Ziemassvētku apsveikumi

Ziemassvētki – ģimeniski un skaisti svētki! Šajā laikā mēs visi viens otram dāvinām dāvanas un izsakām apsveikuma vārdus. Šajā skaistajā laikā iestājas miers sirdīs un rodas saviļņojoša svētku sajūta. Ziemassvētku apsveikumi vienmēr ir bijuši neatņemama svētku sastāvdaļa. Dāvinot dāvanas, vēlamies izteikt tos skaistākos vārdus, tāpēc Dāvanu Serviss ir apkopojis apsveikumus, kas noderēs ikvienam.

Turpināt lasīt

Smieklīgi Ziemassvētku pantiņi un dzejoļi

Kādi svētki ir iedomājami bez skanīgiem smiekliem un jautriem jokiem? Nevieni! Arī Ziemassvētkos ir vēlme radīt nepiespiestu gaisotni un pasmieties ģimenes vai draugu lokā! Arī smieklīgi pantiņi Ziemassvētkos spēj radīt šo jautro un gaišo atmosfēru. Šādi jautrie Ziemassvētku pantiņi un dzejoļi noderēs ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem! Radīsim jautrību svētkos kopā!

Turpināt lasīt

Ziemassvētku tautasdziesmas

Ziemassvētki ir ziemas saulgriežu svētki, ko mīlēja un svinēja arī senatnē. No tiem laikiem tika radītas tautasdziesmas par Ziemassvētkiem, kas saglabājā arī mūsdienās. Turklāt bērni labprāt mācās Ziemassvētku tautas dziesmas un skaita tās pie eglītes. Šīs vienkāršās un skanīgās četrrindes ir ļoti iemīļotas ne tikai bērnu vidū, tās labprāt skaita arī pieaugušie.

Turpināt lasīt

Sirsnīgi pantiņi Ziemassvētkos

Vēloties apsveikt kādu īpašu cilvēku Ziemassvētkos, parastie apsveikumi var šķist nepiemēroti, jo vienmēr ir vēlme izteikt kādus skaistus vārdus. Tā kā visbiežāk tiek piedāvāti pantiņu krājumi, kur viss ir sajaukts vienā, Dāvanu Serviss ir atlasījis dažus labus variantus, kur ir tikai skaisti un jauki Ziemassvētku pantiņi un apsveikumi. Šeit noteikti varēs atrast īpaši skaistus apsveikuma vārdus!

Turpināt lasīt

Ziemassvētku dzejoļi un pantiņi bērniem

Viennozīmīgi tieši bērni gaida Ziemassvētkus visvairāk! Svētku sajūtu rada gan eglītes pušķošana, gan svētku tērpa atrašana un, protams, dāvanas. Protams, ikviens bērns ļoti gatavojas šiem svētkiem un mācās kādu pantiņu vai dzejolīti. Šeit Dāvanu Serviss apkopoja veselu krājumu, kur atrodami ļoti dažādi Ziemassvētku dzejoļi bērniem jebkurai gaumei!

Turpināt lasīt

Ziemassvētku pantiņi

Ar ko gan var asociēties Ziemassvētki? Viennozīmīgi ar eglīti, svētku galdu, dāvanām un bez šaubām ar svētku pantiņiem. Ziemassvētku pantiņi ir tas, kas nāk līdzi dāvanām, tiek skaitīti pie eglītes un sūtīti draugiem īsziņas veidā. Kur atrast tos? Dāvanu Serviss spēs palīdzēt!
Turpināt lasīt

Ziemassvētku dzejoļi

Kas ir Ziemassvētki katram no mums? Viennozīmīgi gada brīnumainākie svētki, kurus satraukti gaidam un ticam brīnumiem! Šajā laikā mēs apdāvinam savus tuvākos, un ikgadu tiek meklēts kāds labs Ziemassvētku dzejolis, ko skaitīt pie eglītes vai nosūtīt draugiem. 

Turpināt lasīt

Jāņu dziesmas un tautasdziesmas

Jāņi ir senlatviešu svētki, kas tiek saukti arī par vasaras saulgriežu svētkiem. Jāņu dienas svinības notiek naktī no 23. uz 24.jūniju. Kā tās notiek? Priecīgā gaisotnē tiek dziedātas Jāņu dziesmas un skaitītas tautasdziesmas par Jāņiem. Dāvanu Serviss palīdzēs atrast piemērotāko dziesmu un jautrāko tautas dziesmu!

Turpināt lasīt

Jāņu apsveikumi, pantiņi un dzejoļi

Jāņi ir senlatviešu vasaras saulgriežu svētki, taču tos tikpat priecīgi svin arī šodien. Jāņos dedzina ugunskuru, iet rotaļās un tiek skaitīti Jāņu pantiņi vai tiek sūtīti draugiem apsveikumi Jāņos. Ja vēlaties izteikt oriģinālu sveicienu Jāņos, bet trūkst ideju, Dāvanu Serviss palīdzēs!

Turpināt lasīt

Līgo dziesmas un tautasdziesmas

Kas raksturo latviešus? Protams, dejas un dziedāšana! Nevieni Līgo svētki nepaiet bez dejām apkārt ugunskuram un Līgo tautas dziesmu skaitīšanas un dziedāšanas. Dāvanu Serviss Jūsu izvēlei piedāvā lustīgākās latviešu Līgo tautasdziesmas bērniem un pieaugušajiem! Šeit var būt atrasti arī skaisti Līgo dziesmas vārdi, ko dziedat plašā vai mazā draugu lokā!

Turpināt lasīt