Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanas 75 gadu jubilejā

Dāvana 75. dzimšana dienā ekstravaganta, gan daudz vienkāršāka. Apskatiet, kādus priekšlikumus esam sagatavojuši šim gadījumam, un uzziniet, cik maz dažreiz ir jādara, lai iepriecinātu savu mīļoto. Pārsteidziet savu vectēvu, vecāku vai brāli un māsu un uzdāviniet viņiem patiesi unikālu dāvanu 75. dzimšanas dienā. Dāvanu kupons ir oriģināla dāvana, kas sniedz vairāk lielisku atmiņu un emociju.
Izkārtojums
Atrastas: 121
Apskatīti 60 no 121

75tās dzimšanas dienas dāvanu idejas

Dāvana mammai, tētim vai vecvecākiem 75. dzimšanas dienā? Šāda apaļa jubileja jāsvin ne tikai ar saviem mīļajiem, bet arī ar neparastu dāvanu. Izejiet ārpus ierastajiem rāmjiem un aizmirstiet par materiālajām dāvanām. Izvēlies dāvanu, kas sniegs emocijas un piepildīs sapņus! Parādiet sev svarīgajam cilvēkam, ka šobrīd ir piemērots laiks, lai iegūtu jaunu aizraušanos, izmēģinātu Āzijas virtuvi vai apgūtu valodu un baudītu dzīvi. Kā dāvanu vīramātei vai vecākam 75. dzimšanas dienā izvēlies, piemēram, mūsu Dāvanu karti, pateicoties kurai saņēmējs ieies unikālu piedzīvojumu pasaulē! Viņš var izvēlēties jebkuru no mūsu plašā klāstā pieejamiem piedāvājumiem, tādējādi izlemt apgūt ūdens vai gaisa sporta veidus, doties uz spa vai doties ceļojumā ārpus pilsētas kopā ar mīļoto cilvēku. Jo pie mums īstenot savus sapņus ir ļoti vienkārši! Negaidi ilgāk un kā dāvanu vīrietim vai sievietei 75. dzimšanas dienā uzdāvini unikālas emocijas un atmiņas.

Ko dāvināt vecmammai uz 75to dzimšanas dienu?

Tuvojas vecmammas 75tā dzimšanas diena? Esiet dāvanu meklējumos? Mums ir ko piedāvāt! Dāvājiet vecmammai uz viņas 75to dzimšanas dienu fantastiksu atpūtu, ko viņa var kopā pavadīt ar Jūsu tēti! Romantiska izjāde! Ar šādu dāvanu dāvāsiet ne tikai vecmammai, viņas 75tajā dzimšanas dienā, bet arī vectēvam neaizmirstamas emocijas zirga mugurā,, baudot dabas skatus un klausoties šalcošā mežā! Abi kopā, dodoties lēnā pastaigā zirga mugurā varēs priecāties par dabas skaistumu, jājot ar brīnišķīgiem zirgiem, kas ir ideāli sagatavoti gan iesācējiem, gan jātniekiem ar pieredzi. Tas ir ko vērts! Šādu dāvanu Jūsu vecmamma 75tajā dzimšanas dienā nebūs gaidījusi! Dāvanu, kas sagādās emocijas un atmiņas! Dāviniet vecmammai 75tajā dzimšanas dienā dāvanu, kas viņu pārsteigs un iepriecinās. Kopā ar mums dāviniet emocijas un atmiņas!

Ko dāvināt vectēvam uz 75to dzimšanas dienu?

Dāvana vectēvam 75. dzimšanas dienā dažkārt var būt nedaudz grūts uzdevum. It īpaši, ja mēs runājam par cilvēku ar daudzām kaislībām, kas vēlas izbaudīt dzīvi pilnībā. Par laimi, mums ir risinājums! Ja tuvojas mīļotā cilvēka īpašie svētki un joprojām nezini, ko dāvināt, izvēlies lidojumu. Skaistas ainavas radīs sajūsmu, un viss piedzīvojums būs skaista ideja dāvanai vīrieša 75. dzimšanas dienā. Tas viņam sniegs neaizmirstamus iespaidus un ļaus apbrīnot skaistās ainavas un redzēt, kā pasaule izskatās no putna lidojuma. Nekad nav par vēlu celties augstu un ieraudzīt brīnišķīgās ainavas pavisam citādākā veidā. Apskatiet kategoriju "Lidojumi" un izvēlieties kādu no mūsu lieliskajiem piedāvājumiem. Deltaplāna lidojums? Vai varbūt gaisa balons? Izvēlies ideālo dāvanu vectēvam 75. dzimšanas dienā un parādi, kādas iespējas viņu sagaida. Ir pienācis laiks pacelties augstu virs koku galotnēm un piedzīvot fantastisku piedzīvojumu.

Tantes 75tās dzimšanas dienas dāvana

Vai meklējat dāvanu ideju tantes 75. dzimšanas dienā? Pie mums jūs atradīsiet gan mierīgākus, gan aizraujošākus piedāvājumus. Atpūtas cienītājiem lieliski derēs dāvanas no SPA un Relaksācijas kategorijas. Universālākais relaksācijas veids būs Relaksējošā masāža, kas pieejama daudzās vietās visā valstī. Masāža ir veids, kā dziļi atpūsties un dažādot savu brīvo laiku. Šāda dāvana tantes 75. dzimšanas dienā sniedz ne tikai organisma atjaunošanos, bet arī garantē pašsajūtas uzlabošanos un jaunu sparu darboties. Protams, šī nav vienīgā masāža, kuru varat izvēlēties. Šokolādes masāža papildus mitrinās un nostiprinās ķermeni, savukārt Zāļu zīmogu masāža satur aromterapijas elementus. Īsāk sakot, spa procedūra ir vienkārši lieliska dāvana 75. dzimšanas dienā! Un uzreiz pēc tam varat palutināt ar sejas procedūrām, atpūtu labsajūtas zonā vai ārkārtīgi relaksējošu peldēšanu. Laiks pilnīgai atpūtai.

Dāvana sievietei uz 75to jubileju

Vai vēlaties uzdāvināt unikālu 75. dzimšanas dienas dāvanu sievietei, kura ir adrenalīna cienītāja? Patīk stāties pretī jauniem izaicinājumiem un ir atvērts nepārprotamiem laika pavadīšanas veidiem? Mums ir emociju pilns piedāvājums, kas viņai noteikti patiks! Šautuves apmeklējums – neaizmirstamu atmiņu garants un pamatīga deva spēcīgu iespaidu, pēc kuriem emocijas norims vēl ilgi pēc piedzīvojuma beigām. Šāds šaušanas piedzīvojums kā dāvana tantei, draudzenei vai māsai 75. dzimšanas dienā ļaus pārbaudīt precizitāti un koncentrēšanos, un trāpījums pašā mērķa centrā sniegs lielu gandarījumu. Tā noteikti ir pārsteidzoša dāvana, pateicoties kurai viņa jutīsies īpaša, un, iespējams, atklās arī jaunu aizraušanos! Turklāt šautuves apmeklējums nodrošina arī pieredzējuša instruktoru – ar viņa palīdzību visa pieredze sagādās vēl lielāku sajūsmu un prieku. Pat ja tavs mīļotais cilvēks vēl nekad nav bijis šautuvē, mēs garantējam, ka šī 75. dzimšanas dienas dāvanas ideja būs tieši laikā!

Dāvana vīrietim uz 75to jubileju

Bezceļa brauciens ir lieliska izklaide, kas sniedz daudz emociju neatkarīgi no tā, cik veci esam. Parasti pieredzē var piedalīties divi cilvēki, kas šādu dāvanu vīrieša 70. dzimšanas dienā padara vēl jautrāku. Pavadīt laiku kopā ar mīļoto ir lieliska lieta, un vēl jo vairāk, ja runa ir par braukšanu ar apvidus automašīnu. Tas notiek īpaši sagatavotā reljefā, kas pilns ar stāviem pakalniem, šaurām ielejām vai dubļainiem, aizaugušiem ceļiem. Turklāt visur jūs varat sastapties ar šķēršļiem nokritušu koku vai milzīgu stumbru veidā, kas bloķē ceļu. Daži teiktu, ka tas traucē, bet citi to uztvers kā iespēju pārbaudīt, uz ko šie apvidus auto ir spējīgi. Un šajā gadījumā pareizā atbilde uz jautājumu, kādu dāvanu izvēlēties 75. dzimšanas dienā, ir braukšana bezceļa apstākļos. Šeit, jo sliktāks laiks, jo labāk, jo tas sniegs vēl vairāk lielisku pārdzīvojumu un neaizmirstamu emociju. Visiem adrenalīna cienītājiem tā būs ideāla dāvana, ko viņi atcerēsies vēl ilgi, ilgi. Tātad, vai esat gatavs izvēlēties smieklīgu 75. dzimšanas dienas dāvanu? 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!