"
Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvana 50 gadu jubilejā

Dāvana 50 gadu jubilejā – uzdāvini kādam sev tuvam cilvēkam izdzīvot kādu interesantu piedzīvojumu vai relaksēties, izmēģinot SPA kūres. Labākā dāvana 50 gadu jubilejā, protams, būs tā, kas nāks no sirds. Esam apkopojuši labākās dāvanas, kas spēs iepriecināt ikvienu viņa īpašajā dienā – dzimšanas dienā. Ja vēlies iepriecināt kādu sev tuvu cilvēku, sniedzot iespēju izmēģināt ko jaunu, tad tu esi īstajā vietā, jo pie mums pieejamas pašas oriģinālākās un labākās dāvanas, kas spēs radīt sajūsmu un neaizmirstamas emocijas.

Izkārtojums
Atrastas: 80
Apskatīti 60 no 80

Dāvana 50 gadu jubilejā – uzdāvini atpūtu

Ja meklējiet smieklu pilnu dāvanu 50. dzimšanas dienā, tad tai jābūt tādai, kas papildus sagādās emocijas un jautrību un saglabās smaidu uz lūpām vēl ilgi pēc pasākuma beigām, ne tikai pašas dāvanas izmantošanas laikā. Galu galā 50. dzimšanas dienai vajadzētu būt priecīgai! Bieži vien izvēle krīt uz kādu nevajadzīgu lietu, kas rada tikai īslaicīgu uzjautrinājumu, un pēc tam nonāk garderobes apakšā un tiek aizmirsta uz visiem laikiem. Kas derēs kā smieklu deva 50. dzimšanas dienas dāvanā, kurai ir arī vērtība? Piemēram, komēdijas vakariņas, t.i., neaizmirstamās Shitty Dinner! Šī noteikti ir dāvanu ideja 50. dzimšanas dienā, kas paliks atmiņā daudzus gadus. Negaidīti pārpratumi, traks pavārs, satraukti viesmīļi un pats galvenais - smaidīgi viesi, ar kuriem kopā pavadīsi vakaru kā daļa no izrādes. Komēdijas pilnais vakars sagādās daudz smieklu un garantēs arī lielisku mielastu. Dāvana 50tajā dzimšanas dienā - garšīga, smieklu pilnu un galvenais neaizmirstama. Lai viss pārējais paliek noslēpums. Šāda smieklīga dāvana 50. dzimšanas dienā ļaus jums izklaidēties un īstenot jūsu sapņus par neaizmirstamu vakaru. Pati vakariņas noteikti pārsteigs un sagādās prieku, kas būs lieliski piemērotas tik īpašam gadījumam. Šāda ideja dāvanai 50. dzimšanas dienā ir lieliska izvēle! Jūs jau zināt, kāda dāvanu ideja 50. dzimšanas dienā noderēs gan sievietēm, gan vīriešiem. Izvēlies Pieredzes kuponu kā dāvanu savai 50. dzimšanas dienai un pārliecinies, ka piepildīt savus sapņus ir viegli!

Ko dāvināt uz 50to dzimšanas dienu?

Kādas vēl idejas. Kādas dāvanas 50. dzimšanas dienā ir vērts izvēlēties? Dāvanām, kuras mēs definējam kā neparastas, parasti ir jābūt oriģinālām un unikālām. Kādu elegantu 50. dzimšanas dienas dāvanu izvēlēties? Piedzīvojuma pilnām dāvanām parasti ir neparasts raksturs, jo tas garantē saņēmējam kaut ko daudz svarīgāku par materiālajām lietām: emocijas, sapņu piepildījumu un neparastas atmiņas. Vadoties pēc šīm vērtībām, ir vērts izvēlēties mīļotajam dāvanu, kas, īsi sakot, iepriecina. Vīna degustācija ir neparasta dāvana 50. dzimšanas dienā, kas noteikti sagādās prieku un izrādīsies kā īstā dāvana. Tātad, ja kādam tuvam cilvēkam patīk vīns un vēlētos uzzināt par to mazliet vairāk, aprunāties ar speciālistu un nogaršot tā unikālos veidus, tad neparasto dāvanu kategorijā 50. dzimšanas dienā vīna degustācija ir otrajā vietā. It īpaši, ja šāda dāvana garantē lieliskas emocijas un lielu jautrību, un neparastas dāvanas 50. dzimšanas dienā nav jāizvēlas pilnībā uz aklu aci. Pretēji. Dāvanām jāspēj īstenot sapņus, palīdzēt tiekties aizraušanās un raisīt lieliskas emocijas. Pats galvenais, lai tie sagādā prieku, jo tieši tā ir vislabākā dāvana. Dāvana, kas raisīs mīļotā cilvēka smaidu, laimes pilnas acis un sniegs iespēju piepildīt sapņus. Tādas dāvanas vērtība ir nenovērtējama. Nekavējiet laiku un atrodiet īsot dāvanu uz 50to dzimšanas dienu jau tagad!

50tās dzimšanas dienas dāvanu ideja sievietei

Ja domājat, kādu dāvanu 50 gadus vecai sievietei izvēlēties dzimšanas dienā, nekad nepieņemiet pārsteidzīgu lēmumu! Dāvana sievietes 50. dzimšanas dienā nevar būt triviāla. It īpaši, ja runa ir par kādu sirdij tuvu draugu! Tāpēc ir vērts rūpīgi pārdomāt, kas viņai sagādās vislielāko prieku, kādi ir viņas sapņi un ar ko mēs viņu varētu pārsteigt. Spēcīgi relaksējoša pieredze, kas noteikti patiks jūsu mīļotajam, ir SPA salona apmeklējums – ideāla eleganta dāvana viņai 50. dzimšanas dienā. Elegantā spa salona apmeklējuma ietvaros viņa spēs atslābināties un relaksēsēties, bet profesionālas masieres un kosmetologi parūpēsies ne tikai par viņas prātu un domu pasauli, bet arī par ķermeni. Mūsu plašajā piedāvajuma klāstā pieejamas vairākas spa procedūras, tās ļaus relaksēties un nodrošināt sapņu relaksāciju. Tas būs īpašs laiks – tieši viņai. Šī ir lieliska dāvana sievietei 50. dzimšanas dienā. Viņa ir pelnījis visaptverošu atpūtu. Relaksējošas 50. dzimšanas dienas dāvanas? Mēs noteikti iesakām šo izvēli! Galu galā elegants SPA salons ir unikāla vieta, kur viegli aizmirst par ikdienas lietām un iegrimt relaksācijas pasaulē. Ja meklē ko elegantu un unikālu, kas lieliski derēs kā dāvana sievietei 50. dzimšanas dienā, tad jau pieminētais SPA apmeklējums būs lieliska izvēle! Piedāvājumi no kategorijas SPA un relaksācija derēs arī kā eleganta dāvana draugam 50. dzimšanas dienā! Relaksējoša, pārsteidzoša, praktiska dāvana 50. dzimšanas dienā - to atradīsi tepat, pie mums!

50tās dzimšanas dienas dāvanu ideja vīrietim

Dāvana vīrieša 50. dzimšanas dienā ir ārkārtīgi svarīga. Galu galā 50 ir svarīgs skaitlis katra cilvēka dzīvē. Šis ir laiks, kad vīrietis parasti dzīvo sakārtotu dzīvi un beidzot var pilnībā nodoties savām kaislībām, vienlaikus īstenojot savus sapņus. Pat trakākie. Adrenalīna un azarta pilni gaisa piedzīvojumi ir populārākās dāvanas vīrietim 50. dzimšanas dienā. Lēciens ar izpletni, lidojums ar paraplānu. Starp vīriešiem šajā vecumā būs arī automobiļu fani, kuri mīl automašīnas. Tāpēc brauciens ar superauto būs ir lieliska dāvana vīrietim 50. dzimšanas dienā. Braukšana pa trasi ir neparasts piedzīvojums, pateicoties kuram tuvam cilvēkam ir iespēja braukt ar oriģinālu auto – līdz šim pazīstamu no rallijiem, televīzijas vai datorspēlēm. Šī ir lieliska dāvana 50. dzimšanas dienā vīrietim, kurš viņu pārsteigs, tāpēc noteikti jāņem vērā, izvēloties. Vēl vairāk – braukšana ar superauto viņam ir ne tikai dāvana 50. dzimšanas dienā, bet galvenokārt pārsteidzošas emocijas, kas dāvināšanā ir vissvarīgākās. Galu galā dāvanai vīrietim 50. dzimšanas dienā ir jābūt pārsteidzošai – reizi mūžā vīrietis var nosvinēt pusgadsimtu! Esam pārliecināti, ka atklāsiet pieredzi, kas viņam sagādās lieliskas emocijas un daudz prieka! 

Dāvana 50 gadu jubilejā mammai

50. dzimšanas diena ir unikāls notikums, kuru ir vērts svinēt vienlīdz unikālā veidā. 50 gadus veci cilvēki ir pieredzējuši cilvēki, kuri jau ir daudz redzējuši un piedzīvojuši. Tāpēc dāvanai 50. dzimšanas dienā ir jābūt pārdomātai un jārada dzimšanas dienas svinētājam daudz prieka un jābūt iespējai gūt neparastu pieredzi. Bieži vien tuvinieki nolemj kopīgi iegādāties "kaut ko lielāku", kas ne tikai garantēs sajūsmu, bet arī sagādās aizkustinājuma asaras. Kas jāņem vērā, izvēloties pieredzi, kas derēs kā dāvana 50. dzimšanas dienā? Labākās... emocijas! Ir vērts padomāt, kādi sapņi un intereses pavada šo apaļo dzimšanas gadadienu. Galu galā dāvanai 50. dzimšanas dienā viņam vai viņai vajadzētu būt lieliskai! Interesanta ideja būs paspilgtināt šos neparastos svētkus - lidojums ar gaisa balonu. Iespēja pacelties debesīs un piedzīvot neaizmirstamu gaisa piedzīvojumu ir ideja dāvanai 50. dzimšanas dienā, kas būs sapņa piepildījums, pat neizsakāms. Lidojums ar gaisa balonu ir viens no grūti aprakstāmiem piedzīvojumiem, tāpēc noteikti ir vērts to izvēlēties kā oriģinālu dāvanu 50. dzimšanas dienā. Iespēja apbrīnot pasauli no nepārprotamas perspektīvas ir lieliska dāvana 50. dzimšanas dienā, kas saņēmējā raisīs traku sajūsmu. Tieši tāpēc šāda dāvana 50. dzimšanas dienā ir kaut kas pārsteidzošs – tā sniedz iespēju piedzīvot brīnišķīgu piedzīvojumu, kas paliek atmiņā uz visu mūžu.

Dāvana 50 gadu jubilejā tētim

Vai meklējiet dāvanu savam tētim uz 50to dzimšanas dienu? Vai Jūsu tēvs ir gatavs uz visu jebkurā laikā? Tad mums ir lielisks dāvanas piedāvājums! Niršanas apmācības! Apmācības, kas ļaus apciemot un iepazīt plašo zemūdens pasauli pašām savām acīm. Kā nekā sākt nirt nekad nav par vēlu, pasaulē vecākais zināmais nirējs ir 96 gadus vecs, tieši tāpēc niršanas apmācības Jūsu tēvam uz viņa 50to dzimšanas dienu būs tieši laikā! Dāviniet šo fantastisko iespēju apbrīnot plašo vēl līdz galam neizpētīto zemūdens pasaulei jebkurā pasaules malā. Jebkur! Pēc niršanas apmācībām Jūsu tēvs saņems sertifikātu, kas ļaus doties nirt jebkur - te pat Baltijas valstīts pētīt zemūdens drupas vai doties uz Karību jūras ūdeņiem apskatīt krāsainos koraļļu rifus! Kas gan var būt vēl labāka dāvana uz 50to dzimšanas dienu tētim? Šādā dāvana noteikti viņam paliks atmiņās, sniegs neaprakstāmas emocijas un pieredzi visas dzīves garumā! 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!