Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Lidojumi

Jau kopš sen seniem laikiem lidošana ir cilvēka kvēlākais sapnis.
Mēs piedāvājam ceļot gribētājiem iespēju uzdāvināt dāvanu karti no Airbaltic vai tiem, kas vēlas apskatīt tepat Rīgu no putna lidojuma, dāvanu lidojumam ar lidmašīnu vai deltaplānu virs Rīgas. Lidojumi būs perfekta dāvana absolventam, jaunam pārim vai jebkuram aizrautīgam un aktīvam cilvēkam.

Ieskaties arī sadaļās deltaplāni, paraplāni un lēcieni ar izpletni.

Izkārtojums
Atrastas: 49
Lidojumi – tā ir iespēja sajusties kā putnam, tikai ar spēju lidot daudz ātrāk. Ja vienmēr esi vēlējies pacelties augstu gaisā vai zini kādu, kurš to vēlētos izmēģināt, tad esi īstajā vietā. Lielākā daļa no mums, protams, ir lidojuši uz ārzemēm, tomēr mēs piedāvājam vēl unikālāku pieredzi. Šādus lidojumus tu noteikti vēl nebūsi pieredzējis. Pie mums iespējams iegādāties arī airBaltic dāvanu kartes, kas ļaus piepildīt sapni un aizlidot uz kādu no sapņu valstīm!

Lidojumi – pacelies augstu gaisā

Deltaplāni, paraplāni, lēcieni ar izpletni, lidojums ar gaisa balonu, airBaltic dāvanu kartes – to visu iespējams iegādāties pie mums. Sniedz saviem tuvajiem cilvēkiem iespēju izbaudīt kādu no šīm aizraujošajām aktivitātēm. Lidojumi būs piemērota dāvana adrenalīna piekritējiem, kā arī tiem, kuri vēlas savā dzīvē izmēģināt vēl nebijušas izjūtas. Lidošana noteikti sniegs brīvību, kas ļaus pilnībā aizmirst par ikdienas pienākumiem, un izbaudīt mirkli. Neatkarīgi no tā, vai tuvojas dzimšanas diena, kāzu jubileja, Valentīndiena vai kāda citi nozīmīgi svētki, lidojumi būs lielisks piedzīvojums ikvienam, kurš vēlas pacelties augstāk. Lidojumi sniedz neaizmirstamas emocijas, kuras spēj piepildīt un sniegt pozitīvas emocijas vēl vairāku nedēļu garumā pēc lidojuma veikšanas. Romantiska dāvana noteikti būs lidojums ar gaisa balonu, kas spēs radīt neaizmirstamas sajūtas, palūkojoties uz zemi no putna lidojuma.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!