Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Ziemassvētku dāvanas meitai

Mūsu bērni, lai arī kādā vecumā viņi tagad būtu, vienmēr paliks cilvēki, par kuriem mēs īpaši parūpēsimies. Īpaši šajā Ziemassvētku vakara vakarā mēs vēlamies viņiem parādīt savu mīlestību, dāvinot viņiem unikālas dāvanas. Ja vēl nav ne jausmas, kādu dāvanu izvēlēties savai meitai Ziemassvētkos, mēs esam šeit, lai palīdzētu! Dāvanas, kas sniedz interesantu pieredzi ir skaistu mirkļu un daudz neaizmirstamu emociju garants. Apskatiet mūsu idejas un dodiet saviem mīļajiem iespēju īstenot savus sapņus!
Izkārtojums
Atrastas: 197
Apskatīti 60 no 197

Ko dāvināt meitai Ziemassvētkos?

Masāžas apmeklējums! Tā būs perfekta Ziemassvētku dāvana meitai. Galu galā, atpūta, kādā no SPA saloniem ir lieliska iespēja atrast laiku tikai sev un paņemt pauzi no ikdienas. Masāžām ir pozitīvs efekts uz visu ķermeni un prātu, īpaši ja tos pārņēmis stress un nogurums. Tajā pašā laikā, tas arī ir ideāls veids kā relaksēties un gūt patiesi svētlaimīgus brīžus. Ir vairāki piedāvājumi no kuriem izvēlēties, kā, piemēram, maigas un relaksējošas pilna ķermeņa masāžas, intensīvas Thai masāžas vai sildoša karsto akmeņu masāža. Katra no šīm iespējām sniedz iespēju relaksēt saspringtos muskuļu, nomierināt prātu un nodrošināt maigu ādu. Šī ir īpaša dāvana Ziemassvētkos meitai, kas noteikti tiks novērtēta. Jūs arī variet izvēlēties masāžas diviem, kas ļaus pavadīt laiku romantiskā noskaņā diviem. Izvēlies relaksācijas pilnu dāvanu Ziemassvētkos! Patiesa relaksācija un atpūta ir laba Ziemassvēku dāvana meitai!

Ziemassvētku dāvana meitai

Neziniet, ko dāvināt meitai šī gada Ziemassvētkos? Jūs, esat nonācis pareizajā vietā! Pie mums atradīsiet vairākus piedāvājumus, kas lieliski derēs kā dāvana Ziemassvētkos viņai. Šajos Ziemassvētkso dāviniet iespēju ļaut vaļu maņām! Tam lieliski noderēs vakariņas tumsā! Kas ir vakariņas tumsā? Dine in The Dark ir vakariņas, kas notiek pilnīgā tumsā, kad viena maņa izzūd, šajā gadījumā redze, tad citas pārņem roku. Vakariņas tumsā noteikti būs lieliska pieredze meitai Ziemassvēkos. Vakara gaitā, kad redzi pārņems tauste un garša, pat jau zināmas un mīļākās garšas šķitīs kā jaunas! Dāviniet šo neaizmirstamo piedzīvojumu Ziemassvētkos viņai. Mēs apsolām, ka šādu dāvanu viņa nekad neaizmirsīs!

Idejas Ziemassvētku dāvanai meitai

Ko dāvināt meitai uz Ziemassvēkiem? Kā būtu, ja Jūs meitai šajos Ziemassvētkos dāvinātu mirkļus kopā, kā nekā meita un mamma var būt gluži kā labākās draudzenes! Kā būtu ar kopīgu pacelšanos gaisā no zemes? Kopā pavadīt 3h gaisā un baudīt skaistos dabas skatus, kas pavērsies zem Jums? Izklausās lieliski? Tad meitai uz Ziemassvētkiem dāviniet lidojumu gaisa balonā un dodaties kopā ar viņu! Un pēc skaistā lidojuma var doties kopīgi pusdienās vai vakariņās uz kādu no restorāniem. Šādu dienu kopā ar Jums, meita noteikti neaizmirsīs un tā ne tikai paliks atmiņās, bet arī būs sirdij vistuvākā! Pārsteidziet meitu šī gada Ziemassvētkos!

Oriģināla dāvana Ziemassvētkos meitai

Šajos Ziemassvētkos dāvini meitai iespēju radoši izpausties! Dāvini gleznošanas meistarklasi! 3 stundu garumā viena vai ar labāko draudzeni kopā, viņa spēs iejusties mākslinieka lomā un pati radīt savu mākslu, baudot gardu glāzi ar vīnu! Tomēr, ja Jūsu meita nav ar "Tu" mākslas pasaulē, tad apskatiet citas mūsu piedāvātās meistarklases, kas lieliski noderēs kā dāvana Ziemassvētkos Jūsu meitai. Ziemassvētkos dāviniet radošumu, kas noteikti noderēs arī turpmāk dzīvē! Valodu, zīmēšanas, rokdarbu vai kulinārijas apmācības un kursi ir lieliska dāvana un unikāla iespēja iepazīt sevi no jauna un iegūt sev jaunu hobiju.
Dāviniet savai meitai Ziemassvētkos iespēju uzdrīkstēties!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!