Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

35tās kāzu jubilejas dāvanas

Koraļļi ir veselības, ilgas kopā būšanas un dzīves spēka simbols, par ko varētu liecināt laulībā ir nodzīvotie 35 gadi. 35. kāzu gadadiena ir skaisti svētki, ko vērts atcerēties. Pārsteidziet savus mīļos un uzdāviniet viņiem dāvanu 35. kāzu gadadienā, kas raisīs daudz pozitīvu emociju. Atpūsties tikai diviem? Vai varbūt iespēja attīstīt savu pašreizējo aizraušanos vai apgūt jaunas prasmes? Ir bezgalīgas iespējas. Tas ir atkarīgs no jums! Skatiet, kādu dāvanu 35. kāzu gadadienā ir vērts pasniegt.
Izkārtojums
Atrastas: 81
Apskatīti 60 no 81

Dāvana 35. kāzu jubilejā – ko izvēlēties?

Kā būtu, ja Jūs pārim viņu 35. kāzu gadadienā dāvātu mierpilnu brīdi divatā? Tam noderēs romantisks brauciens ar kuģīti! Bezrūpīga atpūta divatā! Šāda dāvana pārim viņu kāzu jubilejā ļaus baudīt dabu un kopā esamības brīžus. Kas gan varētu būt vēl labāk?
Dāvanas 35. kāzu gadadienā jāpielāgo pāra raksturam un vēlmēm. Pateicoties tam, tās sagādās vēl vairāk prieka un atstās lielisku iespaidu uz taviem mīļajiem. Pareizi izvēlēta dāvana ir daudz emociju un neatkārtojamu atmiņu garants, tāpēc ir vērts izvēlēties kādu no mūsu idejām. Būdami eksperti un eksperti jūsu sapņu īstenošanā, mēs palīdzēsim jums atrast kaut ko tādu, kas patiešām iepriecinās jūsu mīļos.

Interesantas dāvanas audekla jeb koraļļu kāzās

Dāvanas 35. kāzu gadadienā ir izaicinājums, ar kuru mēs ar prieku palīdzēsim tikt galā. Vai meklējat unikālu ideju, kas izraisa sajūsmu? Niršana ir piedāvājums visiem ūdens atrakciju cienītājiem un jaunu piedzīvojumu alkstošiem cilvēkiem. Ja jūsu dāvinātajiem cilvēkiem patīk peldēties, katru atvaļinājuma viņai pavada pie jūras vai ezera, tad mums padom ir lieliska ideja dāvanai 35. kāzu gadadienā. Niršanas apmācības! Interesants piedāvājums, kas sniegs jaunus izaicinājumus un palīdzēs piepildīt sapņus par zemūdens noslēpumu atklāšanu. Nirt un iepazīt zemūdens pasauli nekad nav par vēlu un kad tad vēl, ja ne tagad un kopā ar savu mīļoto sievu vai vīru! Ir pienācis laiks sākt īstu piedzīvojumu tagad!

Smieklu devu pilnas dāvanas 35. kāzu gadadienā?

Shitty Dinner - komēdijas vakariņas noteikti ir lieliska ideja smieklu devu pilnām dāvanām 35. kāzu gadadienā. Garantējam, ka saņēmēji par to nevarēs aizmirst vēl ilgi. Šajās vakariņās var notikt jebkas. Ir pienācis laiks absurdai kļūdu sērijai, milzīgai smieklu un joku devai. Komiskā improvizācija un izcils ēdiens – šāds vakars ir lieliskas jautrības garants. Šajā procesā nekas nenotiks pēc plāna. Lai koraļļu kāzu gadadiena ir patiesi neaizmirstama! Šī ir lieliska ideja dāvanai pārim, kuram ir lieliska humora izjūta. Vakariņu ietvaros saņēmēji ēdīs uzkodu, pamatēdienu un desertu.

Audekla jeb koraļļu kāzas mīļajiem

Vai Jums pietrūkst idejas un nezināt, ko dāvināt savam mīļajam pārim viņu nozīmīgajā dienā – 35. kāzu gadadienā? Pie mums atradīsiet dažādus ieteikumus, kas lieliski noderēs kā dāvana šajā īpašajā notikumā! Dāvanas, kas nenokļūs uz grāmatplaukta un lēnām nekrās putekļus! Pie mums Jūs atradīsiet dāvanas, kas ļaus piedzīvot, izjust un atcerētie! Tomēr, ja esiet apmaldījies mūsu plašajā piedāvājuma klāstā, tad dāviniet dāvanu, kas pārim pašam ļaus iegrimt mūsu piedāvājumu pasaulē un izvēlēties to, ko abiem sirds kāro! Izklausās labi? Dāvanu komplekts "Brīvdienu romantika" būs tieši laikā. Dāvinot šo kompletku, Jūs dāvināsiet pārim iespēju izvēlēties vienu no mūsu īpaši romantiskajām aktivitātēm! Dāvināsiet iespēju pavadīt kopīgu atpūtu un viens otra kompāniju, te pat Latvijā vai vienā no Baltijas valstīm! Relaksējoša masāža vai romantiska nakts viesnīcā – lieliska dāvana koraļļu kāzās!
Tomēr, ja Jūsu mīļotais pāris ir arī aktīvu cienītāji un Jūs nezināt, ko viņi šobrīd labāk gribētu – svētlaimīgu atpūtu kopā vai elpas aizraujošu piedzīvojumu divatā –, tad šajā gadījumā lieliski noderēs dāvanu komplekts "Romantiskiem mirkļiem". Šajā komplektā esam iekļāvuši labākos piedzīvojumus un aktivititātes, kas liks aizmirst visas ikdienas rūpes, lai pārais varētu izbaudīt un kopīgi pavadīt laiku, domājot tikai viens par otru!
Protams, nedrīkst aizmirst par dāvanu karti, kas pavērs ceļu uz visiem mūsu piedāvājumiem! Ar to jūsu mīļotais pāris savā 35. kāzu jubilejā varēs atrast gan traktīvas un aizraujošas, gan mierīgas un romantiskas dāvanas dažāda vecuma un stila piekritējiem. Uzdāviniet iespēju izvēlēties!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!