Dāvanas kolēģiem

Dāvanas kolēģiem - unikāli piedāvājumi ar ko iepriecināt un pārsteigt! Esi oriģināls un uzdāvini kādu no Dāvanu Serviss dāvanām. Dāvanas kolēģiem spēs radīt neaizmirstamas emocijas, kas paliks atmiņā uz mūžu.

Tev noteikti patiks arī dāvanas komandas saliedēšanai, dāvanas biznesa partneriem, kā arī bosam.

 

60 no 227

Visbiežāk dāvanas kolēģiem tiek pasniegtas dzimšanas dienā, vārda dienā, Ziemassvētkos, kā arī saistībā ar kādu īpašu notikumu. Ko dāvināt šādos brīžos? Iesakām uzdāvināt piedzīvojumus. Pie mums atradīsi labākos piedzīvojumus, kuri noteikti spēs iepriecināt ikvienu kolēģi.
Izvēloties labākās dāvanas kolēģiem, noteikti ņem vērā kolēģa hobijus un intereses. Ja kolēģis ir aktīvās atpūtas piekritējs, tad viņam vai viņai būs piemērotas dažādas sportiskas aktivitātes, piemēram, lidojums ar deltaplānu virs Rīgas, brauciens ar vučko Siguldas bobsleja trasē, SUP piedzīvojums vai pat brauciens ar Ferrari. Savukārt, ja nepieciešams pārsteigt kolēģu grupu, tad vērts uzdāvināt kādu no piedzīvojumu kvestiem, ko būs iespējams piedzīvot kopā. Kvesti ir piedzīvojumu spēles, kuru laikā kopīgiem spēkiem, pildot dažādus uzdevumus un meklējot pavedienus, nepieciešams izkļūt no telpas noteiktā laika posmā. Šādas dāvanas kolēģiem būs lielisks veids, kā saliedēties savā starpā un iepazīt kolēģus citā vidē.
Pie mums pieejamas arī dāvanas kolēģiem, kuri ir gardēži – dažādi branči un pat vakariņas tumsā – atliek tikai izvēlēties piemērotāko dāvanu tieši savam kolēģim.
Ikviens kolēģis noteikti spēs novērtēt to, ja būsi par viņu padomājis un sarūpējis kādu dāvanu, kas būs lielisks apliecinājums tam, ka tev rūp jūsu attiecības ne tikai darba vidē, bet arī ārpus tās.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.