Vasara no putna lidojuma! TOP 6 piedzīvojumi debesīs šovasar!

Pacelties augstu debesīs, izjust brīvību un matu plīvošanu vējā – to Tev sagādās piedzīvojumi debesīs! Savu īsto piedzīvojumu atradīs ikviens – gan tie, kuriem patīk mierīga atpūta, gan tie, kuri vēlas izjust adrenalīna garšu!

Sāc ar mierīgākiem piedzīvojumiem un kas to lai zina – varbūt vasaras izskaņā būsi gatavs izlēkt arī ar izpletni!

Turpināt lasīt

Vasara 2021 – piepildi sen lolotos sapņus!

Klāt ir vasara – labākais laiks, kad piedzīvot neaizmirstamus mirkļus un izbaudīt dzīvi! Šovasar laikapstākļi mūs lutina, tāpēc šis ir īstais laiks, lai piepildītu un izbaudītu sen lolotus sapņus! Vai Tev jau ir savs bucket list? Bucket list, ir saraksts ar notikumiem, ko dzīves laikā vēlies izbaudīt – kāds vēlas izlēkt ar izpletni, kāds relaksēties elegantā SPA, bet kāds labprāt iejustos īsta supervaroņa lomā, vadot Ferrari vai Lamborghini.

Turpināt lasīt

Piedzīvojumi, kas jāpiedzīvo šovasar!

Vasaras bieži vien ir ļoti neprognozējamas – gan laikapstākļu, gan piedzīvojumu dēļ, jo tie Tevi atrod uz katra stūra! Lai šī vasara paliktu atmiņās spilgtāk nekā citas, mēs piedāvājam mesties piedzīvojumos kopā ar mums, jo pie mums savu vasaras gašu atradīs ikviens – gan lielais, gan mazais – gan ātruma cienītājs, gan mieramika. 

Turpināt lasīt

Neazimirsti apsveikt Līgu un Jāni!

Divi svētki vienā dienā – bieži aizmirstam, ka Līgo un Jāņos svinam ne tikai vasaras sākumu, bet arī vārda dienas diviem ļoti seniem vārdiem, kas ir īpaši populāri Latvijā.

Kā pārsteigt savu īpašo Jāni un Līgu? Uzdāvini neaizmirstamus piedzīvojumus, kas neliksies tik ierasti kā ikgadējās svētkus tradīcijas un liks viņiem sajust, ka šos divus svētkus patiešām var svinēt atsevišķi. 

Turpināt lasīt

Kāzu dāvanu gids 2021 – 5 idejas dāvanām

Vai esi saņēmis ielūgumu uz kāzām? Tas ir brīnišķīgi, jo nenoliedzami kāzas ir vieni no skaistākajiem svētkiem! Kad mūsu draugi, radi vai citi tuvie cilvēki precas, mēs vēlamies sagādāt vislabāko dāvanu!

Kāzu dienā tiek svinēta jaunā pāra mīlestība un protams Tu vēlies darīt visu iespējamo, lai šo dienu padarītu īpašu. Ja pāris nav norādījis, ko vēlas saņemt kāzu dāvanā, tas var sagādāt daudz rūpes par labākās dāvanas izvēli. Tāpēc mēs iesakām padomāt, kas vislabāk varētu raksturot pāri un izvēlēties dāvanu saistībā ar to. Uzdāvini patiesas emocijas arī pēc kāzām – izvēliespiedzīvojumu dāvanu. Pat ja jaunais pāris sarakstā jau ir ielicis, ko vēlētos saņemt kāzās – papildini dāvanu ar kādu jauku atpūtu vai restorāna pieredzi!

Šajā rakstā apkopojām 5 idejas dāvanām, kas radīs patiesu prieku un būs īstais papildinājums jebkura pāra svētkos!

Turpināt lasīt

Vasaras brīvlaiks ir klāt – laiks piedzīvojumiem!

Eksāmeni nokārtoti, kontroldarbi uzrakstīti un vēl viens interesants skolas gads ir noslēdzies. Kādam šis bija pēdējais skolas gads pirms iesoļošanas lielajā dzīvē, bet kādam pirmais ceļā uz to. Vasara ir tepat aiz stūra un ir pēdējais laiks to izplānot neizmirstamu un īpaši aizraujošu!

Turpināt lasīt

Izlaiduma dāvanu idejas visiem budžetiem

Izlaidumu sezona tuvojas! Kas ir laba dāvana izlaidumā? Vai nu tu vēlies ietaupīt vai esi gatavs iztērēt vairāk, šajā rakstā atradīsi idejas dāvanām ikvienam budžetam!

Atceries, ka pati ideja ir pats galvenais un dāvanas vērtība slēpjas tieši tajā!

Turpināt lasīt