Dāvanas draugam

Ko lai uzdāvina draugam? Šis ir viens no jautājumiem, kas nodarbina daudzus, kad mūsu draugiem tuvojas jubilejas. Par laimi, tu esi nonācis īstajā vietā, jo mūsu plašajā klāstā atradīsi dažādas oriģinālas un noderīgas dāvanas draugam, kas patiks gan asu izjūtu cienītājiem, gan arī mākslinieciskām personībām.

Ja dāvanas draugam jau esi izvēlējies, ielūkojies arī dāvanas mīlotajam, dāvanas tētim un dāvanas brālim.

 

60 no 280

Dāvanu izvēle draugam vīrietim var būt patiess izaicinājums. Tādēļ mēs ierosinām tev pārsteigt savu draugu ar iespēju izbaudīt pieredzi, kuru viņš vienmēr atcerēsies. Iedvesmojies no mūsu plašā piedāvājuma, kurā atrodamas dāvanas draugiem ar atšķirīgām interesēm, hobijiem un personībām - sākot no kartingu braukšanas entuziastiem, beidzot ar spocīgu un aizraujošu kvestu cienītājiem!

Kā atrast dāvanu draugam, kurš saka, ka viņam jau viss ir? Piekritīsim, tas nav viegls uzdevums, taču arī nav neiespējamā misija. Ieplāno kopīgi pavadītu aizraujošu dienu, ko vari papildināt ar kādu no mūsu oriģinālajām dāvanām draugam, piemēram, vakariņām, boulinga spēli un daudzām citām aizraujošām aktivitātēm, kas piemērotas dažādām gaumēm.

Ja vakariņas vai brauciens ar kartingu jau izmēģināts, vienmēr ir vērts padomāt par dāvanām draugam, kuras paredzētas sevis palutināšanai, piemēram, apmeklējot profesionālu barbershop, kas ļaus izbaudīt patīkamu pieredzi un atsvaidzinās izskatu! Šāds pārsteigums noteikti patiks un noderēs tiem draugiem, kas ikdienā ir aizņemti un biežāk domā par citiem, piemirstot palutināt arī sevi. Taču dzimšanas vai vārda diena, izlaidums vai citi svētki ir tā reize, kad viņi ir uzmanības centrā!

Ja tavs draugs ir mierīgāku aktivitāšu cienītājs un izbauda dažādus ar relaksāciju saistītus pārsteigumus, uzdāvini tādu dāvanu, kas ļaus viņam atpūsties no ikdienas steigas un stresa. Iespējams, karsto akmeņu masāža ir tieši tas, ko tu meklē.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.