Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

25tās kāzu jubilejas dāvanas

25. kāzu jubileja – ģimenes savienība ir cēla kā sudrabs. Tās izturība jau nav atkarīga no nejaušībām.  Dāvanai 25. kāzu gadadienā jābūt patiešām īpašai, lai tā uzsvērtu kopā pavadīto mirkļu nozīmi un vēstītu par daudz ko citu. Tātad, ko izvēlēties šajā gadījumā? Protams, piedzīvojumu pilnu dāvana! Pateicoties tai, jūs sniegsiet vairāk unikālu emociju un unikālu atmiņu.
Izkārtojums
Atrastas: 104
Apskatīti 60 no 104

Jautras dāvanas 25. kāzu gadadienā

Piedzīvojums kā dāvana 25. kāzu gadadienā vienmēr ir laba ideja. Tomēr kā būtu saviem mīļajiem uzdāvināt vakariņas, kuru laikā... viss noiet greizi? Vieglas, asprātīgās, neprofesionālas vakariņas patiesībā ir vēl viens no mūsu foršajiem projektiem, un tas ir nekas vairāk kā improvizētas komēdijas vakariņas. Tātad viesmīļi var sajaukt pasūtījumus, pavārs var būt neapmierināts ar savu darbu, un visa vieta var radīt iespaidu par jebko, izņemot elegantu restorānu. Galu galā viesus gaida traks vakars, kas pilns ar daudz smiekliem, labu prieku un garšīgu ēdienu. Vai jūs domājat, ka tik smieklīga 25. kāzu gadadienas dāvana pārsteigs jūsu mīļotos? Neviens arī nesaka, ka viņam sīki jāizskaidro visas vakariņas. Kāpēc gan vienkārši nenodot dāvanu, pārliecinot, ka viņiem būs jautri, un tad gaidīt viņu reakciju? Mēs sakām Shitty Dinner: tas ir notikums, kuru jūs vai nu mīlat, vai ienīstat. Tas raisa daudz emociju, dažkārt pat pavisam ekstrēmas, bet tikai padara to, ka tajā piedalīties ir vēl vērtīgāk. Tā būs lieliski piemērota kā jautra dāvana 25. kāzu gadadienā, jo tas ir kaut kas pilnīgi nestandarta, pārsteidzošs un noteikti izceļas no visām pārējām idejām. Vai esat gatavs redzēt unikālu komēdiju, kas pilna ar traģiskām kļūdām?

Kādu dāvanu izvēlēties sudraba kāzās?

Vai jums ir grūti atrast īsto dāvanu 25. kāzu gadadienai? Dažkārt nevajag daudz, lai saviem mīļajiem radītu smaidu un tajā pašā laikā sniegtu viņiem patiešām īpašus mirkļus. Vīna degustācija diviem ir, piemēram, lieliska dāvana ne tikai lielākajiem šī alkohola cienītājiem. Atkarībā no izvēlētā varianta pasākums var būt degustācija restorānā, degustācija apvienota ar tikšanos ar vīnzini vai degustācija tumsā. Visas šīs dāvanas 25. kāzu gadadienā ir iespēja gūt nedaudz citādāku pieredzi, tāpēc jau laikus ir vērts padomāt, kuras no tām sagādās vislielāko prieku jums vai jūsu mīļajiem. Kopīga došanās uz restorānu ļaus pavadīt laiku tikai divatā un sniegs iespēju pārvērst vīna degustāciju par romantiskām vakariņām sveču gaismā. Tikšanās ar vīnzini būs lieliska ideja dāvanai 25. kāzu gadadienā cilvēkiem, kuri vēlas šajā jautājumā trenēties profesionāļa uzraudzībā. Tikšanās laikā viesi ne tikai uzzinās par vīna vēsturi, bet arī izmēģinās dažus dažādus tā veidus un uzzinās vairāk par degustācijas mākslas noslēpumiem. Degustācija tumsā ir dāvana sudraba kāzām, kas atmodinās gandrīz visas maņas. Kā jūs domājat, kā garšos jūsu iecienītākie vīni, ja koncentrēsities tikai uz to smaržu un garšu? Visas trīs idejas ir notikumiem bagāta vakara garants, ko jūs un jūsu mīļie atcerēsies vēl ilgu laiku.

Praktiska dāvana sudraba kāzām – ko pirkt?

Ja meklē ideju praktiskai dāvanai 25. kāzu gadadienā, visa veida kursi un darbnīcas būs laba ideja diviem. Par ko tavi mīļie vienmēr ir sapņojuši? Kas viņus interesē, kā viņiem visvairāk patīk pavadīt laiku? Pie mums ir pieejami dažādu kursu par visdažādākajām tēmām, tāpēc jūs tur viegli atradīsiet kaut ko interesantu, kas noderēs tieši jūsu pārim viņu 25. kāzu gadadienā. Mūsu piedāvājuma ietvaros Jūsu mīļos sagaida lieliskas deju nodarbība, kuru laikā viņi iemācīsies dejo. Vēl viena lieliska ideja praktiskai dāvanai 25. kāzu gadadienā ir arī kulinārijas nodarbības. Kopā pagatavot gardu picu, kafiju, makarūnus vai pat latviešu tradicionālos sklandraušus! Tas jau izklausās pēc lieliskas (un galvenais – garšīgas) dāvanas. Katru no tiem. Citas interesantas dāvanas 25. kāzu gadadienā ir arī keramikas kursi, valodu apguve vai par rokrastu pilnveidošana.

Tikmēr atceries, ka labākā dāvana ir tāda, kas dos iespēju saviem mīļajiem piedzīvot ko interesantu. Turklāt būtu lieliski, ja tas būtu pielāgota viņu abu interesēm un ļautu kādu laiku pavadīt kopā. Neatkarīgi no tā, kuru no mūsu 25. kāzu gadadienas dāvanu idejām jūs galu galā izvēlēsities, jūs saviem mīļajiem uzdāvināsiet patiesi unikālu dāvanu, kas izcelsies uz pārējo fona.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!