Paraplāni

Lidojums ar paraplānu ir oriģināla ideja dāvanai, kuru atcerēsies vēl ilgi pēc tam! Dāvanu karte sniegs iespēju sajust brīvību planējot pa plašo debess jumu un izbaudīt skatu 300 metrus virs zemes. Paraplāni ļauj sajust adrenalīnu un pozitīvas emocijas.

Pie mums pieejami arī lēcieni ar izpletni, lidojums ar gaisa balonu, kā arī deltaplāni.


Paraplāni sniedz neaizmirstamas emocijas – uzdāvini šo piedzīvojumu kādam tuvam cilvēkam. Ja vēlies aplūkot, kā izskatās zeme no putna lidojuma un tevī ir gana daudz drosmes vai vienkārši vēlies izjust asākas izjūtas, tad izmēģini pats vai uzdāvini draugam iespēju lidot ar paraplānu. Tas būs piedzīvojums, kas paliks atmiņā uz mūžu. Uzdāvini šo iespēju dzimšanas dienā, kāzās vai kādā citā īpašā dienā. Tas būs neaizmirstams piedzīvojums, kas kaut reizi dzīvē noteikti jāizbauda ikvienam. Ja vēlies pacelties augstu gaisā, tad šī aktivitāte būs tev piemērota! Adrenalīna cienītāji pie mums atradīs arī lēcienu ar izpletni, kas arī spēs sniegt neaizmirstamas emocijas.

Paraplāni – adrenalīna piepildīta aktivitāte

Ja tev ir vēlme pēc asākām izjūtām savā dzīvē, paraplāni būs lieliska izvēle. Tandēmā ar instruktoru varēsi izbaudīt skatus no putna lidojuma un traukties milzu ātrumā. Dāvanās ir iekļauti arī foto un video, kas ļaus iemūžināt šo īpašo piedzīvojumu. Vari būt pārliecināts, ka skati, kuri paversies no augšas, atstās neaizmirstamas emocijas tavā sirdī. Paraplāni ir lielisks veids, kā aktīvi un aizraujoši pavadīt brīvdienu. Uzdāvini šo lielisko piedzīvojumu sev vai kādam īpašam cilvēkam. Savukārt, ja vēlies mazliet mierīgāku atpūtu gaisā, tad izmēģini lidojumu ar gaisa balonu, kas ļaus sajust neatkārtojamas emocijas un baudīt skatus no augšas profesionāļu pavadībā!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.