Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Biznesa dāvanas

Izvēlies labākās biznesa dāvanas. Komanda ir veiksmes pamatā, tāpēc ik pa laikam nepieciešams viņus iepriecināt. Biznesa dāvanas ir lieliski piemērotas kolēģiem, priekšniekiem, kā arī biznesa partneriem. Šeit noteikti atradīsi vispiemērotākās biznesa dāvanas savas komandas saliedēšanai.

Pie mums pieejamas arī biznesa dāvanas komandas saliedēšanai, dāvanas biznesa partneriem un dāvanas bosam.

 

Izkārtojums
Atrastas: 384
Apskatīti 60 no 384
Dāvanas patīk saņemt ikvienam, tai skaitā arī kolēģiem un sadarbības partneriem. Biznesa dāvanas pasniegšana ir viens no veidiem, kā iespējams nostiprināt savas attiecības ar biznesa partneriem, kolēģiem un priekšniecību. Pie mums pieejamas labākās biznesa dāvanas jebkurai dzīves situācijai.
Ja nepieciešamas biznesa dāvanas kolēģiem, apdomā iespēju iegādāties kādu piedzīvojumu dāvanu, piemēram, braucienu ar vučko, kartinga braucienu vai kādu no kvesta spēlēm, ko iespējams izbaudīt arī visiem kopā. Pie mums plašā klāstā pieejamas dažādas saliedēšanās biznesa dāvanas, kas ļaus iepazīt citam citu, pavadīt kopīgi laiku, tādā veidā veidojot atmiņas, kas paliks jūsu starpā uz mūžu. Ir svarīgi ne tikai veiksmīgi sastrādāties, bet arī veltīt laiku, lai iepazītu savus kolēģus, kopīgi pasmietos un izbaudītu dažādus piedzīvojumus. Meklējot labākās biznesa dāvanas, noteikti pievērs uzmanību biznesa dāvanas saņēmēja gaumei. Ja kolēģi aizrauj dažādi aktīvi piedzīvojumi, tad vari izvēlēties dažādas aktīvās atpūtas biznesa dāvanas, savukārt, ja kolēģis vai biznesa partneris ir tāds, kuram patīk iemācīties ko jaunu, piemeklē piedzīvojumu, kas ļautu apgūt jaunas prasmes. Pie mums atradīsi biznesa dāvanas piedzīvojumiem visos gadalaikos. Ja neesi pārliecināts, kura biznesa dāvana vislabāk piestāvētu taviem kolēģiem, partneriem vai priekšniecībai, vari sazināties ar mums – mēs tev varam palīdzēt atrast labākos piedzīvojumus.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!