Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Niršana

Zemūdens niršana - nepārspējama dāvana jebkuriem svētkiem! Ja gribi sagādāt draugam neparastu un oriģinālu dāvanu, kas pārsteigs un rosinās uz patīkamām atmiņām, niršana noteikti ir viena no labākajām dāvanām, kuru iespējams izmēģināt gan Latvijā, gan Igaunijā.

Ieskaties citos aizraujošos piedzīvojumos – ekstrēmā izklaide uz ūdens, jahtas un laivas, ūdens atrakciju parki.

 

Izkārtojums
Atrastas: 11
Niršana ļauj atklāt vēl neiepazītu zemūdens dzīvi. Esam pārliecināti, ka ikvienam kaut reizi dzīvē vajadzētu izmēģināt niršanu. Tā būs aizraujoša laika pavadīšana ar draugiem, ģimeni, kopā ar mīļoto cilvēku vai vienatnē. Niršanu pasniedz profesionāli nirēji ar vairāku gadu pieredzi, tāpēc jums nebūs jāsatraucas par drošību. Sertificēti instruktori parūpēsies par to, lai jūs apgūtu niršanas pamatus un varētu iegūt zemūdens niršanas pieredzi. Piedāvājam arī pirmo iepazīšanos ar zemūdens pasauli + zemūdens foto. Šo bildi varēsi ievietot sociālajos tīklos, padalīties ar draugiem un ievietot albumā par piemiņu no šī aizraujošā piedzīvojuma, ko sniedz niršana.
Niršana zemūdens cietuma drupās, atklāto ūdeņu niršanas kursi, niršanas piedzīvojums ezerā, niršana zemūdens cietuma drupās – kāda no šīm aktivitātēm noteikti kalpos kā lieliska dāvana draugam, ģimenei vai otrajai pusītei. Lai varētu iepazīt zemūdens pasauli, būs nepieciešams iziet apmācību kursu pēc kura varēsi droši doties atklātos ūdeņos. Niršana būs piemērota visiem aktīvā dzīvesveida piekritējiem, kuri vienmēr vēlējušies izmēģināt un iepazīt ko jaunu.
Viena no iecienītākajām nirēju vietām ir Rummu karjera ezers Igaunijā, jo tas spēj pārsteigt ar savu brīnišķīgo redzamību un tīro ūdeno. Ezera gultnē atrodas zemūdens muzejs, kas sniegs jums vēl nebijušus iespaidus, ko iespējams piedzīvot tikai ienirstot ezera ūdeņos.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!