Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanas mammai

Vai esi jau izdomājis dāvanu mammai Mātes dienai? Un dzimšanas dienai? Dāvana mammai - vienam no dzīves svarīgākajiem cilvēkiem – nav viegls uzdevums, tāpēc mēs vēlamies tev palīdzēt. Ieskaties mūsu īpašākajā dāvanu izlasē un atrodi labāko dāvanu savai mammai!

Mums ir dažādas dāvanas mammām, jo arī mammas ir dažādas, bet visas ir pelnījušas pašu labāko. Līdzīgas dāvanas var atrast arī kategorijās dāvanas māsai un dāvanas vecmāmiņai.

Izkārtojums
Atrastas: 456
Apskatīti 60 no 456
Ja meklē labāko dāvanu mammai, Tu esi nonācis īstajā vietā. Mēs esam izveidojuši īpašu dāvanu piedāvājumu tieši mammām un priecāsimies Tev palīdzēt atrast tieši Tavai mammai piemērotāko dāvanu. Ar ko sākt? Lai iegādātos labāko dāvanu mammai, vispirms padomā, ko Tava mamma šajā brīdī visvairāk vēlētos – aktīvu ekskursiju, mierpilnu vakaru uz jahtas vai vakariņas skaistā vietā. Ja viņai ir bijis saspringts laiks darbā, iespējams, labākā izvēle būs kas mierīgs un relaksējošs spa, mākslas pasākums vai masāža, bet, ja viņa grib aktīvi izkustēties vai piedzīvot ko jaunu savā dzīvē, piemērotāka būs kāda piedzīvojumu dāvana. Te esam apkopojuši dažas populāras dāvanas mammām.

Skaistumkopšanas dāvanas

Ja mamma ir tik aizņemta, ka jau pusgadu nav bijusi pie friziera, dzimšanas diena vai Mātes diena varbūt lielisks iemesls, lai nodotu viņu prasmīga profesionāļa rokās. Tāpat lieliska dāvana mammai būs manikīrs, pedikīrs vai kosmetologa apmeklējums.

Piedzīvojumu dāvanas

Ja Tavai mammai patīk aktīvas lietas, viņa noteikti priecāsies par aktīvu piedzīvojumu pilnu dāvanu. Dāvana mammai var būt lidojums ar divvietīgu lidmašīnu virs Rīgas, niršanas apmācības vai izjāde ar zirgu. Iespējams tieši Tava dāvana ļaus viņai piedzīvot dienu, ko viņa nekad neaizmirsīs!

Garšīgas dāvanas

Daudzām mammām patīk gatavot. Lai arī šķiet, ka mammas kūkas ir pašas garšīgākās, varbūt viņa jau sen vēlas iemācīties ko jaunu. Kā būtu ar eklēru vai makarūnu pagatavošanas meistarklasi?
Lai arī kāda būtu Tava izvēlētā dāvana mammai, tā vienmēr būs pareizā izvēle. Tava mamma Tevi mīl vairāk par visu, un tikpat ļoti viņa mīlēs arī Tavas dāvanas.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!