieša dzimuma pārstāvim ir daudz grūtāk nekā sievietēm! Bet tā gluži ne maz nav, jo Jūs esiet nonācis pareizajā vietā. Mācību gada beigās savam klases audzinātājam dāviniet braucienu ar motociklu vai ūdens motociklu, ļaujiet viņam izjust brīvības garu un asinīs ieplūst adrenalīnam!
Došanās uz alus darītavu arī ir laba ideja klases audzinātājam mācību gada beigās! Dāvini ekskursiju pa alus darītavu un iespēju baudīt pašbrūvētu alu, kā arī street food kultūras ēdienus un uzkodas! Šāda došanās uz alus darītavu skolotājam noteikti paliks atmiņā un dienas ietvaros pavadīs neaizmirstamu laiku! Dāviniet klases audzinātājam mācību gada beigās iespēju baudīt dzīvi!

Ko rakstīt kartiņā pie dāvanas klases audzinātājam?

Kartiņa pie dāvanas vienmēr ir sirsnīgs papildinājums. Bet ko tajā rakstīt? Šajā gadījumā pie dāvanas klases audzinātājam, kartiņā uzrakstiet, cik pateicīgs esiet par to, ka šī persona Jums bija gatava palīdzēt vēlās vakara stundās – apgūt jaunas un nostiprināt zināšanas. Jūsu klases audzinātājs vai audzinātāja par šo sirdsmīļo un pateicības pilnajiem vārdiem priecāsies vairāk nekā par pašu dāvanu, jo, kurš gan negrib saņemt mīļu vārdu pilnu kartiņu? Apskatiet, mūsu sagatavoto kategoriju ar idejām dāvanai klases audzinātājam mācību gada beigās un noteikti neaizmirstiet pievienot sirsnīgu kartiņu ar pateicības vārdiem. Šāda dāvana kopā ar kartiņu noteikti liks sariesties prieka asarām acīs!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!