Pirmās kāzu jubilejas dāvanas

Kāzu gadadiena ir īpašs brīdis laulāto dzīvē, kas atkarībā no tā, cik daudz gadu pagājis kopš kāzu dienas, tiek svinēts vairāk vai mazāk grandiozi. Jubileju nosaukumi uzsver saišu noturību. Kāzu 1. gadadiena jeb papīra gadadiena – ir laba iespēja atgriezties pie šiem aizraujošajiem piedzīvojumiem, skatoties fotogrāfijas vai filmu. Un kādu dāvanu 1. kāzu gadadienā izvēlēties? Vakariņu kupons, masāža diviem vai ekstrēma pieredze gaisā ir tikai daži no ieteikumiem! Apskati mūsu sagatavoto un izvēlies dāvanu 1. kāzu gadadienā saviem mīļajiem.
Izkārtojums
Atrastas: 64
Apskatīti 60 no 64

Ko dāvināt 1. kāzu gadadienā?

Kādas dāvana 1. kāzu gadadienā derēs vislabāk? Viens no priekšlikumiem, ko vērts apsvērt, ir masāžas apmeklējums, kas ļaus pārim atpūsties un svinēt mīlestību vislabākajā iespējamajā veidā. Relaksējoša kāzu gadadienas dāvanas ideja būs tiešī laikā. Izvēlieties eļļu, karsto akmeņu, taju vai romantisko masāžu vai apskatiet citas iespējas, kas sagaida saņēmējus. Dāvana kāzu gadadienā relaksācijas veidā liks saņēmējiem aizmirst par ikdienas pienākumiem un atpūsties tikai divatā!
Ir daudz dažādu veidu, kā atpūsties. Visaptverošu atpūtu garantē ne tikai masāžas, bet arī interesantas sejas un ķermeņa kopšanas procedūras vai dažu stundu SPA apmeklējums. Labs risinājums dāvanai pirmajā kāzu gadadienā būs arī dāvanas no ūdens centra apmeklēuma kategorijas, kur pāri sgaida atpūta pirtī, džakuzi, peldbaseina zonas apmeklējums un daudz kas cits. Viss, kas jums jādara, ir jāizvēlas dāvana, kas atbilst laulības svinēšanas vajadzībām, un tad kāzu jubilejas dāvanas ideja noteikti būs izcila. Ir svarīgi, lai saņēmēji saņemtu to, kas viņiem patiešām ir piemērots. Galu galā tie ir viņu īpašie svētki, kurus ir vērts nosvinēt interesanti. Svarīgi ir pārdzīvojumi un emocijas, un kopā pavadītais laiks padara saikni starp cilvēkiem vēl ciešāku.

Pirmā kāzu gadadiena – interesantas dāvanu idejas

Vai meklējat interesantu dāvanu ideju, kas pārsteigs un ieintriģēs? Piedzīvojumi tumsā ir ideāla dāvana 1. kāzu gadadienā, ko dāvanas saņēmējs noteikti negaida. Vakariņas Tumsā – piedzīvojums, pateicoties kuram precētais pāris piedalīsies īstā sajūtu spēlē, ēdīs noslēpumainus ēdienus un redzēs, vai spēj atpazīt šefpavāra pasniegto ēdinu uz šķīvja. Šī ir fantastiska ideja dāvanai 1. kāzu gadadienā, kuras laikā precētais pāris lieliski pavadīs laiku. Šīs nav parastas vakariņas, tās ir kulinārijas piedzīvojumu pilnas jautrības. Šefpavārs centīsies, lai uzminēt ēdienus, kas būs uz šķīvjiem, nebūtu tik viegli! Un papildus vakariņām starp mūsu piedāvājumiem tumsā atradīsiet arī vīna degustāciju, kas lieliski noderēs arī kā jubilejas dāvana.
Tomēr, ja, jūsuprāt, vakariņas tumsā nav tas, kas Jūsu laulātajam pārim pirmajā kāzu gadadienā ir nepieciešams, tad kā ar Shitty Dinner? Vakariņas, kas ļauj ne tikai baudīt gardu ēdienu, bet arī dāvā patiesu smieklu devu! Shitty Dinner ir vakariņas, kuru laikā pāris nezinās, ko sagaidīt, bet pēc vakariņām šī jubilejas dāvana paliks atmiņās ilgu laiku!

Dāvana pirmajā kāzu gadadienā ekstrēmā stilā!

Interesantas dāvanas kāzu jubilejā ir ne tikai oriģinālas vakariņas vai relaksējošas masāžas. Kā kāzu jubilejas dāvana ir vērts apsvērt arī ekstrēmas dāvanas, kas nesīs milzīgu adrenalīna un azarta devu. Lēciens ar izpletni, pastaiga debesīs? Pārbaudiet, kādus piedāvājumus ekstrēmā stilā varat izvēlēties un sagādājiet oriģinālu dāvanu 1. kāzu gadadienā. Izpletņlēkšana ir iespēja īstenot savus sapņus un kopīgi pārkāpt barjeras! Uzdāvini dāvanu 1. kāzu gadadienā, kas ļaus laulātajam pārim pacelties pāri savu spēju augstumiem un redzēt, cik daudz prieka sniedz brīvais kritiens. Šie ekstrēmi piedzīvojumi ir neaizmirstamu emociju garants, pie kurām pāris savās domās atgriezīsies daudzas reizes. Šī kāzu gadadienas dāvanas ideja noteikti iepriecinās! Atcerieties, ka jubilejas dāvanām ir jāpārsteidz un jādod iespēja to saņēmējiem kopīgi piedzīvot un īstenot savus sapņus. Šādas oriģinālas kāzu jubilejas dāvanas noteikti sniegs neatkārtojamus iespaidus un, galvenais, atmiņas – daudzus, daudzus gadus. Tas ir ne tikai veids, kā saņēmēji piedzīvot vienu no savas kopdzīves emocionālākajiem mirkļiem, bet arī iegūt kaut ko, kas noderēs kā kāzu gadadienas piemiņa - piedzīvojuma filmēšana video. Izvēlaties ekstrēmu dāvanas ideju kāzu dienas jubilejā.

1. kāzu gadadienas dāvanas – ko pirkt?

Kāda ir labākā kāzu gadadienas dāvanas ideja? Iesakām dāvāt dāvanu ceļojuma veidā - aizmukšana no ikdienas pienākumiem divatā . Tā ir lieliska dāvana pirmajā kāzu gadadienā, kas ļaus svinētājiem atpūsties un atklāt skaistas vietas gan mūsu valstī, gan Baltijā. Nedēļas nogale pie dabas, romantiski mirkļi pie jūras vai apmeklējums kādā no Baltijas valstu galvaspilsētām. Izvēlieties to, kas vislabāk atbilst apdāvinātajam pārim, un ļaujiet viņiem kopā izbaudīt vēl vienu piedzīvojumu laulības ceļojumā. Kāzu jubilejas dāvanas ideja ir neaizmirstamu mirkļu garants unikālā vietā. Ikvienam uz brīdi ir jāatkāpjas no realitātes un jāmaina vide, lai iegūtu spēku rīkoties. Vai jau zini, ko izvēlēties kāzu jubilejas dāvanai? 1. kāzu gadadienas dāvanas ideja gatava!

Interesantas dāvanas un atmiņu suvenīri 1. kāzu gadadienā

Fotogrāmata – piedāvājums, pateicoties kuram apdāvinātais laulātais pāris vienuviet apkopos visas fotogrāfiju veidā iemūžinātās atmiņas. Tas ir ideāls veids, kā uzzināt, cik daudz kopīgas pieredzes un sapņu gada laikā ir īstenojis jubileju svinošais pāris. Fotogrāmata ir emocionāla dāvana un fantastiska piemiņa, kas lieliski noderēs kā dāvana papīra jubilejā.
Vai varbūt ļaut pārim vēlreiz ietērpties savos kāzu ietērpos un iemūžināt fotosesijā. Šāda veida atmiņu suvenīrs ļaus ne tikai atminēties dzīves svarīgāko dienu, bet arī salīdzināt sevi kāzu dienā ar sevi tagad! Atmiņu suvenīri kāzu gadadienai šajā stilā noteikti sagādās daudz prieka. Kursi un darbnīcas būs arī interesanta ideja dāvanai 1. kāzu gadadienā, kas ļaus jūsu dzīvesbiedram kopā iemācīties pagatavot mājās gatavotu picu, izveidot unikālu keramikas gabalu vai uzsākt piedzīvojumu ar dejām! Šīs kāzu gadadienas dāvanas ir lieliska izvēle. Izvēloties suvenīrus kāzu gadadienai, padomājiet, kas pārim sagādās vislielāko prieku. Šeit jūs atradīsiet kāzu jubilejas dāvanu, kas piemērota ikvienam pārim! Likmes uz unikālu kuponu un redzēt prieku saņēmēju sejās.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!