Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Gardēžiem

Kuram gan nepatīk gardi paēst? Gurmē piedzīvojums būs laba dāvana draugiem, mīļotajam vai kolēģiem! Starp izcilu restorānu piedzīvojumiem,

Dāvanu Serviss piedāvājumā atradīsi arī pavisam netradicionālas vakariņu pieredzes, piemēram, Vakariņas Tumsā vai Shitty Dinner. Noteikti apskati arī piedāvātās meistarklases vai lieliskās degustācijas!

Izkārtojums
Atrastas: 154
Apskatīti 60 no 154
Gards ēdiens ir viena no dzīves baudām, kura patīk ikvienam, tādēļ vari nešaubīties, ka maltīte restorānā vai krodziņā būs lieliska dāvana ikvienam. Mūsdienās piedzīvojumi gardēžiem ir pieejami ļoti plašā klāstā. Tu vari izvēlētoes gardēžu piedzīvojumus mīļotajam cilvēkam, draugiem, vecākiem, kolēģiem – ikviens jutīsies iepriecināts.
Pie mums pieejami gan klasiskie piedzīvojumi gardēžiem, gan arī netradicionālas pieredzes, piemēram, vakariņas tumsā, kas ļauj baudīt vakariņas neierastā gaisotnē, kur viesiem tiek aizsietas acis un nepieciešams izmantot pārējās maņas, lai izbaudītu šo piedzīvojumu. Savukārt, ja vēlies uzdāvināt gardēžiem vēl neierastāku atmosfēru, noteikti apsver iespēju uzdāvināt Shitty Dinner pieredzi. Tas ir improvizēts piedzīvojums, kurā trijās kārtās iespējams baudīt burvīgus ēdienus. Pats interesantākais šajā piedzīvojumā būs apkalpojošais personāls – negaidīti pārpratumi, traks pavārs, satraukti viesmīļi un pats galvenais – pozitīvas emocijas visa vakara garumā.
Pie mums pieejamas arī dažādas meistarklases gardēžiem, kuru laikā iespējams iemācīties, kā, piemēram, pagatavot pasaulē gardākos eklērus. Ja meklē dāvanu draudzenei, tad šī meistarklase noteikti spēs viņā radīt pozitīvas emocijas un prieku par apgūto. Romantiskas noskaņas radīšanai vari izvēlēties vakariņas uz ezera, kas būs lielisks piedzīvojums pāriem. Gardēžu piedzīvojumu dāvanas būs lielisks veids, kā uzdāvināt kādam iespēju izbaudīt jaunas garšas un piedzīvot jaunas emocijas, ko mājas apstākļos nav iespējams iegūt.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!