Romantiskas Valentīndienas dāvanu idejas

Mīlestība virmo gaisā! Gada romantiskākā diena tuvojas! Valentīndienā mēs svinam mīlestību un draudzību. Ir laiks meklēt piemērotu dāvanu Valentīndienā.

Varbūt šogad sarkanu rožu un konfekšu vietā dāvā ko atšķirīgu un atmiņā paliekošu. Protams, puķes ir jauks pārsteigums, bet šogad aicinām Tevi būt oriģinālākam izvēlēs!

14. februāris ir tikai vienreiz gadā, tāpēc padari to īpašu un pārsteidz mīļoto ar romantisku piedzīvojumu. Esam apkopojuši 5 piedzīvojumu dāvanu idejas Valentīndieni. Un pats labākais ir tas, ka šīs dāvanas ir domātas diviem, lai jūs varētu izbaudīt romantiskus mirkļus kopā.

Turpināt lasīt

Valentīndiena 2021 – idejas kā pārsteigt mīļoto cilvēku

Valentīndienu mēs svinam 14. februārī, svētdienā! Šobrīd vairāk kā jebkad mums nepieciešama mīlestība. Neaizmirsti pateikt sev mīļajiem cik nozīmīgi viņi tev ir. Valentīndienā atceries apsveikt savu mīļoto un tuvākos draugus: dāvā dāvanas, ieplāno pārsteigumus vai sūti pastkartes! Mīlestība ir tas, kas mums vajadzīgs šajos izaicinošajos laikos!

Kā palutināt mīļoto cilvēku? Nepieciešama iedvesma Valentīndienas pārsteigumam? Šajā rakstā atradīsi 8 idejas Valentīndienai, kas noderēs, lai pārsteigtu mīļoto vai draugus!

Turpināt lasīt

2 miljoni piepildītu sapņu. Kuras dāvanas vispopulārākās?

Ar patiesu prieku varam teikt, ka piedzīvojumu dāvanas kļūst ar vien populārākas gadu no gada! Un vēl lielāks prieks, ka jūs mums uzticaties jau 13 gadus! Šo gadu laikā Dāvanu Serviss visas mūsu grupas ietvaros ir piepildījis 2 miljonus sapņu. Sapņus par lidojumiem, ekstrēmiem un mierīgiem piedzīvojumiem, jaunām emocijām un neaizmirstamām atmiņām. Bet kuras dāvanas tad ir bijušas vispopulārākās? Lasi tālāk!

Turpināt lasīt

Ziemassvētku dāvanas bez liekām raizēm

Vai jūs tāpat kā mēs nevarat sagaidīt Ziemassvētkus? Eglītes rotāšana, piparkūku cepšana, smiekli un dāvināšanas prieks. Bet lai tiktu līdz priekam kādam, ko uzdāvināt, vispirms ir jāiegādājas dāvana. Un tad neviļus piezogas stress un raizes kā izvēlēties pareizo dāvanu, kā izstāvēt rindas autostāvvietā un veikalā un galu galā vai dāvana tās saņēmējam sagadās prieku. Lai nezaudētu svētku sajūtu, mēs Dāvanu Serviss, piedāvājam dāvanas bez stresa! Kā tas ir iespējams? Lasi tālāk!

Turpināt lasīt

Apsveic bosu ar oriģinālu dāvanu!

Bosu diena tuvojas! Visus pasaules bosus sveiksim 16. otobrī! Neaizmirsti arī Tu pateikt paldies par līderību, uzslavām un iedvesmu. 

Ja šogad vēlies pasniegt dāvanu, ko boss patiešām novērtēs, kas sniegs viņam atelpu, tad aizmirsti par dārgu pildspalvu un ieskaties mūsu sagādātajās idejās.

Turpināt lasīt

5 jautri piedzīvojumi rudenim

Ir rudens! Un varbūt kādam to negribas atzīt, bet rudens patiešām ir klāt. Ar krāsainām lapām, lietus mākoņiem un to īpašo rudens smaržu gaisā! Tiesa, šis noteikti nav parasts rudens, jo tā vietā, lai ielēktu lidmašīnā un kopā ar gājputniem aizlaistos uz Ēģipti, piedzīvojumi ir jāmeklē tepat. Un šeit nu mēs varam palīdzēt. 

Turpināt lasīt

Perfektās izlaiduma dāvanas meklējumos!

Lai gan šogad pavisam citādāks – izlaidumu laiks ir pavisam tuvu! Padari absolventam izlaiduma dienu un jauno dzīves atskaites punktu īpašu – dāvā piedzīvojumu! Piedzīvojums, vai tas būtu sen kārots lidojums, kino apmeklējums vai jebkas cits, paliks atmiņā un sniegs pozitīvas emocijas. Šeit apkopojām dažas no mūsuprāt labākajām dāvanām izlaidumā!

Turpināt lasīt

Pārsteidz mammu attālināti! Dāvanu idejas māmiņdienai.

Māmiņdiena pienāks ātrāk kā varētu šķist. Lai visā šajā juceklī neaizmirstu apsveikt vienu no svarīgākajiem cilvēkiem savā dzīvē – sāc gatavoties laikus un pārsteidz mammu ar ko īpašu!

Dāvanu Serviss piedzīvojumu eksperti ir sagatavojuši vairākas dāvanu idejas!

Turpināt lasīt

Idejas krāsainām Lieldienu brīvdienām!

Pietik zvilnēt dīvānā! Lai gan ciemos braukt nedrīkstam, tas nav iemesls brīvdienas pavadīt tikai un vienīgi veroties zilajos ekrānos! Ir īstais brīdis izdarīt, ko tādu, kam nekad neatlika laika. Bet ja Tavas idejas apstājas tikai un vienīgi pie nākamā TV seriāla, šeit apkopojām mūsu Dāvanu Serviss piedzīvojumu ekspertu TOP idejas!

Izmēģini jaunu olu krāsošanas tehniku!

Šogad ir īstais laiks, kad sevī attīstīt radošumu un izmēģināt pavisam jaunas tehnikas olu krāsošanā! Atceries – nekas nav labāks par dabas krāsām! Bietes, mellenes, upenes, kurkuma – šīs visas dabas dotās krāsas piešķirs Lieldienu olām pavisam jaunu izskatu! Nebaidies eksperimentēt!

Pārbaudi savus spēkus virtuvē!

Laiks notraust putekļus no pavārgrāmatas un izmēģināt kādu sen kārotu recepti! Tik pat labi gardus padomus atradīsi internetā! Vai esi kādreiz baudījis Lieldienu kuliču? Nē? Steidz pagatavot!

Ja nu tomēr kājas sāp no pūpolu meklēšanas vēl neatklātās dabas takās, šeit būs dažai ēdienu līdzņemšanas piedāvājumi izcilam vakariņu galdam!

Vasara nav aiz kalniem!

Kad vēl jums ir bijis laiks saplānot visneaizmirstamākos vasaras piedzīvojumus? Ļaujieties domu lidojumiem, salieciet vasras “to do” sarakstu. Ticiet mums, kad piedzīvojumi ir ieplānoti – garstāvoklis paceļas par 100%.

Ieskaties šeit, jo tagad par neticamām cenām, vari iegādāties neticamus piedzīvojumus!

Iekop savu dārziņu!

Darbošanās dārzā noteikti var pieskaitīt pie mediatīvām nodarbēm. Pat ja Tev nav 100ha zemes pleķis pie mājas, savu dārziņu vari izveidot arī uz saulainas palodzes. Iesēj dilles, izaudzē lociņus!  

Tomēr, ja Muris spītīgi saka, ka tā ir viņa zvilnējamā palodze, varam padalīties ar vēl vienu stresu mazinošu nodarbi, ko par 0 EUR vari arī kādam uzdāvināt!