Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvana 40 gadu jubilejā

Uzdāvini emocijas, ko atcerēties un stāstīt citiem vēl ļoti ilgu laiku. Dāvanu Serviss piedāvā dāvanas 40 gadu jubilejā, kas ikviena saņēmēja sejā radīs smaidu. Pie mums atradīsi dāvanas dažādām gaumēm un interesēm. Dāvana 40 gadu jubilejā – uzdāvini unikālas emocijas, kuras no saņēmēja sirds nepazudīs ļoti ilgu laiku.
Izkārtojums
Atrastas: 73
Apskatīti 60 no 73

Dāvana 40 gadu jubilejā –labākie piedzīvojumi

Piedzīvojumi aizrauj jebkurā vecumā, tāpēc labākā dāvana 40 gadu jubilejā noteikti būs izcila dāvana ikvienam, kurš vēlas piedzīvot nebijušas emocijas. Vakariņas tumsā, lidojums ar paraplānu, SPA kūres, izjāde ar zirgu, lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas – tās ir tikai dažas no dāvanām, kas noteikti ies pie sirds ikvienam. Pārsteidz gaviļnieku ar izcilu piedzīvojumu, kas ļaus pamēģināt kaut ko jaunu. Laba dāvana 40 gadu jubilejā būs arī dažādas apmācības, kas ļaus apgūt kādas jaunas prasmes, piemēram, gleznošanu, dejošanu vai grima kursus. Tā būs iespēja ne tikai gaviļniekam lieliski pavadīt laiku, bet arī apgūt ko jaunu – tā noteikti būs neaizmirstama dāvana 40 gadu jubilejā. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies labāko dāvanu 40 gadu jubilejā!

Labākās dāvanu idejas uz 40to dzimšanas dienu

40 gadi ir skaists vecums, un tādai ir jābūt arī dāvanai 40. dzimšanas dienā - perfektai, unikālai un neaizmirstamai. Kas jāņem vērā, izvēloties 40. dzimšanas dienas dāvanu? Vienkāršākais veids, kā padomāt par to, kas patiesi iepriecinās mūsu mīļoto. Ir arī laba ideja izvēlēties piedāvājumu, ko varat izbaudīt kopā. Populāra atrakcija, kas pilnībā maina pieeju ēdienam, ir Dine In The Dark jeb Vakariņas tumsā. Vakariņas diviem tumsā būs lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā unikālas izsmalcinātas maltītes laikā. Unikāls ceļojums tumsas pasaulē ir lieliska dāvana vīrietim vai sievietei 40. dzimšanas dienā. Ēšana tumsā, greznā restorānā maina mūsu sajūtas un liek mums gūt jaunas sajūtas un pieredzi! Izvēlies ko tādu, kas paliks atmiņā gadiem ilgi – izvēlies elegantu 40. dzimšanas dienas dāvanu viņai vai viņam!

Ko dāvināt uz 40to dzimšanas dienu viņai vai viņam?

Ko nopirkt adrenalīna meklētājiem 40. dzimšanas dienā? Pirmkārt, dāvana, kas sniegs daudz emociju un adrenalīna. Brauciens ar sporta auto būs laba ideja, piemēram, mežonīgais Ferrari, klasiskais Lamborghini. Iedomājieties, kā jutīsies jūsu mīļotais, kad viņš iesēdīsies kādā no šīm automašīnām, satvers rokās stūri un pēc tam nospiedīs gāzes pedāli. Mēs garantējam, ka šī dāvana 40. dzimšanas dienā paliks atmiņā patiešām ilgu laiku. Pienācīga adrenalīna deva, vējš matos, pārsteidzoša ātruma sajūta un tukšs ceļš motora pārsega priekšā. Daudzi cilvēki sapņo par šādu pieredzi. Tas ir neaizmirstams, ekstrēms piedzīvojums, pateicoties kuram tava māsa vai brālis redzēs, kā tiek galā pie šādu auto zvēru stūres. Ja vēlaties patiešām pārsteigt savu mīļoto un vienlaikus uzdāvināt ekskluzīvu dāvanu 40. dzimšanas dienā.

Interesanta 40tās dzimšanas dienas dāvana

Meklējiet interesantu un smieklu devu pilnu dāvanu, tādu kas sagādās ne tikai patīkamas emocijas, bet arī sniegs jaunu pieredzi? Kā nekā 40tā dzimšanas diena ir jāsagaida un jāpavada ar smaidu sejā. Tieši tāpēc mēs piedāvājam Jums vienu no mūsu lieliskajiem piedāvājumiem, kuru pasniegt kā dāvanu Jūsu 40-gadniekam! Ieinteresēja ko? Improvizācijas vakariņas "Shitty Dinner" būs tieši tas, kas nepieciešams! restorāna apmeklējuma laikā? Vakariņu laikā būs iespēja būt daļai no pārsteigumiem pilnas improvizācijas izrādes, kuras laikā iepazīs godīgāko apkalpojošo personālu un, tajā pašā laikā, izbaudīs gardas vakariņas trijās kārtās. Negaidīti pārpratumi, traks pavārs, satraukti viesmīļi un pats galvenais - smaidīgi viesi, ar kuriem kopā pavadīsi vakaru kā daļa no izrādes. Kas gan var būt vēl labāks veids kā pavadīt 40to dzimšanas dienu? Smieklu deva visa vakara gaitā un neaizirstamas atmiņas turpmāko gadu laikā garantēts! Pārliecinieties paši, ka šī ir lieliska un smieklu pilna dāvana vīrietim vai sievietei 40. dzimšanas dienā – piedāvā saviem mīļajiem pārsteidzošu pieredzi ar smieklu garšu!

Dāvana draugam uz 40to dzimšanas dienu

Dāvana draugam vai puisim 40. dzimšanas dienā ir kārtīgi jāapdomā. Ir vērts atcerēties pieskaņot dāvanu, lai tā atbilstu mūsu mīļotā interesēm. Piemēram, ja jums abiem patīk pavadīt laiku kopā un vēlaties kopā izpētīt jaunas vietas, ceļojums ārpus pilsētas būs laba ideja. Tā ir arī praktiska dāvana vīrieša 40. dzimšanas dienā, jo tā ir ne tikai lieliska iespēja atpūsties, bet arī apmeklēt sev interesējošas atrakcijas. Neatkarīgi no tā, vai esat dabas klēpī vai lielas pilsētas sirdī, jūs gaida pilnīga atpūta. Šāda dāvana 40. dzimšanas dienā draugam vai partnerim ir atelpas mirkļa garants no ikdienas, un noderēs ikvienam. Mūsu vietnē ir daudz interesantu piedāvājumu, pateicoties kuriem jūs noteikti atradīsit kaut ko piemērotu. Atpūtas laikā ir jānodrošina daudz aktīvās atpūtas veidu? Vai varbūt tieši otrādi – tā ir iespēja pilnībā atjaunot spēkus? Negaidiet ilgāk un uzdāviniet viņam dāvanu 40. dzimšanas dienā.

Dāvana draudzenei uz 40to dzimšanas dienu

Bieži vien, kad mēs meklējam dāvanu sievietei, mēs vēlamies, lai tā būtu izcila, izceltos uz pārējo dāvanu fona un iepriecinātu mīļoto. Bet kā atrast kaut ko tādu un padarīt viņai elegantu 40. dzimšanas dienas dāvanu, kas ir absolūti unikāla? Vienkārši izvēlieties Dāvanu servisa Dāvanu karti, kas būs kā caurlaide visu savu dziļāko sapņu piepildīšanai! Spēja izvēlēties jebkuru pieredzi un iespēja to izdzīvot ir viena no labākajām lietām, ko varat piedāvāt savam mīļotajam. Unikālas emocijas un atmiņas ir tas, kas radīs prieku un smaidu jūsu mīļotas sejā vēl daudzus gadus. Tāpēc nav svarīgi, vai meklē ideju 40. dzimšanas dienas dāvanai adrenalīnu mīlošai draudzenei, vai arī vēlies izvēlēties 40. dzimšanas dienas dāvanu draudzenei, kurai vajadzīgs brīdis tikai sev. Dāvanu karte ļaus saņēmējam izvēlēties jebkuru pieredzi visā Latvijā un pat Baltijā. Varbūt tas būs ekstrēms un emocionāls lēciens ar izpletni? Vai arī romantisks ceļojums uz jūru tikai divatā? Vai ģimenes izbrauciens uz atrakciju parku? Neatkarīgi no tā, ko viņa galu galā izvēlēsies, viņu gaida daudz īpašu mirkļu, kas radīs atmiņas turpmākajiem gadiem.

40tās dzimšanas dienas dāvana ikvienam

Pareizas dāvanas izvēle ir iespēja pārsteigt mīļoto un garantēt viņam emocijas, kas paliks ar viņu mūžīgi. Sapņu piepildīšanai nav jābūt sarežģītai, un, pateicoties mūsu piedāvājumiem, tas ir vēl vienkāršāk izpildāms. Oriģinālai dāvanai 40. dzimšanas dienā vīrietim vai sievietei jābūt pārdomātai un pareizi pieskaņotai, tāpēc iesakām izvēlēties lidojumu ar gaisa balonu. Tas ir neaizmirstams piedzīvojums, un to pavadošās emocijas ir grūti aprakstīt vārdos. Daudziem cilvēkiem tā ir patiesi sapņu dāvana, kas sagādās daudz azarta, adrenalīna pieplūdumu, lieliskus skatus un atmiņas, kas paliks uz mūžu. Apaļa dzimšanas diena ir lielisks laiks, lai stātos pretī šādam izaicinājumam un piedzīvotu mūža piedzīvojumu. Lidojums ar gaisa balonu būs arī eleganta dāvana 40. dzimšanas dienā gan vīrietim, gan sievietei, jo galu galā katru dienu tādu prieku nevar atļauties. Daudz pozitīvu emociju, pateicoties kurām piedzīvojam neaizmirstamus mirkļus, noteikti ir kaut kas, kam vērts pievērst uzmanību, izvēloties dāvanu 40. dzimšanas dienā vīrietim vai sievietei.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!