Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Online kursi

Rūpējies par savu pašizaugsmi neizejot no mājām ar online kursu palīdzību! Vai tu sen sapņoji uzzināt, kas ir koučings? Vēlējies apgūt pamatprincipus, lai veiksmīgi plānotu savas finanses? Online kursi ir izcils veids, kā apgūt jaunas prasmes.

Aplūko arī citas kategorijas – foto kursi, grima kursi, mākslas kursi.

 

Izkārtojums
Atrastas: 30
Online kursi ļauj apgūt jaunas prasmes, neizejot no mājām. Ja vienmēr esi vēlējies uzzināt ko jaunu, tad šī ir lieliska iespēja to piepildīt. Mūsu dāvanu klāstā atradīsi dažādus online kursus, kas ļaus apgūt jaunas prasmes, tādā veidā papildinot savu zināšanu koferi. Online kursi noteikti būs dāvana, kas spēs radīt sajūsmu cilvēku sejās, jo ikviens no mums vēlas iemācīties ko jaunu. Izglītojošie kursi un apmācības ir lielisks iemesls, lai apgūtu jaunas zināšanas, tāpēc noteikti ir vērts to izmantot.

Online kursi – apgūsti prasmes neizejot no mājām

Lai ņemtu dalību online kursos tev nebūs nepieciešams iziet no mājām. Viss, kas nepieciešams, lai piedalītos online kursos, ir interneta savienojums un dators. Mūsu piedāvājumā atradīsi dažādus online kursus, kas ļaus apgūt jaunas prasmes, piemēram, kā pārvaldīt savas finanses, kā iemīlēt savu darbu, kā mainīt savus paradumus, kā veidot veiksmīgu sarunu, ir pieejami arī online kursi pašvērtējuma uzlabošanai. Online kursi būs izcila dāvana otrajai pusītei, draugiem, vecākiem, kolēģiem vai kādam citam īpašam cilvēkam svētkos. Pie mums pieejami online kursi gan vīriešiem, gan sievietēm – atliek tikai izvēlēties sev piemērotākos. Savukārt, ja vēlies uzdāvināt kursus, kuri nenotiek online vidē, bet gan tiekoties, tad ielūkojies citos mūsu piedāvājumus, jo mūsu dāvanu klāstā ir pieejami arī ēdienu gatavošanas kursi un citas lieliskas apmācības, kas ļaus apgūt jaunas prasmes.

 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!