Apsveikumi 35 gadu jubilejā

35 gadu dzimšanas diena ir nopietns datums. Šajā dienā gribās novēlēt skaistus vārdus un uzdāvināt neatkārtojamu dāvanu. Ja arī Jums ir jāmeklē apsveikumi 35 gadu jubilejā, apskatiet šo krājumu. Dāvanu Serviss ir atlasījis skaistus apsveikuma vārdus, kurus būs patīkami dzirdēt ikvienam.

Turpināt lasīt

Apsveikumi 30 gadu jubilejā

Ko novēlēt 30 gadu dzimšanas dienā? Kā skaisti apsveikt, lai jubilāram paliktu Jūsu vārdi atmiņā? Viennozīmīgi no sirds izteikts apsveikums 30 gadu jubilejā ļaus saprast, cik ļoti Jums ir dārgs gaviļnieks. Dāvanu Serviss piedāvā krājumu, kur ir atlasīti jauki un skaisti dzimšanas dienas apsveikumi 30 gadu jubilejā. Šeit būs gan apsveikums 30 gadu jubilejā vīrietim, gan sievietei!

Turpināt lasīt

Apsveikumi 25 gadu jubilejā

25 gadu jubilejā cilvēks vēl ir jauns un ātrs, taču jau ir parādījusies dzīves pieredze. Ko novēlēt 25 gadus jaunam vīrietim vai sievietei? Kā izcelt šo īpašo dienu? Dāvanu Serviss ir atlasījis apsveikuma vārdus un izveidojis krājumu, kur esošie apsveikumi 25 gadu jubilejā, patiks ikvienam gaviļniekam!

Turpināt lasīt

Apsveikumi 20 gadu jubilejā

20 gadi – skaists datums jaunajam cilvēkam. Ikvienu jubileju gribās atzīmēt īpaši skaisti un tiek gaidīti skaisti apsveikumi. Vēlaties gaviļniekam sajusties īpašam? Apskatiet šo krājumu, kur ir skaisti apsveikumi 20 gadu jubilejā un lieciet gaviļniekam smaidīt!

Turpināt lasīt

Apsveikumi 18 gadu jubilejā

18 gadu jubileja – pilngadības svētki. Šos svētkus ļoti gaida, jo pēc tiem sākas pieaugušo cilvēku dzīve. Arī dāvanai un novēlējuma vārdiem ir jābūt īpašiem. Tāpēc Dāvanu Serviss ir izveidojis krājumu, kur apkopoti ļoti piemēroti novēlējumi, apsveikumi, dzejoļi un pantiņi 18 gadu jubilejā. Atrodiet īstos apsveikuma vārdus šeit!

Turpināt lasīt

Apsveikumi dzimšanas dienā bērnam – 10 gadi

Ikvienam bērnam dzimšanas diena ir svarīgs notikums. Un te klāt 10 gadu dzimšanas diena. Ļoti svarīgi svētki! Tos ir jāpadara par īpaši skaistu notikumu. Kādus vārdus teikt bērnam svētkos? Ko novēlēt un kā apsveikt? Palīdzēs Dāvanu Serviss! Tikai tie interesantākie apsveikumi dzimšanas dienā bērnam 10 gadi, kad tiek svinēti, ir šeit!

Turpināt lasīt

Apsveikumi 1 gada jubilejā bērnam

Skaidrs, ka pirmā jubileja – 1 gads bērnam, ir vairāk svētki vecākiem nekā bērnam. Kā arī apsveikuma vārdi pārsvarā tiek veltīti viņiem, vēlot bērnam veselību. Kur tieši ir labs apsveikums bērnam 1 gada jubilejā? Apskatiet Dāvanu Serviss krājumu un noteikti atradīsiet meklēto!

Turpināt lasīt

15 gadu jubilejā dāvinām atlaides!

Dāvanu Serviss visu septembra mēnesi svin 15 gadu jubileju! Kaut arī dzimšanas diena ir mums, esam sarūpējuši pārsteigumu jums – piedāvājumus par īpašām cenām. Galu galā, mums ir vislabākie, visaizrautīgākie un vis-piedzīvojumu-kārākie klienti, tāpēc vēlamies jums pateikt paldies! Paldies, ka meklējat jaunus iespaidus, paldies, ka dāvājat stāstus, nevis lietas, un paldies, ka šo 15 gadu laikā esat bijuši ar mums!

Dāvanu Serviss 15. dzimšanas dienas kūka ar rozā strīpām un gaisa baloniem
Turpināt lasīt

Kā izveidot adventes kalendāru?

Ziemassvētku gaidīšanas laikā viena no vispatīkamākajām tradīcijām daudzās ģimenēs ir adventes kalendāra atvēršana. Tā ne tikai palīdz skaitīt dienas līdz Ziemassvētkiem, bet arī piepilda ikdienu ar nelieliem svētku prieka mirklīšiem. Bet kā uztaisīt šo brīnumaino kalendāru pašam? Šajā rakstā varēsi smelties idejas un ieteikumus.

Turpināt lasīt