18tās dzimšanas dienas dāvana draudzenei

Astoņpadsmitā dzimšanas diena ir īpašs brīdis katras jaunas meitenes dzīvē. Tā ir pilngadības iestāšanās un pārmaiņu pilns laiks, kas var apgriezt jūsu dzīvi kājām gaisā. Izlaidums un pēc tam studijas vai pirmais nopietnais darbs ir izaicinājumi, ar kuriem saskaras ikviens pilngadību sasniedzis jaunietis. Iesakām kādu dāvanu meitenei 18. dzimšanas dienā izvēlēties. Šī ir svinēšanas vērta diena, un dāvana kupona veidā noteikti noderēs!
Izkārtojums
Atrastas: 92
Apskatīti 60 no 92

Dāvana meitenei 18. dzimšanas dienā - uzaicini uz kosmetologu vai SPA salonu

Meklējot dāvanas idejas meitenei 18. dzimšanas dienā, labāk neizvēlēties materiālas dāvanas, kuras pusaudze ātri aizmirsīs. Daudz labāks risinājums ir iegādāties dāvanu dāvanu kartes veidā, kas ļaus realizēt sapņu pieredzi un sniegs daudz pozitīvu emociju. Jaunas meitenes, kuras tikko ieiet pilngadībā, bieži sapņo pavadīt laiku SPA vai apmeklēt kosmetologu. Tieši tur viņi var parūpēties par savu ziedošo skaistumu, kā arī justies kā jau pieaugusi un neatkarīga. Uzaicini viņu uz dienu SPA, kuras laikā viņa varēs patīkami pavadīt laiku, nododot sevi speciālistu rokās. Dāvana meitenei 18. dzimšanas dienā relaksācijas veidā viņu noteikti iepriecinās! Vēl viena lieliska dāvana būs manikīra procedūra – pusaudzei būs izcili skaisti un kopti nagi, un tas viņu noteikti ļoti iepriecinās. Kā dāvana meitenei 18. dzimšanas dienā ir vērts padomāt arī par ūdens centra apmeklējumu, kur atpūsties saunā, džakuzi, peldbaseinā vai sāls alā. Šāda relaksējošu brīžu pilna diena ir ideāls veids, kā svinēt pilngadību. Galu galā, katram no mums ir vajadzīgs laiks tikai sev, lai iegūtu enerģiju darboties un vienkārši izklaidēties. Dodiet jaunai sievietei relaksāciju, ko viņa atcerēsies ilgu laiku, pavadot šo dienu kopā ar viņu. Laiks, kas pilns ar svētlaimīgu atpūtu kopā ar mīļoto cilvēku, noteikti būs labs risinājums. Lai šī 18. dzimšanas dienas dāvana meitenei ir sapņa piepildījums! 

Kursi un darbnīcas dāvanā meitenei astoņpadsmitajā dzimšanas dienā

Pilngadības laiks ir periods, kad personīgajai un intelektuālajai attīstībai, kā arī sava dzīves ceļa meklējumiem ir īpaša nozīme. Tāpēc kursi un darbnīcas būs lieliski piemēroti dāvanai meitenei 18. dzimšanas dienā. Var izvēlēties, piemēram, individuālos kursus fotogrāfijā, tenisā un peldēšanā. Vēl viens lielisks risinājums ir kursi, kas ļauj uzzināt par savām stiprajām pusēm un profesionālajām kompetencēm. Labi piemēri ir veselības, skaistumkopšanas un diētas kursi vai aukles, profesionālā asistenta vai sekretāres kursi, kā arī uztura palīdzība. Izvēlies savai pusaugu meitenei kaut ko īpašu, kas sagādās viņai daudz prieka un baudas, kā arī ļaus viņai personīgi attīstīties un iepazīt viņas profesionālās noslieces. Šāda dāvana meitenei 18. dzimšanas dienā ir tieši laikā, kas ļaus viņai ieiet pilngadībā ar vērtīgu pieredzi un vēlmi pēc tālākas attīstības! Vissvarīgākais ir izvēlēties pareizo kursu viņas interesēm vai koncentrēties uz jomu, ko pusaudze ir pieminējusi daudzkārt. Tādā veidā tu viņai palīdzēsi uzsākt piedzīvojumu ar jaunu aizraušanos, kas noteikti tiks novērtēta. Dāvana meitenei 18. dzimšanas dienā kursu un darbnīcu veidā ir praktiska dāvana, ko novērtēs katra jauna meitene, kas meklē savu dzīves ceļu. Galu galā kursi ir iespēja attīstīt intereses, un vienmēr ir vērts būt aizraušanās, kas var pārvērsties par mīļu darbu vai kļūt par hobiju, kas padara jūsu brīvo laiku patīkamāku. Attīstība ir fantastiska dāvana.

Pievienojiet pusaudžu dzīvei mazliet trakas pieredzes

Ir vērts likt likmes uz oriģinālām dāvanām meitenes 18. dzimšanas dienā, t.i., uz tādiem piedzīvojumiem, kas pusaudzim paliks atmiņā uz mūžu. Tādā veidā viņa daudzus gadus varēs atcerēties savu astoņpadsmito dzimšanas dienu. Ideāls risinājums ir iegādāties dāvanu karti interesantai, dažreiz nedaudz ekstrēmai pieredzei, piemēram, gumijlēkšanai, lēkšanai ar virvi, flyboard vai vēja tuneli. Iesakām arī Izpletņlēkšanu, kas garantē pamatīgu adrenalīna devu un slepenāko sapņu piepildījumu. Galu galā tā ir pieredze, kuru nevar aizmirst un kā dāvana meitenei 18. dzimšanas dienā noteikti derēs. Tas ir piedzīvojums, kas pilns ar satraukumu, jautrību un gandarījumu uzreiz pēc nosēšanās. Ir vajadzīga drosme un apņēmība, lai izlēktu no lidmašīnas un lidotu, apbrīnojot pasauli no pavisam citas perspektīvas. Šāda dāvana meitenei 18. dzimšanas dienā raisīs daudz emociju – gluži kā ieejot pilngadībā! Protams, pirms dāvanu iegādes ir vērts pārbaudīt, vai jaunai meitenei patīk šāda izklaide. Ja tā, tad deriet uz emocijām un pārdzīvojumiem, kas paliks viņai visu mūžu, radot atmiņas, pie kurām viņa atgriezīsies daudzas reizes. 18. dzimšanas dienas dāvana meitenei ir gatava!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!