Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

30tās kāzu jubilejas dāvanas

Vai meklējiet dāvanu pērļu kāzām? 30. kāzu jubileja simbolizē laulību kā pērļu spodras, bet kādas gan vēl tā varētu būt pēc 30 kopā nodzīvotiem gadiem laulībā! Tieši tāpēc 30. kāzu gadadienai jābūt īpašai un arī tās dāvanai laulātajam pārim! Šajā kategorijā atradīsiet unikālas idejas dāvanām 30. kāzu gadadienā – aizkustinošas un neparastas, smieklīgas, sapņus piepildošas un daudzas, daudzas citas. Atklājiet dāvanu pērļu kāzām, kas būs oriģināla un neparasta, un sniegs lieliskas emocijas.
Izkārtojums
Atrastas: 102
Apskatīti 60 no 102

Dāvana 30. kāzu jubilejā - ko dāvināt?

Vai Jūs meklējiet tematisku dāvanu pērļu kāzām? Tad dāvanu karte no rotaslietu veikala būs tieši laikā! Ļaujiet pārim pašiem izvēlēties savu pērļu rotu, kas simbolizēs viņu kopā nodzīvotos 30 gadus laulībā! Par šādu dāvanu laulātais pāris noteikti būs laimīgs un ik reizi paskatoties uz izvēlēto rotu, ne tikai atcerēsies par šo fantastisko jubileju, bet arī par Jūsu dāvāto dāvanu! 

Dāvana pērļu kāzās

Interesanta dāvana 30. kāzu gadadienā liks justies novērtētiem un mīlētiem. Tā ir arī laba iespēja īstenot savus sapņus. Tātad, ko ir vērts izvēlēties? Spa un masāžu apmeklējums diviem noteikti ir laba ideja kā dāvana 30. kāzu gadadienā. Tik daudz iespēju pavadīt laiku relaksējošā veidā nozīmē, ka ikviens atradīs savu sapņu atpūtu. Izvēlies dāvanu 30. kāzu gadadienā, kas nodrošinās dziļu relaksāciju un patīkamu atpūtu. Tā būs lieliska iespēja nomierināt saspringtos muskuļus, līdz ar to - fantastiska dāvana pērļu kāzās, kas paliks atmiņā uz daudziem gadiem.
Jūs jau zināt, kādu dāvanu izvēlēties pērļu kāzu gadadienā un kas noderēs pārim, vīram, sievai, vīram vai vecākiem. Tagad izvēlies īsto dāvanu un pārliecinies, ka piepildīt savus sapņus ir viegli! 30. kāzu gadadienas dāvana gatava!

Dāvana vīram 30. kāzu gadadienā - ko izvēlēties?

Dāvana vīram 30. kāzu gadadienā var būt patiešām grūts jautājums. Ir tik daudz iespēju, cik interešu, aizraušanās un sapņu. Šādam neparastam gadījumam, izvēloties dāvanu 30. kāzu gadadienai, ir vērts ļaut vaļu fantāzijai un izvēlēties kaut ko absolūti pārsteidzošu, kas ne tikai raisīs emocijas un sagādās prieku, bet arī paliks atmiņā uz daudziem gadiem. Tātad, ko mēs iesakām kā dāvanu vīram 30. kāzu gadadienā? Piemēram, izpletņlēkšana! Tā ir ekstrēma pieredze, par kuru daudzi cilvēki sapņo dažādos dzīves laikos. Debess, skati, adrenalīns... bet arī sevis pārbaudīšana, cīņa ar bailēm un protams jautrība. Šāda dāvana pērļu kāzu gadadienā ir patiešām neparasta un liek sirdij pukstēt daudz straujāk. Pirmie lēcieni vienmēr notiek tandēmā ar instruktoru, tāpēc tie ir pilnīgi droši. Augstums? Apmēram 3000 metri. Piedzīvojumi gaisā ir pārdzīvojumi, kas ir ļoti aizraujoši, tāpēc lieliski noder kā dāvana 30. kāzu gadadienā. Galu galā 30 gadi nav nekāds skaitlis, un šāda jubileja ir pelnījusi, lai to nosvinētu vērienīgi. Izvēlies savam vīram dāvanu 30. kāzu gadadienā, ko viņš atcerēsies visu mūžu un atklās, ka piepildīt tuvinieku sapņus ir patiešām vienkārši!

Kādu dāvanu iegādāties sievai 30. kāzu gadadienā?

Dāvana 30. kāzu gadadienā ir iespēja neverbālā veidā pateikt "Es tevi mīlu" un uzdāvināt brīnišķīgu dāvanu, uzsverot, cik daudz viņa Jums nozīmē. Laba izvēle šādam unikālam, apaļam un neparastam gadījumam ir sapņu piedzīvojums, t.i., dāvana 30. kāzu gadadienā, kas viņiem paliks uz mūžu, fotogrāfijās vai brīnišķīgās atmiņās. Šāds piedzīvojums neapšaubāmi ir lidojums ar gaisa balonu, adrenalīna, lielisku skatu un romantiskas atmosfēras apvienojums. Šī ir viena no tām atrakcijām, kas raisa lieliskas emocijas. Apbrīnot pasauli no gaisa balona ir absolūti pārsteidzoši, tāpēc tā būs laba dāvana jūsu sievai 30. kāzu gadadienā. It īpaši, ja viņa visu mūžu sapņojusi par šādu vai līdzīgu piedzīvojumu. Sapņi ir, lai tos īstenotu, un šāda apaļa jubileja noteikti ir iespēja to paveikt. Tātad, ja jūsu pērļu kāzu gadadienas dāvanai jābūt oriģinālai un neparastai, tad lidojums ar gaisa balonu būs tieši laikā! 

Dāvana vecākiem pērļu kāzās

Vēl viena, tik pat lieliska dāvana 30. kāzu gadadienā, būs vakariņas tumsā, t.i., ielūgums uz patiesi unikālu pasauli. Ja esat viens no tiem cilvēkiem, kuri domā, ka 30. kāzu gadadienas dāvanām ir jābūt absolūti unikālām un neparastām, tad Dine in the Dark ir ideāls piedāvājums, kas atbilst šiem kritērijiem. Kulinārijas pasākums aizved viesus jutekliskā ceļojumā, kurā nepiedalās redze. Pateicoties tam, ēdienu garša un smarža ir pavisam citāda. Šo vakariņu gadījumā mēs nerunājam par krēslu, mēs runājam par absolūtu tumsu, kas prasa viesmīļiem valkāt nakts redzamības brilles. Apmeklējums uz šādām vakariņām lieliski noderēs kā dāvana 30. kāzu gadadienā. Tas nebūs parasts vakars ar gardiem ēdieniem, tas būs kaut kas daudz vairāk. Par šīm vakariņām tik viegli aizmirst nevarēs, kaut arī to laikā neko daudz neredzēsi. Vissvarīgākais ir intriģējošās garšas, kas būs uz šķīvjiem, un kopā pavadītais laiks, ko noteikti vecāki pavadīs lieliskā atmosfērā. Šis pasākums ir iespēja paskatīties uz došanos uz restorānu no pavisam citas perspektīvas un iemīlēt šo degustācijas veidu. Padari savu vecāku pērļu kāzu gadadienu īpašu!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!