Jaungada dzejoļi

Jaunais gads tuvojas, ikvienā ir svētku sajūtas un gaidas pēc brīnuma. Šajā laikā tiek dāvinātas dāvanas un izteikti apsveikuma vārdi. Nereti tiek skaitīti arī dzejoļi par jauno gadu. Dāvanu Serviss ir izveidojis krājumu, kur atrodami labi un noderīgi Jaunā gada dzejoļi, kas noderēs ikvienam!

Turpināt lasīt

Jaungada pantiņi

Gada nogale svētku laiks. Ik gadu mēs gaidām Ziemassvētkus un Jauno gadu, lai, apdāvinot savus tuvākos, novēlēt visiem laimi un veselību. Dāvanu Serviss sagatavoja krājumu, kur ir jauki Jaunā gada pantiņi ikvienai gaumei. Tie noderēs jebkurā situācijā un ikviens varēs atrast savai gaumei piemērotāko variantu. Jangada pantiņi gan lieliem, gan maziem! 

Turpināt lasīt

Novēlējumi Jaunajā gadā

Nāk klāt gada nogale – svētku un brīnumu laiks. Ikviens vēlas šajā dienā novēlēt viens otram kaut ko skaistu un īpaši jauku. Dāvanu Serviss ir apkopojis krājumu, kur ir atrodami skaisti Jaungada vēlējumi un novēlējumi ikvienai gaumei. Gadu mijā mēs gaidām brīnumu un tāpēc vēlam viens otram, kaut ko īpašu! Ienāciet un atrodiet tos īpašos vārdus, ko veltīsiet saviem mīļajiem.

Turpināt lasīt

Jaungada apsveikumi

Nu jau ne aiz kalniem ir Jaunais gads. To gaida visi, ar cerībām raugoties nākotnē. Kāds grib uzsākt ko jaunu, cits ar jaunām apņemšanām, taču ikvienam Jaunais gads ir sava veida atskaites punkts. Mēs vēlam viens otram laimi, veselību un mīlestību. Šeit labi noder apsveikumi Jaunajā gadā, kas ļauj sameklēt labāko un nosūtīt saviem mīļajiem. Dāvanu Serviss krājumā ir Top Jaungada apsveikumi, kas noderēs ikvienam!

Turpināt lasīt

Īsi Ziemassvētku pantiņi un dzejoļi, ko skaitīt pie eglītes

Nāk klāt Ziemassvētki, visi meklē dāvanas un skaitāmpantiņus. Vai arī Jums ir vajadzīgs kāds īss Ziemassvētku pantiņš, ko viegli iemācīties? Tad šī ir īstā vieta! Dāvanu Serviss ir apkopojis vienkārši iegaumējamos pantiņus un dzejoļus, ko varēsiet noskaitīt pie eglītes. Īsi Ziemassvētku dzejoļi un pantiņi, kas patiks gan lieliem gan maziem.

Turpināt lasīt

Populārākās Ziemassvētku dziesmas

Ziemassvētki – galvenās asociācijas ar šiem svētkiem ir dāvanas, apsveikumi, svētku galds un Ziemassvētku dziesmas. Ikvienā pasākumā mēs dzirdam skaistu svētku mūziku un dziesmas, kas aicina mums dziedāt līdzi. Kādas ir populārākās Ziemassvētku dziesmas, kas ikvienam no mums liek sajust to īpašo svētku sajūtu? Dāvanu Serviss ir sameklējis un apkopojis to Ziemassvētku dziesmu topu, kas patiks ikvienam!

Turpināt lasīt

Ziemassvētku novēlējumi

Ir pienācis skaistais Ziemassvētku laiks, tiek iedegtas svecītes adventes vainagā un visi gaidām šos skaistos svētkus, lai sveiktu savus tuvākos un izteiktu tiem jaukus vēlējumus. Dāvanu Serviss ir parūpējies, lai jaukākie novēlējumi Ziemassvētkos būtu atrodami vienā vietā un būtu iespēja, atrodot dāvanas, uzreiz pielikt klāt skaistus laba vēlējuma vārdus. 

Turpināt lasīt

Ziemassvētku apsveikumi

Ziemassvētki – ģimeniski un skaisti svētki! Šajā laikā mēs visi viens otram dāvinām dāvanas un izsakām apsveikuma vārdus. Šajā skaistajā laikā iestājas miers sirdīs un rodas saviļņojoša svētku sajūta. Ziemassvētku apsveikumi vienmēr ir bijuši neatņemama svētku sastāvdaļa. Dāvinot dāvanas, vēlamies izteikt tos skaistākos vārdus, tāpēc Dāvanu Serviss ir apkopojis apsveikumus, kas noderēs ikvienam.

Turpināt lasīt

Smieklīgi Ziemassvētku pantiņi un dzejoļi

Kādi svētki ir iedomājami bez skanīgiem smiekliem un jautriem jokiem? Nevieni! Arī Ziemassvētkos ir vēlme radīt nepiespiestu gaisotni un pasmieties ģimenes vai draugu lokā! Arī smieklīgi pantiņi Ziemassvētkos spēj radīt šo jautro un gaišo atmosfēru. Šādi jautrie Ziemassvētku pantiņi un dzejoļi noderēs ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem! Radīsim jautrību svētkos kopā!

Turpināt lasīt

Ziemassvētku tautasdziesmas

Ziemassvētki ir ziemas saulgriežu svētki, ko mīlēja un svinēja arī senatnē. No tiem laikiem tika radītas tautasdziesmas par Ziemassvētkiem, kas saglabājā arī mūsdienās. Turklāt bērni labprāt mācās Ziemassvētku tautas dziesmas un skaita tās pie eglītes. Šīs vienkāršās un skanīgās četrrindes ir ļoti iemīļotas ne tikai bērnu vidū, tās labprāt skaita arī pieaugušie.

Turpināt lasīt