Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanas mīļotajai

Atrast īstās dāvanas mīļotajai nav viegli, it īpaši, ja jāatrod kas oriģināls un pārsteidzošs. Taču, īstā dāvana tālu nav jāmeklē, jo mūsu piedāvājumā ir lieliskas idejas, kā iepriecināt cilvēkus ar dažādām gaumēm un interesēm, sākot no relaksējošām procedūrām, beidzot ar gastronomiskiem piedzīvojumiem.

Izvēlies oriģinālas un pārdomātas dāvanas mīļotajai, kas ļaus izbaudīt neatkārtojamu pieredzi un gūt fantastiskas atmiņas! Ielūkojies arī mūsu dāvanās meitenei, mammai vai sievai.

Izkārtojums
Atrastas: 147
Apskatīti 60 no 147
Ja meklē dāvanu idejas mīļotajai, ir svarīgi izvēlēties ko tādu, kas radīs atmiņas, kuras nezudīs ilgu laiku. Nozīme ir ne tikai dāvanas saturam, bet arī tās vēstījumam un mērķim, ar kādu tā tiek pasniegta. Neatkarīgi, vai meklē dzimšanas dienas, vārda dienas, izlaiduma, gadadienas vai cita veida dāvanas mīļotajai, izpēti mūsu piedāvājumi, kurā atrodami daudzveidīgi pārsteigumi ikvienai gaumei. Ja tuvojas kāds īpašs notikums, iepriecini savu otro pusīti ar neaizmirstamām brīvdienām ezera krastā vai namiņā kokā. Ja tava mīļotā ir vēsturisku vietu cienītāja, aizved viņu neaizmirstamā nedēļas nogalē uz senu muižu!

Viena no dāvanām mīļotajai, ar kuru ir teju neiespējami “aizšaut greizi”, ir dažādas relaksējošās un skaistuma procedūras. Arī tās Dāvanu Serviss piedāvā ļoti plašā un daudzveidīgā klāstā, sākot ar gardu un aromātisku šokolādes procedūru, beidzot ar kutinošo Garra Rufa zivtiņu masāžu pēdām un daudzām citām spa kūrēm, kas atjaunos spēkus un uzlabos pašsajūtu.

Mākslinieciskām dvēselēm noteikti patiks iespēja izpausties radošā fotosesijā. Pieejamas gan solo fotosesijas, kurā tavu dāmu saposīs, uzklājot grimu un izveidojot frizūru, kā arī vari izvēlēties ģimenes, vai pāru fotosesiju, līgavas vai netradicionālu fantāzijas fotosesiju profesionāla fotogrāfa vadībā. Šāda dāvana mīļotajai liks justies īpašai, skaistai un neatkārtojamai. Iedvesmojies un iepriecini savu otro pusīti ar oriģinālu dāvanu jebkuros svētkos!

Rūpīgi izvēlēta dāvana mīļotajai noteikti liks viņai sajusties novērtētai un mīlētai!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!