Pirmās mātes dienas dāvanas

Lai arī ik viena mātes diena ir īpaša, tomēr pirmā vienmēr būs visīpašākā! Pirmā māmiņdiena vienmēr tiks atcerēta mūžam! Apskati mūsu sagatavoto piedāvājumu klāstu kā palutinātu savu mīļoto sievieti, vai tā būtu sieva, māsa, meita vai draudzene. Atrodi viņai vispiemērotāko dāvanu un nosvini kopā viņas jauno dzīves lomu – mamma! Parādi, cik ļoti lepojies un mīli viņu, dāvājot neaizmirstamas atmiņas un iespēju izdzīvot. Atgādini viņai, ka ar jauno lomu – mamma – dzīve neapstājas un viņa ne tikai var, bet vajag turpināt dzīvi baudīt! Un to mēs mākam nodrošināt, Tev tikai jāizvēlas izvēle!


Izkārtojums
Atrastas: 67
Apskatīti 60 no 67

Ko dāvināt pirmajā mātes dienā?

Laba ideja dāvanai pirmajā Mātes dienā ir SPA apmeklējums. Tas ir pierādīts veids kā atvilkt elpu, fokusēties tikai uz sevi un atjaunot nepieciešamo enerģiju ikdienai, tas ir tieši nepieciešamais jaunajām māmiņām. Saloni piedāvā dažnedažādākās mazāšas vai procedūras rokām un kājām, bet pieejami arī ūdens relaksācijas centri. Ja nespējiet izvēlēties vienu no plašā piedāvājuma, tad izcila dāvana māmiņdienā būs ekskluzīvs SPA dāvanu komplekts. Tas apvieno vairākus piedāvājumus pa visu Latviju un mammai ļauj pašai izvēlēties savu pelnīto atpūtu. 

Pirmās mātes dienas dāvanu idejas

Vēl viens universāls un labs risinājums ir viens no mūsu Dāvanu komplektiem. Tie ir vairāki tematiski komplekti, kas pilni piedzīvojumu un atpūtas piedāvājumu. Šāda veida dāvana būs tieši laikā tām sievietēm, kas novērtē izvēles brīvību, ir aizraušanās pilnas un vienmēr gatavas izmēģināt ko jaunu. Atkarībā no Jūsu sievas, draudzenes vai meitas interesēm, izvēlites viņai vispiemērotāko – kopā brīži divatā, aktīva atpūta, jaunu garšu baudījums – ar nelielu adrenalīna devu vai jaukiem relaksācijas brīžiem. Kā Jūs redziet izvēle tiešām ir plaša, tāpēc noteikti atradīsiet, ka Jūsu sievietei Mātes dienā der vislabāk. Katrs dāvanu komplekts garantēs unikālu pieredzi, neaizmirstamas atmiņas, kā arī nepārspējamas emocijas.
Svarīgākais, visi piedāvājumi ir derīgi 3 gadus, kas viņai ļaus, saplānot savu atpūtu sev vēlamā laikā.

Pirmās mātes dienas dāvanas meitai

Ja Jūs nesen iegūvāt jaunu dzīves lomu – vecmamma vai vectēvs – noteikti vēlaties nosvinēt meitas pirmo Mātes dienu. Dāvana meitai šajā īpašajā dienā, ļaus viņai atrast laiku sev, atpūsties un vienkārši gūt jaukus mirkļus. Kas būtu vislabākā izvēle? Restorāna apmeklējums ir lieliska ideja, unikāls kulinārijas piedzīvojums, kas ļauj izbaudīt savus mīļākos ēdienu vai atklāt jaunas garšas. Starp mūsu piedāvājumiem atradīsiet vairākus dažādus restorānus un kafejnīcas, kas ļaus izceļot visu garšu pasauli. Kā būtu ar gardiem sushi vai sulīgi aromātisku steiku? Vai varbūt tikko ceptas picas un vairāku veidas pastas? Kā Jūs redziet, ir daudz dažādu piedāvājumu, lai Jūs būtu pārliecināti, ka pirmā Mātes diena būs īpaša. Dāvana piedzīvojuma veidolā meitai (un ne tikai) ir lielisks piedāvājums jebkuram īpašam notikumam, jo tas sniegs unikālas atmiņas, jaunu lietu izmēģināšanu un pamodina daudz pozitīvu emociju.

Pirmās mātes dienas dāvanas sievai

Būt labam tēvam ir liels izaicinājums, tā pat kā būt labam vīram. Ja vēlaties atbalstīt savu mīļoto šajā nozīmīgajā diena, Jūs variet sniegt dāvanu, kas viņai ļaus atvilkt elpu no ikdienas, atpūsties un vienlaicīgi, tas būs jauks brīvā laika pavadīšanas laiks. Ja viņa vienmēr ir patikušas ekstrēmas aktivitātes un ir gatava jauniem piedzīvojumiem, tad lēciens ar izpletni vai virvi būs perfekts. Šāda veida dāvana pirmajā Mātes dienā noteikti pārsteigs Jūsu sievu, bet svarīgāk – sniegs unikālu pieredzi. Galu galā, kurš gan nevēlas pacelties gaisā un sajusties kā putns kaut uz īsu mirkli. Brīvais kritiens ilgsti līdz minūtei, šis salīdzinoši īsai, bet vienlaikus garais laika sprīdis sniegs neaizmirstamas atmiņas. Svarīgākais - organizatori nodrošinās nepieciešamo ekipējumu, viņai būs tik nepieciešams labs garastāvoklis un vēlme piedzīvot ko jaunu un nepieredzējušu.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!