Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Paraplāni

Lidojums ar paraplānu ir oriģināla ideja dāvanai, kuru atcerēsies vēl ilgi pēc tam! Dāvanu karte sniegs iespēju sajust brīvību planējot pa plašo debess jumu un izbaudīt skatu 300 metrus virs zemes. Paraplāni ļauj sajust adrenalīnu un pozitīvas emocijas.

Pie mums pieejami arī lēcieni ar izpletni, lidojums ar gaisa balonu, kā arī deltaplāni.

Izkārtojums
Atrastas: 5
Paraplāni sniedz neaizmirstamas emocijas – uzdāvini šo piedzīvojumu kādam tuvam cilvēkam. Ja vēlies aplūkot, kā izskatās zeme no putna lidojuma un tevī ir gana daudz drosmes vai vienkārši vēlies izjust asākas izjūtas, tad izmēģini pats vai uzdāvini draugam iespēju lidot ar paraplānu. Tas būs piedzīvojums, kas paliks atmiņā uz mūžu. Uzdāvini šo iespēju dzimšanas dienā, kāzās vai kādā citā īpašā dienā. Tas būs neaizmirstams piedzīvojums, kas kaut reizi dzīvē noteikti jāizbauda ikvienam. Ja vēlies pacelties augstu gaisā, tad šī aktivitāte būs tev piemērota! Adrenalīna cienītāji pie mums atradīs arī lēcienu ar izpletni, kas arī spēs sniegt neaizmirstamas emocijas.

Paraplāni – adrenalīna piepildīta aktivitāte

Ja tev ir vēlme pēc asākām izjūtām savā dzīvē, paraplāni būs lieliska izvēle. Tandēmā ar instruktoru varēsi izbaudīt skatus no putna lidojuma un traukties milzu ātrumā. Dāvanās ir iekļauti arī foto un video, kas ļaus iemūžināt šo īpašo piedzīvojumu. Vari būt pārliecināts, ka skati, kuri paversies no augšas, atstās neaizmirstamas emocijas tavā sirdī. Paraplāni ir lielisks veids, kā aktīvi un aizraujoši pavadīt brīvdienu. Uzdāvini šo lielisko piedzīvojumu sev vai kādam īpašam cilvēkam. Savukārt, ja vēlies mazliet mierīgāku atpūtu gaisā, tad izmēģini lidojumu ar gaisa balonu, kas ļaus sajust neatkārtojamas emocijas un baudīt skatus no augšas profesionāļu pavadībā!

 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!