Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvana 20 gadu jubilejā

Ja nepieciešama dāvana 20 gadu jubilejā, to noteikti varēsi atrast pie mums. Piedāvājam dažāda veida piedzīvojumus ikvienai gaumei. Tev ir iespēja izvēlēties, vai vēlies, lai dāvana 20 gadu jubilejā būtu ekstrēma, izzinoša, relaksējoša vai garšīga. Pie mums noteikti atradīsi labāko dāvanu 20 gadu jubilejā. 20 gadu jubilejā noteikti ir vērts uzdāvināt piedzīvojumu, kas dāvanas saņēmēja sirdī paliks uz mūžu
Izkārtojums
Atrastas: 83
Apskatīti 60 no 83

Ko dāvināt 20-gadniekam dzimšanas dienā?

Ko dāvināt uz dzimšanas dienu jaunietim, kuram nu jau pienākuši 20 gadi? Kā būtu, ja Jūs 20-gadniekam, savu jubileju ļautu atzīmēt tādā veidā, kas mūžam netiks aizmirsta? Lēciens ar izpletni būs tas, kas nepieciešams! Šāda veida dāvana noteikti garantēs adrenalīna devu, kas rezultēsies ar patīkamām un neaizmirstamām atmiņām. Ja Jūsu 20-gadnieks nebaidās izmēģināt kaut ko jaunu un prātam neaptveramu, tad dāvana jau ir gatava! 20.dzimšanas dienā dāviniet piedzīvojumus, atmiņas un emocijas! Kur to visu atrast? Te pat, pie mums. Apskatiet, vairākus piedāvājumus dāvanai 20-gadniekam un izvēlaties īsto!

20tās dzimšanas dienas dāvanu idejas draugam

Nav ideju dāvanai draugam uz viņa 20to dzimšanas dienu? Mēs palīdzēsim! Vai Jūsu draugs ir adrenalīna cienītājs? Vai viņa sapņu mašīna ir viena no pasaules slavenajām sporta mašīnām? Vai viņš atdotu jebko, par iespēju sēsties pie Lamborghini stūres? Tad Jūsu dāvana ir gatava! Dāvini izbraucienu ar vienu no mūsu superauto - Lambroghini vai Ferrari! Šis brauciens noteikti viņam sniegs ne tikai patiesu adrenalīna devu, bet arī emocijas un atmiņas, kuras būs grūti aizmirst! Tomēr, ja Jūsu draugs līdz viņa 20tajai dzimšanas dienai vēl nav paspējis iegūt vadītāja apliecību, tad arī pasažiera brauciens vienā no mūsu superauto sniegs adrenalīnu un patiesas emocijas!

20tās dzimšanas dienas dāvanu idejas draudzenei

Vai Jūsu draudzenei humors nav sveša lieta? Tad uz viņas 20to dzimšanas dienu dāvini patiesu smieklu devu! Bet kas sniegs šo patieso smieklu devu? Shitty Dinner! Vakariņas, kurās ne tikai pasniegs gardu ēdienu, bet arī dāvās neaizmirstamu smieklu devu, kuru sniegs improvizācijas teātra aktieri! Ko sagaidīt no šī vakara? Nu tas Jums būs jāuzzina pašiem, dāvājot draudzenei uz 20to dzimšanas dienu - no viesmīļiem Jūs varat sagaidīt visu un tajā pašā laika neko! Dāviniet neaizmirstamu vakaru draudzenei uz 20to dzimšanas dienu, kurā viņa varēs baudīt gardu ēdienu un smieklus, kas sagādās vēdersāpes! Uz 20to dzimšanas dienu izvēlies dāvanu, kas nekrās putekļus, bet sniegs iespaidus un atmiņas!

20tās dzimšanas dienas dāvanas brālim

Ko dāvināt brālim uz 20to dzimšanas dienu? Vai Jūsu brālis izbauda azartu? Kā būtu, ja Jūs viņam uz 20to dzimšanas dienu dāvinātu šaušanas piedzīvojumu? Starp mūsu piedāvājumiem, Jūs atradīsiet dažnedažādus šaušanas piedzīvojumus, noteikti atradīsiet piemērotāko savam brālim! Sākot no šaušanas ar loku, līdz pat šaušanai pa māla šķīvjiem vai stāvošiem mērķiem! Ļaujiet brālim savā 20tajā dzimšanas dienā sajusties kā Džeimsam Bondam (James Bond). Brālim uz 20to dzimšanas dienu dāvini patīkamas un neaizmirstamas emocijas, kas pārvēršas fantastiskās atmiņās! 

20tās dzimšanas dienas dāvanas māsai

Ko dāvināt māsai uz viņas 20to dzimšanas dienu? Māsas apaļās jubilejas diena ir te pat aiz stūra, bet Jums joprojām nav idejas dāvanai? Mēs nākam palīgā! Apskatiet mūsu sagatavoto kategoriju - dāvanas uz 20to dzimšanas dienu - un Jūs noteikti atradīsiet īsto un vienīgo dāvanu māsai! Dāviniet māsai iespēju pavadīt mierīgu un radošu laiku kopā – ar Jums vai kādu no savām draudzenēm! Uz 20to dzimšanas dienu māsai sniedz iespēju iegrims mākslas pilnā pasaulē - gleznošanas meistarklasē. Kur viņa ne tikai spēs radīt skaistu gleznu, bet arī baudīt gardu glāzi vīna. Mierīga atmosfēra, dzēriens, kas paver plašāk acis izdomai un kopā būšana ar tuvāko cilvēku! Tā skan kā lieliska dāvana māsai uz viņas 20to dzimšanas dienu! Šāda dāvana ne tikai sniegs patīkamas emocijas, bet arī neaizmirstamu atmiņu gleznas veidā, ko viņa pati būs radījusi savām rokām!

Dāvana 20 gadu jubilejā ikvienai gaumei

Pie mums atradīsi dāvanas 20 gadu jubilejā dažādām gaumēm. Gardēžiem noteikti patiks kāds interesants piedzīvojums, kas ļaus baudīt interesantus ēdienus neierastā atmosfērā. Tādu piedzīvojumi tu noteikti vēl nebūsi piedzīvojis. Savukārt, ja 20 gadnieku vēlies palutināt ar relaksējošām aktivitātēm, tad noteikti ieskaties dažādās SPA procedūrās, kas noteikti būt laba dāvana 20 gadu jubilejā tiem, kuriem patīk relaksējošas aktivitātes. Pie mums atradīsi arī dāvanas tiem jauniešiem, kurus aizrauj ātrums un adrenalīns – brauciens pa trasi ar Superauto, brauciens ar Ferrari vai izbrauciens ar kvadracikliem pa bezceļiem – šī noteikti būs laba dāvana 20 gadu jubilejā tiem, kurus uzrunā šāda veida aktivitātes.

Savukārt, ja neesi pārliecināts, kura būtu labākā dāvana 20 gadu jubilejā, mums ir pieejami arī dāvanu komplekti, kas ļaus gaviļniekam pašam izvēlēties sev tīkamāko dāvanu.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!